NS Economy v3.69 Mobile - Nation States

Quicksearch:
Nation:

Region
| NS Economy Mobile Home | Regions Search | Carcassonne | Exchange Rates | NS Page | |
| GDP Leaders | Export Leaders |
Interesting Places
BIG Populations | Most Worked |
| Militaristic States | Police States |

1098 Nations populate the Region of Carcassonne

Below are the most valuable currencies in Carcassonne.

1. Select a different Nation from the whole region to view (complete Region\'s Nation listings).

Top 25 GDP Leaders:
2. Click here to see trade leaders.
3. Click here to see GDP leaders.
4. Click here to see WA Delegate Nations.

Please select one of the countries below to continue.

1: The Grand Republic of Aason
1 Aason dollar = $1.77
or $1 = 0.56 Aason dollar
2: The Midnight Kingdom of Nightralia
1 astral = $1.77
or $1 = 0.56 astral
3: The Free Land of Freysland
1 Kupferlinge = $1.77
or $1 = 0.56 Kupferlinge
4: The Republic of Dudders
1 Dudd = $1.76
or $1 = 0.57 Dudd
5: The Federation of Reformed Ehrue Reck
1 mark = $1.76
or $1 = 0.57 mark
6: The Republic of The State of Gujarat
1 Ruble = $1.72
or $1 = 0.58 Ruble
7: The Demsoc Republic of Kimisu
1 money = $1.72
or $1 = 0.58 money
8: The United Kingdoms of Dragon Empire
1 Dragonian Pound = $1.7
or $1 = 0.59 Dragonian Pound
9: The Commonwealth of Serrande
1 Scenor = $1.68
or $1 = 0.60 Scenor
10: The Still Life of New Morivania
1 Morivanian Florazi = $1.68
or $1 = 0.60 Morivanian Florazi
11: The Most Serene Republic of New Stanglia
1 fink = $1.68
or $1 = 0.60 fink
12: The Holy Matriarchy of Coldsea
1 gold coin = $1.67
or $1 = 0.60 gold coin
13: The Republic of Liboth
1 Livi = $1.67
or $1 = 0.60 Livi
14: The Empire of Ancrathia
1 franc = $1.64
or $1 = 0.61 franc
15: The Constitutional Triarchy of Roighelm
1 pound = $1.64
or $1 = 0.61 pound
16: The ꅏꃅꀤꂵꌗꀤꉓꍏ꒒ Confederation of Patricia and the Marcus Islands
1 lighthouse dollar = $1.64
or $1 = 0.61 lighthouse dollar
17: The Nomadic Peoples of Chiarow
1 монета = $1.63
or $1 = 0.61 монета
18: The Ancient Empire of Funkadelia
1 Groove = $1.63
or $1 = 0.61 Groove
19: The Borderlands of Friand Afria
1 coin = $1.62
or $1 = 0.62 coin
20: The Queendom of Bagutersia
1 pulse = $1.62
or $1 = 0.62 pulse
21: The Dominion of Avaneesh
1 Paul = $1.62
or $1 = 0.62 Paul
22: The Empire of Tyrsbord
1 Tyrsbordian Pound = $1.61
or $1 = 0.62 Tyrsbordian Pound
23: The Grey Critter Nation of Procyonid Republic
1 zibel = $1.61
or $1 = 0.62 zibel
24: The Oppressed Peoples of Way Theovia
1 Dollar = $1.59
or $1 = 0.63 Dollar
25: The United People's Republic of Plagriu
1 Puri = $1.59
or $1 = 0.63 Puri
26: The Oppressed Peoples of Nicter
1 crystal = $1.57
or $1 = 0.64 crystal
27: The United States of Amenopia
1 Tsekhin = $1.57
or $1 = 0.64 Tsekhin
28: The Republic of Tepoli
1 token = $1.56
or $1 = 0.64 token
29: The Republic of Kiter Worth
1 updraft = $1.56
or $1 = 0.64 updraft
30: The Community of Cearimaria
1 quartz = $1.54
or $1 = 0.65 quartz
31: The Republic Federal of of Covo
1 Lira = $1.54
or $1 = 0.65 Lira
32: The Nomadic Peoples of Fisian
1 Sesterce = $1.53
or $1 = 0.65 Sesterce
33: The Republic of Acto Blubles
1 Obsidian = $1.52
or $1 = 0.66 Obsidian
34: The Socialist Federation of Ciskavkazia
1 Ruble = $1.52
or $1 = 0.66 Ruble
35: The Borderlands of China Marthinth
1 franc = $1.51
or $1 = 0.66 franc
36: The Grand Holy Nation of Opqp
1 Quon = $1.51
or $1 = 0.66 Quon
37: The Colony of Catswing
1 dark dollar = $1.49
or $1 = 0.67 dark dollar
38: The Kingdom of Aracil
1 Obole = $1.48
or $1 = 0.68 Obole
39: The United States of The Schwarzkopf Presidency
1 Dollar = $1.47
or $1 = 0.68 Dollar
40: The Protectorate of Hesugi
1 rupee = $1.47
or $1 = 0.68 rupee
41: The Disputed Territories of Duchiarile
1 mark = $1.47
or $1 = 0.68 mark
42: The Federal Republic of Rek Moogia
1 thorn = $1.46
or $1 = 0.68 thorn
43: The United Socialist States of Wescoachum
1 Conto = $1.46
or $1 = 0.68 Conto
44: The Statzemlyastvo of Atskah
1 Atskhanic Olen = $1.46
or $1 = 0.68 Atskhanic Olen
45: The Chiefdom of Priola
1 Orcrit = $1.45
or $1 = 0.69 Orcrit
46: The Grand Duchy of Gribeauval
1 franc = $1.45
or $1 = 0.69 franc
47: The Revolutionary Republic of Colloms Golden Circle
1 Circlean Novaurum = $1.45
or $1 = 0.69 Circlean Novaurum
48: The Dominion of Dustlotus3
1 Credit = $1.44
or $1 = 0.69 Credit
49: The Armed Republic of Katerstan
1 bitcoin = $1.44
or $1 = 0.69 bitcoin
50: The Renati Commonwealths of Novo Prosperitas
1 Prospa = $1.44
or $1 = 0.69 Prospa
51: The TGRed Slavanskan Kingdom of Stelmund
1 Solvar = $1.44
or $1 = 0.69 Solvar
52: The United Socialist States of Juseas
1 aero = $1.43
or $1 = 0.70 aero
53: The Kingdom of Caoltheas
1 Deutsche Mark = $1.4
or $1 = 0.71 Deutsche Mark
54: The Matriarchy of Sonkaandia
1 Banknote = $1.39
or $1 = 0.72 Banknote
55: The World Order of The Paul God
1 georgecoin = $1.39
or $1 = 0.72 georgecoin
56: The United Kingdom of Easuble
1 peso = $1.37
or $1 = 0.73 peso
57: The Grand Commonwealth of -Sordland
1 SordYen = $1.36
or $1 = 0.74 SordYen
58: The Principality of Kuscher
1 bitcoin = $1.35
or $1 = 0.74 bitcoin
59: The Democratic States of Doslandia
1 Binto = $1.35
or $1 = 0.74 Binto
60: The Utilitarian DPR of Ladratia
1 Quarterly Mark = $1.35
or $1 = 0.74 Quarterly Mark
61: The Confederacy of Maxialand
1 peso = $1.34
or $1 = 0.75 peso
62: The Republic of Aequalle
1 Order = $1.34
or $1 = 0.75 Order
63: The Republic of -P-59
1 peso = $1.34
or $1 = 0.75 peso
64: The Nomadic Peoples of Elviate Graia
1 dollar = $1.33
or $1 = 0.75 dollar
65: The Matriarchy of Pidale
1 dong = $1.33
or $1 = 0.75 dong
66: The Economic Alliance of Starcrest United
1 Dollar = $1.33
or $1 = 0.75 Dollar
67: The Expansive Empire of Archen Federation
1 Mark = $1.32
or $1 = 0.76 Mark
68: The Kingdom of Valongo
1 coroa = $1.32
or $1 = 0.76 coroa
69: The Allied Socialist States of Fitzerlandia
1 Mark = $1.3
or $1 = 0.77 Mark
70: The Loving Couple of -Blightsexual-
1 snail = $1.29
or $1 = 0.78 snail
71: The Golden Hillsides of Ben Bridge
1 Gold Coin = $1.28
or $1 = 0.78 Gold Coin
72: The Empire of Qinglang
1 Dokthai = $1.28
or $1 = 0.78 Dokthai
73: The Armed Republic of Ocerrustal
1 dollar = $1.26
or $1 = 0.79 dollar
74: The Close States of Sanjill
1 Shilling = $1.25
or $1 = 0.80 Shilling
75: The Federal Republic of Miyesey
1 Tael = $1.25
or $1 = 0.80 Tael
76: The Imperial Empire of England 1
1 Pound = $1.24
or $1 = 0.81 Pound
77: The Oppressed Peoples of Zhiliu
1 ruble = $1.23
or $1 = 0.81 ruble
78: The Constitutional Monarchy of Milland Crus
1 bitcoin = $1.23
or $1 = 0.81 bitcoin
79: The Republic of -P-60
1 dollar = $1.23
or $1 = 0.81 dollar
80: The Holy Empire of Flamena
1 Flamen = $1.22
or $1 = 0.82 Flamen
81: The Holy Empire of Easter Waldorff
1 dollar = $1.19
or $1 = 0.84 dollar
82: The Grand Duchy of Diano
1 Dianese Lira = $1.19
or $1 = 0.84 Dianese Lira
83: The Federal Republic of Stion Ind
1 rupia = $1.18
or $1 = 0.85 rupia
84: The People's Federation of Euraxilia
1 EXC = $1.18
or $1 = 0.85 EXC
85: The Federal Republic of Jeebies
1 Geeb = $1.16
or $1 = 0.86 Geeb
86: The State of Staet
1 Feather = $1.16
or $1 = 0.86 Feather
87: The Most Serene Republic of Dia Senis
1 florin = $1.15
or $1 = 0.87 florin
88: The Oppressed Peoples of 11th Traveling Farmer
1 Bank = $1.15
or $1 = 0.87 Bank
89: The Empire of Bennius
1 sol = $1.14
or $1 = 0.88 sol
90: The Holy Druidic Kingdom of Southern Schtakastuvia
1 Verduran Pound = $1.14
or $1 = 0.88 Verduran Pound
91: The Associated City-States of Sairese Bals
1 franc = $1.14
or $1 = 0.88 franc
92: The Oppressed Peoples of Haestjord
1 lats = $1.14
or $1 = 0.88 lats
93: The Dictatorship of Bolingard
1 zloty = $1.14
or $1 = 0.88 zloty
94: The Diagnosed Schizo of The Pyros
1 Kolton = $1.13
or $1 = 0.88 Kolton
95: The Theocracy of Danikia
1 Pound = $1.13
or $1 = 0.88 Pound
96: The Republic of MedCou City
1 bid = $1.13
or $1 = 0.88 bid
97: The Republic of -77-Farma Pytonga
1 złoty = $1.13
or $1 = 0.88 złoty
98: The Republic of Turbitte
1 florin = $1.12
or $1 = 0.89 florin
99: The Republic of Ringmarad
1 pound = $1.1
or $1 = 0.91 pound
100: The Borderlands of Gorkern
1 florin = $1.09
or $1 = 0.92 florin
101: The Federation of Eashia Istiet
1 lira = $1.08
or $1 = 0.93 lira
102: The Armed Republic of Blonige
1 Lead = $1.08
or $1 = 0.93 Lead
103: The Armed Republic of Bramask
1 rupee = $1.07
or $1 = 0.93 rupee
104: The Community of Rekaleido
1 dollar = $1.07
or $1 = 0.93 dollar
105: The Borderlands of The Lower Newlands
1 mark = $1.06
or $1 = 0.94 mark
106: The Commonwealth of Newdene
1 bitcoin = $1.06
or $1 = 0.94 bitcoin
107: The Federation of Striciani
1 Lumen = $1.06
or $1 = 0.94 Lumen
108: The Jingoistic States of Krelle Ostan
1 kip = $1.05
or $1 = 0.95 kip
109: The Federal Republic of Lion101
1 catnip = $1.03
or $1 = 0.97 catnip
110: The Kingdom of Nonn
1 dollar = $1.01
or $1 = 0.99 dollar
111: The Community of Zelonofern
1 Pound = $1
or $1 = 1.00 Pound
112: The Empire of Igneus
1 Echo Crown = $1
or $1 = 1.00 Echo Crown
113: The United States of Norrat Urul
1 mark = $0.98
or $1 = 1.02 mark
114: The Protectorate of Socialist Overlordship over Asia
1 Yuen = $0.98
or $1 = 1.02 Yuen
115: The Colony of Sap Bluxion
1 sol = $0.97
or $1 = 1.03 sol
116: The Disputed Territories of Outer Nothines
1 rupee = $0.97
or $1 = 1.03 rupee
117: The Republic of Nawano
1 quetzal = $0.97
or $1 = 1.03 quetzal
118: The United Socialist States of Grath Afrium
1 rupee = $0.96
or $1 = 1.04 rupee
119: The Republic of Kaelonia
1 Phoenix = $0.94
or $1 = 1.06 Phoenix
120: The Empire of Bodon
1 Gem = $0.94
or $1 = 1.06 Gem
121: The Allied States of Eindhoven Netherlands
1 coin = $0.93
or $1 = 1.08 coin
122: The Armed Republic of Dehlk
1 ruker = $0.92
or $1 = 1.09 ruker
123: The Democratic States of New Newlandia
1 Florin = $0.92
or $1 = 1.09 Florin
124: The Sultanate of Nors Blannia
1 aluminum = $0.91
or $1 = 1.10 aluminum
125: The Queendom of Avonne
1 silver piece = $0.91
or $1 = 1.10 silver piece
126: The Republic of Marissolia
1 Uviim = $0.91
or $1 = 1.10 Uviim
127: The Kingdom of Tirenu
1 Dinariu = $0.9
or $1 = 1.11 Dinariu
128: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCIX
1 gold bar = $0.89
or $1 = 1.12 gold bar
129: The Emirate of Mina Aviaistan
1 silica = $0.89
or $1 = 1.12 silica
130: The Fascist-Mechano-Autocratica of Panzer Valley
1 Mark = $0.89
or $1 = 1.12 Mark
131: The Dictatorship of Pristar
1 bitcoin = $0.89
or $1 = 1.12 bitcoin
132: The United Kingdom of Helvertia Dia
1 guilder = $0.89
or $1 = 1.12 guilder
133: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCXXV
1 gold bar = $0.87
or $1 = 1.15 gold bar
134: The Confederacy of Emmania Ris
1 baht = $0.87
or $1 = 1.15 baht
135: The Republic of Eas Lucia
1 ruble = $0.87
or $1 = 1.15 ruble
136: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCLXXIII
1 gold bar = $0.86
or $1 = 1.16 gold bar
137: The Republic of Sapereatier
1 Chip = $0.86
or $1 = 1.16 Chip
138: The Republic of P163
1 złoty = $0.85
or $1 = 1.18 złoty
139: The Civilized Domains of Charcovite Kingdom
1 Norton Imperial = $0.85
or $1 = 1.18 Norton Imperial
140: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCXXXVII
1 gold bar = $0.85
or $1 = 1.18 gold bar
141: The Republic of Thocie
1 dollar = $0.85
or $1 = 1.18 dollar
142: The Confederation of Fenteu
1 Fenric = $0.85
or $1 = 1.18 Fenric
143: The Federal Republic of Lion12
1 catnip = $0.85
or $1 = 1.18 catnip
144: The Queendom of Bianca Censori
1 mark = $0.85
or $1 = 1.18 mark
145: The Most Serene Republic of Valakransojo
1 Exponential function = $0.84
or $1 = 1.19 Exponential function
146: The Republic of The East Son Islands
1 mark = $0.83
or $1 = 1.20 mark
147: The French Delight of Pauline Bonaparte
1 livre carcassonnais = $0.83
or $1 = 1.20 livre carcassonnais
148: The Empire of Neatoromrda
1 ruble = $0.83
or $1 = 1.20 ruble
149: The Republic of Wallach CLVI
1 lira = $0.83
or $1 = 1.20 lira
150: The State of Tortyr Islands
1 Silwer = $0.82
or $1 = 1.22 Silwer
151: The Republic of Yankan
1 Scrap Coin = $0.82
or $1 = 1.22 Scrap Coin
152: The Confederacy of Aruliand
1 Sigil = $0.82
or $1 = 1.22 Sigil
153: The Theocracy of Semesyth
1 dollar = $0.82
or $1 = 1.22 dollar
154: The Southern Kingdoms of Syrthghar
1 currency = $0.82
or $1 = 1.22 currency
155: The Commonwealth of Mbappey
1 MBP = $0.82
or $1 = 1.22 MBP
156: The Republic of Aya Hirano
1 florin = $0.82
or $1 = 1.22 florin
157: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MCMLXV
1 gold bar = $0.81
or $1 = 1.23 gold bar
158: The Republic of Migeorn
1 dollar = $0.81
or $1 = 1.23 dollar
159: The Empire of Grape Bradley
1 grapes = $0.81
or $1 = 1.23 grapes
160: The Dictatorship of Deathmurdertopialand
1 Blob = $0.81
or $1 = 1.23 Blob
161: The Colony of Schwarzenwald
1 Pound Sterling = $0.8
or $1 = 1.25 Pound Sterling
162: The Oppressed Peoples of Tand Sha
1 snow = $0.79
or $1 = 1.27 snow
163: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCLXXXIII
1 gold bar = $0.79
or $1 = 1.27 gold bar
164: The People's Republic of Orlavia
1 Kruna = $0.79
or $1 = 1.27 Kruna
165: The Federal Republic of Lion1303
1 catnip = $0.79
or $1 = 1.27 catnip
166: The Republic of New Bastia
1 litecoin = $0.79
or $1 = 1.27 litecoin
167: The Confederacy of Wight Power
1 Bit = $0.79
or $1 = 1.27 Bit
168: The Republic of Airbus A319neo
1 złoty = $0.79
or $1 = 1.27 złoty
169: The Free Association of New Alterna
1 Gold = $0.79
or $1 = 1.27 Gold
170: The Disputed Territories of West Son Islands
1 denier = $0.78
or $1 = 1.28 denier
171: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCXXVIII
1 gold bar = $0.78
or $1 = 1.28 gold bar
172: The Holy Empire of Turradon
1 Bitcoin = $0.78
or $1 = 1.28 Bitcoin
173: The Socio-Utilitarian Democracy of Ulyde
1 Yuren = $0.78
or $1 = 1.28 Yuren
174: The People's Republic of Guanxigun
1 Yuan-go = $0.77
or $1 = 1.30 Yuan-go
175: The Equestrian Idiot of Magrusa
1 Zivshijah = $0.77
or $1 = 1.30 Zivshijah
176: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCLXXXII
1 gold bar = $0.76
or $1 = 1.32 gold bar
177: The Republic of Nay Thed
1 dollar = $0.76
or $1 = 1.32 dollar
178: The Republic of Dualan
1 pearl = $0.76
or $1 = 1.32 pearl
179: The Free Land of Bjorc
1 goldsses = $0.76
or $1 = 1.32 goldsses
180: The Federal Republic of Lion568
1 catnip = $0.75
or $1 = 1.33 catnip
181: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCL
1 gold bar = $0.75
or $1 = 1.33 gold bar
182: The Commonwealth of New Bradman
1 dollar = $0.75
or $1 = 1.33 dollar
183: The Constitutional Monarchy of Lunewood
1 Monarch = $0.75
or $1 = 1.33 Monarch
184: The Confederacy of Fiverran
1 Guilder = $0.74
or $1 = 1.35 Guilder
185: The People's Republic of Vietnamica
1 Vietnamican Đồng = $0.73
or $1 = 1.37 Vietnamican Đồng
186: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCLXXV
1 gold bar = $0.73
or $1 = 1.37 gold bar
187: The Commonwealth of Econiland
1 gold = $0.73
or $1 = 1.37 gold
188: The Empire of Wulfharia
1 Reichsmark = $0.72
or $1 = 1.39 Reichsmark
189: The Dominion of Jac Alles
1 krona = $0.72
or $1 = 1.39 krona
190: The Commonwealth of Aukstaitia
1 kopa = $0.72
or $1 = 1.39 kopa
191: The Republic of Joutte
1 blossom = $0.71
or $1 = 1.41 blossom
192: The Federal Republic of Lion603
1 catnip = $0.7
or $1 = 1.43 catnip
193: The Free Land of Diduham
1 florin = $0.7
or $1 = 1.43 florin
194: The Federation of Nahrark
1 Catals = $0.69
or $1 = 1.45 Catals
195: The Republic of Dunoff
1 dollar = $0.69
or $1 = 1.45 dollar
196: The Federal Republic of Lion47
1 catnip = $0.69
or $1 = 1.45 catnip
197: The Empire of Noreardergemomisenni
1 senni = $0.69
or $1 = 1.45 senni
198: The Republic of Lowerkay
1 dollar = $0.68
or $1 = 1.47 dollar
199: The United Socialist States of Indonesia-Korea
1 RuWon = $0.68
or $1 = 1.47 RuWon
200: The Republic of P049
1 złoty = $0.68
or $1 = 1.47 złoty
201: The Federal Republic of Lion919
1 catnip = $0.66
or $1 = 1.52 catnip
202: The Federal Republic of Lion950
1 catnip = $0.66
or $1 = 1.52 catnip
203: The Emirate of Argenian
1 ducat = $0.66
or $1 = 1.52 ducat
204: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCXLIX
1 gold bar = $0.65
or $1 = 1.54 gold bar
205: The Eternal Forthright Republic of The Trilla Gang Mafia
1 Trillar = $0.63
or $1 = 1.59 Trillar
206: The Federal Republic of Andie Reve
1 Dollar = $0.63
or $1 = 1.59 Dollar
207: The Duck Producer of Erendoni
1 Ducks per Second = $0.62
or $1 = 1.61 Ducks per Second
208: The Dictatorship of Tyrananian
1 guilder = $0.61
or $1 = 1.64 guilder
209: The Crowned Republic of Carcaso
1 livre carcassonnaise = $0.61
or $1 = 1.64 livre carcassonnaise
210: The Community of Balfwin Bay
1 Pearl = $0.6
or $1 = 1.67 Pearl
211: The Republic of Wor Fietolantic
1 dollar = $0.59
or $1 = 1.69 dollar
212: The Federal Republic of Potaot
1 Shilling = $0.59
or $1 = 1.69 Shilling
213: The Most Serene Republic of Los Sontos
1 bitcoin = $0.58
or $1 = 1.72 bitcoin
214: The Republic of AKCO
1 dollar = $0.58
or $1 = 1.72 dollar
215: The Kingdom of Fiachlain
1 Peadra = $0.58
or $1 = 1.72 Peadra
216: The Federal Republic of Lion329
1 catnip = $0.58
or $1 = 1.72 catnip
217: The Republic of Nymenyth
1 Ellipsi = $0.57
or $1 = 1.75 Ellipsi
218: The Federation of Frember
1 mark = $0.56
or $1 = 1.79 mark
219: The Federal Republic of Lion874
1 catnip = $0.56
or $1 = 1.79 catnip
220: The Eternal Minister of Culture of Angevin-Romanov Crimea
1 platinum coin = $0.56
or $1 = 1.79 platinum coin
221: The Federal Republic of Nova Imperium MITA
1 Aeternus = $0.55
or $1 = 1.82 Aeternus
222: The Federal Republic of Reeupublik Singapore
1 Dollar = $0.55
or $1 = 1.82 Dollar
223: The Republic of Lostestland
1 Mark = $0.55
or $1 = 1.82 Mark
224: The Federal Republic of Lion1338
1 catnip = $0.54
or $1 = 1.85 catnip
225: The Kingdom of Leonidis
1 krona = $0.54
or $1 = 1.85 krona
226: The Libertarian Commonwealth of Poblacht na gCostai Aontaithe
1 Coroin Nua = $0.54
or $1 = 1.85 Coroin Nua
227: The Armed Republic of Vis Hanaan
1 ounce = $0.54
or $1 = 1.85 ounce
228: The Directorial Republic of Caligur
1 white Pantolio = $0.53
or $1 = 1.89 white Pantolio
229: The Kingdom of CaltastroCity
1 BitCal = $0.53
or $1 = 1.89 BitCal
230: The Republic of Shouin
1 dollar = $0.52
or $1 = 1.92 dollar
231: The Republic of Qwooffske
1 franc = $0.52
or $1 = 1.92 franc
232: The Republic of BuCard 012
1 card = $0.51
or $1 = 1.96 card
233: The Republic of P182
1 złoty = $0.5
or $1 = 2.00 złoty
234: The Free Land of Jsya Vidkia
1 Pray = $0.5
or $1 = 2.00 Pray
235: The Federation of Malnac
1 Bits = $0.49
or $1 = 2.04 Bits
236: The Republic of P234
1 złoty = $0.48
or $1 = 2.08 złoty
237: The Republic of Luxernaya
1 lenith = $0.48
or $1 = 2.08 lenith
238: The Commonwealth of Economians
1 Econ Credit = $0.48
or $1 = 2.08 Econ Credit
239: The Federal Republic of Lion662
1 catnip = $0.47
or $1 = 2.13 catnip
240: The Federal Republic of Lion1052
1 catnip = $0.47
or $1 = 2.13 catnip
241: The Federal Republic of Lion1419
1 catnip = $0.47
or $1 = 2.13 catnip
242: The Dictatorship of Inner Keal Cor Lor
1 lira = $0.47
or $1 = 2.13 lira
243: The Republic of Dysons
1 florin = $0.46
or $1 = 2.17 florin
244: The Colony of Britissh India
1 Dollar = $0.46
or $1 = 2.17 Dollar
245: The Republic of Conservative elite states of America
1 Dollar = $0.46
or $1 = 2.17 Dollar
246: The Republic of P051
1 złoty = $0.46
or $1 = 2.17 złoty
247: The Federal Republic of Lion1233
1 catnip = $0.45
or $1 = 2.22 catnip
248: The Commonwealth of Theossirius
1 dollar = $0.43
or $1 = 2.33 dollar
249: The Republic of P255
1 złoty = $0.43
or $1 = 2.33 złoty
250: The Incorporated States of The United Tomato Company
1 Pomodoro = $0.43
or $1 = 2.33 Pomodoro
251: The Republic of Arsenal Site 163
1 peso = $0.43
or $1 = 2.33 peso
252: The Republic of Arvynejerne Ala
1 rupee = $0.43
or $1 = 2.33 rupee
253: The United States of McAmerica
1 The United States Doll = $0.43
or $1 = 2.33 The United States Doll
254: The Republic of Monkacia
1 dollar = $0.42
or $1 = 2.38 dollar
255: The Federal Republic of Lion577
1 catnip = $0.42
or $1 = 2.38 catnip
256: The People's Republic of Tricolor Paulista
1 Trika = $0.42
or $1 = 2.38 Trika
257: The Colony of Nova-Iati
1 Real-iatino = $0.42
or $1 = 2.38 Real-iatino
258: The Federation of Avinna
1 bird = $0.42
or $1 = 2.38 bird
259: The Community of Harlequia
1 Craelinth = $0.42
or $1 = 2.38 Craelinth
260: The Armed Republic of Ahan
1 guilder = $0.41
or $1 = 2.44 guilder
261: The Federal Republic of Lion1407
1 catnip = $0.41
or $1 = 2.44 catnip
262: The Free Land of Okranie
1 dollar = $0.41
or $1 = 2.44 dollar
263: The Empire of Halifax1
1 Dollar = $0.41
or $1 = 2.44 Dollar
264: The United Socialist States of Adele Islands
1 lira = $0.41
or $1 = 2.44 lira
265: The Republic of Free Pineland
1 Dom = $0.4
or $1 = 2.50 Dom
266: The Federal Republic of Lion1273
1 catnip = $0.4
or $1 = 2.50 catnip
267: The Principality of Epithemia
1 gold ring = $0.4
or $1 = 2.50 gold ring
268: The Empire of Muski
1 bitcoin = $0.4
or $1 = 2.50 bitcoin
269: The Confederacy of Los pepe
1 usd = $0.4
or $1 = 2.50 usd
270: The Federal Republic of Lion444
1 catnip = $0.39
or $1 = 2.56 catnip
271: The Federal Republic of Lion1249
1 catnip = $0.39
or $1 = 2.56 catnip
272: The Federal Republic of Lion1606
1 catnip = $0.39
or $1 = 2.56 catnip
273: The Democratic Republic of Muziami
1 Muzian Dinar = $0.39
or $1 = 2.56 Muzian Dinar
274: The Federal Republic of Lion319
1 catnip = $0.39
or $1 = 2.56 catnip
275: The Free Land of Depp
1 Eurodollar = $0.38
or $1 = 2.63 Eurodollar
276: The Enlightened Fast Food Chain of Burgotopia
1 Burg Dollar = $0.38
or $1 = 2.63 Burg Dollar
277: The Empire of VOER HIER NAAM IN
1 EURO = $0.37
or $1 = 2.70 EURO
278: The Awesome World of Lia Garcia
1 dollar = $0.37
or $1 = 2.70 dollar
279: The Republic of Mus Sounka
1 pound = $0.37
or $1 = 2.70 pound
280: The Federal Republic of Lion540
1 catnip = $0.36
or $1 = 2.78 catnip
281: The Empire of Niuse Vairpop Islands
1 Burger = $0.36
or $1 = 2.78 Burger
282: The Federation of Vleskova
1 rupee = $0.36
or $1 = 2.78 rupee
283: The Armed Republic of Imperial Ironreach
1 Bolts = $0.35
or $1 = 2.86 Bolts
284: The Confederacy of Paurn Pacus
1 dollar = $0.35
or $1 = 2.86 dollar
285: The Empire of Framspace Office
1 dollar = $0.35
or $1 = 2.86 dollar
286: The Federal Republic of Lion209
1 catnip = $0.35
or $1 = 2.86 catnip
287: The Sultanate of Qishn and Socotra
1 rial = $0.34
or $1 = 2.94 rial
288: The Socialist Republic of Russlania
1 Reymark = $0.34
or $1 = 2.94 Reymark
289: The Eternally Dissonant Lands of The Faction of Balance
1 faction point = $0.34
or $1 = 2.94 faction point
290: The Democratic States of Poonana
1 ponni = $0.34
or $1 = 2.94 ponni
291: The Federal Republic of Lion258
1 catnip = $0.34
or $1 = 2.94 catnip
292: The Federal Republic of Lion304
1 catnip = $0.34
or $1 = 2.94 catnip
293: The Colony of Wordan Veria
1 Mark = $0.34
or $1 = 2.94 Mark
294: The Queendom of Shantae and Rottytops II
1 denier = $0.33
or $1 = 3.03 denier
295: The People's Republic of Servopolis
1 Pebble = $0.33
or $1 = 3.03 Pebble
296: The Republic of Now Slistshns
1 ruble = $0.33
or $1 = 3.03 ruble
297: The Republic of Good King Moogle Mog
1 munny = $0.33
or $1 = 3.03 munny
298: The Federal Republic of Lion1436
1 catnip = $0.33
or $1 = 3.03 catnip
299: The United States of Cocillian
1 Euro = $0.33
or $1 = 3.03 Euro
300: The Republic of Fretopius
1 dollar = $0.33
or $1 = 3.03 dollar
301: The Constitutional Monarchy of Maerub
1 m?r = $0.33
or $1 = 3.03 m?r
302: The Federal Republic of Milerack
1 Mill = $0.33
or $1 = 3.03 Mill
303: The Empire of Daheil
1 ruble = $0.33
or $1 = 3.03 ruble
304: The Republic of Mambo 179
1 izern = $0.33
or $1 = 3.03 izern
305: The Holy Empire of New Salmon
1 fake pearl = $0.33
or $1 = 3.03 fake pearl
306: The Democratic States of Southern Vivalokeia
1 Lexuns = $0.33
or $1 = 3.03 Lexuns
307: The Incorporated States of Greater Jam
1 jars = $0.33
or $1 = 3.03 jars
308: The Republic of P129
1 złoty = $0.32
or $1 = 3.13 złoty
309: The Federal Republic of Lion499
1 catnip = $0.32
or $1 = 3.13 catnip
310: The People's Republic of Spirosh Armeddylilli
1 mark = $0.32
or $1 = 3.13 mark
311: The Borderlands of Beatikay Jsia
1 shilling = $0.32
or $1 = 3.13 shilling
312: The Federal Republic of Lion597
1 catnip = $0.32
or $1 = 3.13 catnip
313: The Republic of Fragile Structure
1 credit = $0.32
or $1 = 3.13 credit
314: The Dominion of Krarahan
1 Catals = $0.32
or $1 = 3.13 Catals
315: The Republic of PandaF4
1 chickenbucks = $0.32
or $1 = 3.13 chickenbucks
316: The Republic of The peacekeepers vi
1 favors = $0.32
or $1 = 3.13 favors
317: The Republic of South Junova
1 denier = $0.32
or $1 = 3.13 denier
318: The Republic of Raynland
1 raiendollar = $0.32
or $1 = 3.13 raiendollar
319: The Democratic States of Sauklin
1 clemens = $0.32
or $1 = 3.13 clemens
320: The Republic of Sumitomo Guruupu
1 yen = $0.32
or $1 = 3.13 yen
321: The Republic of P524
1 złoty = $0.32
or $1 = 3.13 złoty
322: The Republic of South Cascia
1 lira = $0.32
or $1 = 3.13 lira
323: The Republic of P566
1 złoty = $0.32
or $1 = 3.13 złoty
324: The Republic of GreatRasonia
1 Ronsic = $0.32
or $1 = 3.13 Ronsic
325: The Confederacy of Hertamania
1 Hertamanian Gem = $0.32
or $1 = 3.13 Hertamanian Gem
326: The RMB Puppet of Pri-ol-a
1 Orcrit = $0.32
or $1 = 3.13 Orcrit
327: The Commonwealth of Bukajokh
1 L??rein = $0.31
or $1 = 3.23 L??rein
328: The Federal Republic of Lion647
1 catnip = $0.31
or $1 = 3.23 catnip
329: The Theocracy of Belcaria
1 Sheckel = $0.31
or $1 = 3.23 Sheckel
330: The Federal Republic of Lion947
1 catnip = $0.31
or $1 = 3.23 catnip
331: The Federal Republic of Lion1100
1 catnip = $0.31
or $1 = 3.23 catnip
332: The Republic of Imp Canistan
1 dollar = $0.31
or $1 = 3.23 dollar
333: The Republic of Scrame
1 Scram = $0.31
or $1 = 3.23 Scram
334: The Republic of Uniebo
1 dollar = $0.31
or $1 = 3.23 dollar
335: The Federal Republic of Lion1541
1 catnip = $0.31
or $1 = 3.23 catnip
336: The Republic of Ny-Sophia
1 pound = $0.31
or $1 = 3.23 pound
337: The Republic of Lounka
1 Rupee = $0.31
or $1 = 3.23 Rupee
338: The Republic of Arthurito
1 meilleur pays = $0.31
or $1 = 3.23 meilleur pays
339: The Republic of Melberta
1 guilder = $0.31
or $1 = 3.23 guilder
340: The Republic of North Thomasia
1 florin = $0.31
or $1 = 3.23 florin
341: The Protectorate of Rockin Chair
1 Mouse = $0.31
or $1 = 3.23 Mouse
342: The Republic of East Phoebes
1 mark = $0.31
or $1 = 3.23 mark
343: The Colony of Andreanof Islands
1 tyre = $0.31
or $1 = 3.23 tyre
344: The Kingdom of Tzarbourgh
1 Tzarsbourgian Dollars = $0.31
or $1 = 3.23 Tzarsbourgian Dollars
345: The Emirate of Agiary
1 Klar = $0.31
or $1 = 3.23 Klar
346: The Republic of South Erianies
1 baht = $0.31
or $1 = 3.23 baht
347: The Republic of Islan Gaind
1 peso = $0.31
or $1 = 3.23 peso
348: The Federal Republic of Valetmas
1 Dollar = $0.31
or $1 = 3.23 Dollar
349: The Matriarchy of New North red sea
1 mark = $0.31
or $1 = 3.23 mark
350: The Republic of P107
1 złoty = $0.3
or $1 = 3.33 złoty
351: The Federal Republic of Lion478
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
352: The Incorporated States of Carters Little Liver Pills
1 Penny = $0.3
or $1 = 3.33 Penny
353: The Republic of Sopho-Anastasian Commonwealth
1 dollar = $0.3
or $1 = 3.33 dollar
354: The Colony of Proudboytopia
1 Bump = $0.3
or $1 = 3.33 Bump
355: The People's Republic of Behemothe
1 Behemothean Ruble = $0.3
or $1 = 3.33 Behemothean Ruble
356: The Republic of Shy Piocois 2873373
1 dollar = $0.3
or $1 = 3.33 dollar
357: The Republic of Hugge
1 Dollar = $0.3
or $1 = 3.33 Dollar
358: The Armed Republic of Kazaron
1 Kazar = $0.3
or $1 = 3.33 Kazar
359: The Democratic States of Adelaire
1 Dollar = $0.3
or $1 = 3.33 Dollar
360: The Confederacy of Esparra
1 Florint = $0.3
or $1 = 3.33 Florint
361: The Republic of P018
1 złoty = $0.3
or $1 = 3.33 złoty
362: The Republic of Noplo Plains
1 cash = $0.3
or $1 = 3.33 cash
363: The United Socialist States of Mardenly
1 Merdiam = $0.29
or $1 = 3.45 Merdiam
364: The Federal Republic of Lion514
1 catnip = $0.29
or $1 = 3.45 catnip
365: The Theocracy of European Kingdom of God
1 Euro = $0.29
or $1 = 3.45 Euro
366: The Republic of PandaF68
1 chickenbucks = $0.29
or $1 = 3.45 chickenbucks
367: The Empire of Prithvi
1 throne = $0.29
or $1 = 3.45 throne
368: The Federal Republic of Lion1177
1 catnip = $0.29
or $1 = 3.45 catnip
369: The Republic of Dus Deed
1 dollar = $0.29
or $1 = 3.45 dollar
370: The Empire of Republica Rio Grandense 2
1 dolar = $0.29
or $1 = 3.45 dolar
371: The Republic of The Rhoneland
1 Rh?nish Franc = $0.29
or $1 = 3.45 Rh?nish Franc
372: The Federal Republic of Lion1588
1 catnip = $0.29
or $1 = 3.45 catnip
373: The Federal Republic of Lion1629
1 catnip = $0.29
or $1 = 3.45 catnip
374: The Federal Republic of Lion1647
1 catnip = $0.29
or $1 = 3.45 catnip
375: The Republic of P490
1 złoty = $0.29
or $1 = 3.45 złoty
376: The Republic of F inlan d y
1 headpats = $0.29
or $1 = 3.45 headpats
377: The Constitutional Monarchy of Capirk Balm
1 Pound Sterling = $0.29
or $1 = 3.45 Pound Sterling
378: The Native Carcassonian Mammal of Ixi
1 florin = $0.29
or $1 = 3.45 florin
379: The Always Watchful of Reside
1 Minute = $0.29
or $1 = 3.45 Minute
380: The Empire of REBD 61
1 black coin = $0.29
or $1 = 3.45 black coin
381: The Kingdom of Ribeirania
1 Real = $0.29
or $1 = 3.45 Real
382: The Holy Empire of Rotra
1 rolta = $0.29
or $1 = 3.45 rolta
383: The Republic of Muffinlandia
1 Cinnamoroll = $0.29
or $1 = 3.45 Cinnamoroll
384: The Republic of P118
1 złoty = $0.28
or $1 = 3.57 złoty
385: The Republic of P189
1 złoty = $0.28
or $1 = 3.57 złoty
386: The Republic of P235
1 złoty = $0.28
or $1 = 3.57 złoty
387: The Theocracy of Community Of Stero
1 Yip = $0.28
or $1 = 3.57 Yip
388: The Republic of P448
1 złoty = $0.28
or $1 = 3.57 złoty
389: The Colony of Ddazurs
1 peso = $0.28
or $1 = 3.57 peso
390: The Federal Republic of Lion1795
1 catnip = $0.28
or $1 = 3.57 catnip
391: The Kingdom of Atlantakarta
1 Rupiah = $0.28
or $1 = 3.57 Rupiah
392: The State of Scottsboro
1 Dollar = $0.28
or $1 = 3.57 Dollar
393: The Democratic Republic of Muriel
1 bitcoin = $0.28
or $1 = 3.57 bitcoin
394: The Republic of Euderma maculatum
1 Bat = $0.28
or $1 = 3.57 Bat
395: The Holy Empire of The Young Turks
1 Golden Kurush = $0.28
or $1 = 3.57 Golden Kurush
396: The Republic of Nukkovia
1 Copper Note = $0.28
or $1 = 3.57 Copper Note
397: The Democratic Republic of Bongiis
1 Bongiisese Đồng = $0.28
or $1 = 3.57 Bongiisese Đồng
398: The Principality of Springfiellds
1 pound = $0.28
or $1 = 3.57 pound
399: The United States of United Gaerols
1 bitcoin = $0.28
or $1 = 3.57 bitcoin
400: The Republic of NLCA 0486
1 ounce = $0.28
or $1 = 3.57 ounce
401: The Republic of P184
1 złoty = $0.27
or $1 = 3.70 złoty
402: The Protectorate of X23
1 dollar = $0.27
or $1 = 3.70 dollar
403: The Dictatorship of Anntistausx
1 cardosus = $0.27
or $1 = 3.70 cardosus
404: The Republic of Meinku
1 Kip = $0.27
or $1 = 3.70 Kip
405: The United Socialist States of Que Sarath
1 franc = $0.27
or $1 = 3.70 franc
406: The Federal Republic of Lion1757
1 catnip = $0.27
or $1 = 3.70 catnip
407: The Republic of I slam z
1 dollar = $0.27
or $1 = 3.70 dollar
408: The Federal Republic of North New Zealandia
1 Zealandic Oce = $0.27
or $1 = 3.70 Zealandic Oce
409: The Sultanate of Islamic Emirate Of England
1 Pounds = $0.27
or $1 = 3.70 Pounds
410: The Republic of Carabucaria
1 Unos = $0.27
or $1 = 3.70 Unos
411: The Federal Republic of Kaduskia
1 Kaduskian Dollar = $0.27
or $1 = 3.70 Kaduskian Dollar
412: The Kingdom of Northern Inse Typrites
1 denier = $0.26
or $1 = 3.85 denier
413: The Republic of Mario Kempes
1 Games = $0.26
or $1 = 3.85 Games
414: The Fiefdom of Isla colonia penitenciaria del Caribe
1 peso = $0.26
or $1 = 3.85 peso
415: The Empire of KillJoy
1 Boobs = $0.26
or $1 = 3.85 Boobs
416: The Federal Republic of Lion1667
1 catnip = $0.26
or $1 = 3.85 catnip
417: The Federal Republic of Lion1715
1 catnip = $0.26
or $1 = 3.85 catnip
418: The Republic of P418
1 złoty = $0.26
or $1 = 3.85 złoty
419: The Republic of P500
1 złoty = $0.26
or $1 = 3.85 złoty
420: The Armed Republic of Sampoland
1 tolar = $0.26
or $1 = 3.85 tolar
421: The Republic of West Zoea
1 dollar = $0.26
or $1 = 3.85 dollar
422: The Republic of Notre-Dame la Grande
1 franc = $0.26
or $1 = 3.85 franc
423: The Republic of Dalumbia
1 dollar = $0.26
or $1 = 3.85 dollar
424: The Republic of Telupa
1 Eurodollar = $0.26
or $1 = 3.85 Eurodollar
425: The Dictatorship of Pean Peauluthistan
1 Human heads = $0.26
or $1 = 3.85 Human heads
426: The Republic of King Agamemnon
1 gold = $0.26
or $1 = 3.85 gold
427: The Armed Republic of Lodnovkaya
1 ruble = $0.26
or $1 = 3.85 ruble
428: The Empire of Teristesia
1 Krone = $0.26
or $1 = 3.85 Krone
429: The United States of Anesteryst
1 lira = $0.26
or $1 = 3.85 lira
430: The Republic of NLCA 0473
1 ounce = $0.26
or $1 = 3.85 ounce
431: The Republic of Cen oakhaven
1 silver shard = $0.25
or $1 = 4.00 silver shard
432: The Republic of Toms Utopia
1 Love points = $0.25
or $1 = 4.00 Love points
433: The Federal Republic of Lion1160
1 catnip = $0.25
or $1 = 4.00 catnip
434: The Rogue Nation of Bluefive
1 Blast = $0.25
or $1 = 4.00 Blast
435: The Dictatorship of Robot5cico
1 Robux = $0.25
or $1 = 4.00 Robux
436: The Republic of B ang Z
1 mark = $0.25
or $1 = 4.00 mark
437: The Republic of P428
1 złoty = $0.25
or $1 = 4.00 złoty
438: The Federal Republic of Solrania
1 Mist = $0.25
or $1 = 4.00 Mist
439: The Federal Republic of Lion1771
1 catnip = $0.25
or $1 = 4.00 catnip
440: The Replicas of Iconic Z
1 Zcoin = $0.25
or $1 = 4.00 Zcoin
441: The Theocracy of NatureKeepers
1 Natral = $0.25
or $1 = 4.00 Natral
442: The Republic of Valumbia
1 ruble = $0.25
or $1 = 4.00 ruble
443: The Nomadic Peoples of Mashinter
1 bezant = $0.25
or $1 = 4.00 bezant
444: The Holy Empire of Imperial Vesparia
1 Vespared = $0.25
or $1 = 4.00 Vespared
445: The Armed Republic of Greater Mackinaw
1 dollar = $0.24
or $1 = 4.17 dollar
446: The Crown Colony of British Carcassonne
1 pound = $0.24
or $1 = 4.17 pound
447: The Republic of A mericas
1 guilder = $0.24
or $1 = 4.17 guilder
448: The Republic of Drac Redart
1 NS Piece = $0.24
or $1 = 4.17 NS Piece
449: The People's Republic of Chiyorando
1 Yen = $0.24
or $1 = 4.17 Yen
450: The Republic of T hailand
1 ruble = $0.24
or $1 = 4.17 ruble
451: The Republic of P297
1 złoty = $0.24
or $1 = 4.17 złoty
452: The Republic of P427
1 złoty = $0.24
or $1 = 4.17 złoty
453: The Republic of Astariau
1 Dollar = $0.24
or $1 = 4.17 Dollar
454: The Republic of Aruba-Amsterdam
1 eur = $0.24
or $1 = 4.17 eur
455: The Empire of Samullian
1 8900000000 = $0.24
or $1 = 4.17 8900000000
456: The Kingdom of Shameer
1 SR = $0.24
or $1 = 4.17 SR
457: The Republic of Shang-High
1 mark = $0.24
or $1 = 4.17 mark
458: The Republic of Tyysu
1 ruble = $0.24
or $1 = 4.17 ruble
459: The Federal Republic of Theolandt
1 Euro = $0.24
or $1 = 4.17 Euro
460: The Principality of Cameron-Jones
1 eagle = $0.24
or $1 = 4.17 eagle
461: The Republic of Le8
1 pound = $0.24
or $1 = 4.17 pound
462: The Armed Republic of CentralJamaica
1 mark = $0.24
or $1 = 4.17 mark
463: The Republic of Nepalinp
1 pound = $0.24
or $1 = 4.17 pound
464: The Federal Republic of La Marezia
1 Peso = $0.24
or $1 = 4.17 Peso
465: The Republic of Izern 281
1 izern = $0.24
or $1 = 4.17 izern
466: The Holy Empire of Queen Alexa Chung
1 pound = $0.24
or $1 = 4.17 pound
467: The Democratic States of Joeng
1 Won = $0.23
or $1 = 4.35 Won
468: The Rogue Nation of Schalon
1 florin = $0.23
or $1 = 4.35 florin
469: The Republic of Meownya151
1 glorymeow = $0.23
or $1 = 4.35 glorymeow
470: The Republic of Valen yams
1 Valen = $0.23
or $1 = 4.35 Valen
471: The Republic of Maraewera
1 Bitcoin = $0.23
or $1 = 4.35 Bitcoin
472: The Empire of Union Tempe
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
473: The Republic of South Nevesia
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
474: The Kingdom of United-paradise
1 la peace = $0.23
or $1 = 4.35 la peace
475: The Grand Duchy of Torival
1 Golden Florin = $0.23
or $1 = 4.35 Golden Florin
476: The Kingdom of Isbardia
1 Livre = $0.23
or $1 = 4.35 Livre
477: The Federal Republic of Lion858
1 catnip = $0.23
or $1 = 4.35 catnip
478: The Republic of Kirkreich
1 Kirk = $0.23
or $1 = 4.35 Kirk
479: The Federal Republic of Lion1158
1 catnip = $0.23
or $1 = 4.35 catnip
480: The Democratic Republic of Morusonia
1 Морусы = $0.23
or $1 = 4.35 Морусы
481: The Federal Republic of Lion1204
1 catnip = $0.23
or $1 = 4.35 catnip
482: The Empire of Udryet
1 Gully = $0.23
or $1 = 4.35 Gully
483: The People's Republic of Imperial Elyj Mour
1 mark = $0.23
or $1 = 4.35 mark
484: The Federal Republic of Lion1318
1 catnip = $0.23
or $1 = 4.35 catnip
485: The Federal Republic of Lion1474
1 catnip = $0.23
or $1 = 4.35 catnip
486: The Kingdom of Kackstadt
1 Euro = $0.23
or $1 = 4.35 Euro
487: The Holy Empire of Nation Nation Nation Nation Nation
1 Nation currency = $0.23
or $1 = 4.35 Nation currency
488: The Confederacy of Testbednation3847935
1 guilder = $0.23
or $1 = 4.35 guilder
489: The Republic of Comparisons
1 guilder = $0.23
or $1 = 4.35 guilder
490: The Empire of Foxdel
1 Foxel = $0.23
or $1 = 4.35 Foxel
491: The Federal Republic of Ingeonia
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
492: The Kingdom of The Kingdom Of Pinplar
1 Tack = $0.23
or $1 = 4.35 Tack
493: The People's Republic of Blantarctica
1 Rupee = $0.23
or $1 = 4.35 Rupee
494: The United States of New Vargland
1 krona = $0.23
or $1 = 4.35 krona
495: The Free Land of Kumul Khanate
1 qizil pul = $0.23
or $1 = 4.35 qizil pul
496: The Holy Empire of Congo dance land
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
497: The Republic of P592
1 złoty = $0.23
or $1 = 4.35 złoty
498: The Disputed Territories of Host wingstein
1 Villston = $0.23
or $1 = 4.35 Villston
499: The Republic of Eniansistan
1 Libert? ?galit? Frate = $0.23
or $1 = 4.35 Libert? ?galit? Frate
500: The Republic of Black Wood
1 guilder = $0.23
or $1 = 4.35 guilder
501: The Nomadic Peoples of Denys Arryn
1 peso = $0.23
or $1 = 4.35 peso
502: The Federation of State democratico americano
1 mrb = $0.23
or $1 = 4.35 mrb
503: The Empire of The Nation of the Free People
1 coin = $0.23
or $1 = 4.35 coin
504: The Republic of Decongrancia
1 reales = $0.23
or $1 = 4.35 reales
505: The Kingdom of Glavinna
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
506: The Republic of Maherangi
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
507: The Republic of The geese fans
1 Goosebucks = $0.22
or $1 = 4.55 Goosebucks
508: The Empire of Kreigz
1 KRZ = $0.22
or $1 = 4.55 KRZ
509: The Republic of Ian Affleck
1 Dollar = $0.22
or $1 = 4.55 Dollar
510: The Community of Nice Buckingham
1 buck = $0.22
or $1 = 4.55 buck
511: The Federation of Sophia and the Herlands
1 krona = $0.22
or $1 = 4.55 krona
512: The Republic of Mahawhiri
1 Rin = $0.22
or $1 = 4.55 Rin
513: The Republic of Samilands
1 pound = $0.22
or $1 = 4.55 pound
514: The Democratic Republic of Mudlandia
1 Dollar = $0.22
or $1 = 4.55 Dollar
515: The Colony of Tostava Mys
1 bitcoin = $0.22
or $1 = 4.55 bitcoin
516: The Republic of GUARANDIA
1 Gg = $0.22
or $1 = 4.55 Gg
517: The Colony of Redest
1 Redar = $0.22
or $1 = 4.55 Redar
518: The Republic of P317
1 złoty = $0.22
or $1 = 4.55 złoty
519: The Commonwealth of QyzylBairaq
1 tiyn = $0.22
or $1 = 4.55 tiyn
520: The Protectorate of Whistling heron
1 Food = $0.22
or $1 = 4.55 Food
521: The United States of Flanst Ray
1 rupee = $0.22
or $1 = 4.55 rupee
522: The Federation of Daoit
1 guilder = $0.22
or $1 = 4.55 guilder
523: The Commonwealth of Celtry
1 Skir = $0.22
or $1 = 4.55 Skir
524: The Federal Republic of Lion1820
1 catnip = $0.22
or $1 = 4.55 catnip
525: The Democratic Republic of Malautria
1 malautries = $0.22
or $1 = 4.55 malautries
526: The Federal Republic of Lion1962
1 catnip = $0.22
or $1 = 4.55 catnip
527: The Republic of Ucral
1 Ucralian Dollar = $0.22
or $1 = 4.55 Ucralian Dollar
528: The Republic of ViceCityState
1 Dollar = $0.22
or $1 = 4.55 Dollar
529: The Republic of Iulia Nova
1 Denarius = $0.22
or $1 = 4.55 Denarius
530: The Nomadic Peoples of Uller
1 baht = $0.22
or $1 = 4.55 baht
531: The Free Land of Soldensek
1 Isnzid = $0.22
or $1 = 4.55 Isnzid
532: The Free Land of Tomfoolery and Shenanigans
1 Wooden Nickel = $0.22
or $1 = 4.55 Wooden Nickel
533: The Federal Republic of Island of Indonesia
1 Rbp = $0.22
or $1 = 4.55 Rbp
534: The Republic of Nacto
1 Yato = $0.22
or $1 = 4.55 Yato
535: The Kingdom of Williamaton
1 william = $0.22
or $1 = 4.55 william
536: The Republic of Jas Koman
1 krona = $0.22
or $1 = 4.55 krona
537: The Republic of Rifriaminskyistan
1 Kwenuz = $0.22
or $1 = 4.55 Kwenuz
538: The Borderlands of Peophonas
1 krona = $0.22
or $1 = 4.55 krona
539: The Empire of Broken Tv
1 Dollars = $0.22
or $1 = 4.55 Dollars
540: The Incorporated States of Witch Isle
1 florin = $0.22
or $1 = 4.55 florin
541: The Kingdom of Daggarpoint
1 torlay = $0.22
or $1 = 4.55 torlay
542: The Most Serene Republic of Liwana
1 guilder = $0.22
or $1 = 4.55 guilder
543: The Kingdom of Holandle
1 guilder = $0.22
or $1 = 4.55 guilder
544: The Republic of Ok253
1 Skeins = $0.21
or $1 = 4.76 Skeins
545: The Republic of HMA Leviathan
1 pound = $0.21
or $1 = 4.76 pound
546: The Republic of Ok278
1 Skeins = $0.21
or $1 = 4.76 Skeins
547: The Kingdom of Baretanium
1 GBP = $0.21
or $1 = 4.76 GBP
548: The Republic of Greater Arcady
1 lira = $0.21
or $1 = 4.76 lira
549: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 136
1 pound = $0.21
or $1 = 4.76 pound
550: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 154
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
551: The Republic of Meownya169
1 glorymeow = $0.21
or $1 = 4.76 glorymeow
552: The Oppressed Peoples of Driht eht Salocin
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
553: The Republic of West Ceresia
1 florin = $0.21
or $1 = 4.76 florin
554: The United Socialist States of Beldade
1 Vale-Trabalho = $0.21
or $1 = 4.76 Vale-Trabalho
555: The Empire of THE SIRIs
1 euro = $0.21
or $1 = 4.76 euro
556: The Republic of Taiharangi
1 Bitcoin = $0.21
or $1 = 4.76 Bitcoin
557: The Republic of Rayanation
1 mark = $0.21
or $1 = 4.76 mark
558: The Democratic Republic of Its La Peace
1 La Peacean Dollar = $0.21
or $1 = 4.76 La Peacean Dollar
559: The Republic of Tainaranga
1 mark = $0.21
or $1 = 4.76 mark
560: The Republic of Arsenal Site 134
1 florin = $0.21
or $1 = 4.76 florin
561: The Republic of MYARSA
1 crypto = $0.21
or $1 = 4.76 crypto
562: The Federal Republic of Cationia
1 mark = $0.21
or $1 = 4.76 mark
563: The Republic of Taiwhiri
1 peso = $0.21
or $1 = 4.76 peso
564: The United Kingdom of Terie Homen
1 baht = $0.21
or $1 = 4.76 baht
565: The Confederacy of Redbay Pirates
1 Dollar = $0.21
or $1 = 4.76 Dollar
566: The United Kingdom of Schardia
1 Schardics = $0.21
or $1 = 4.76 Schardics
567: The Republic of Hikochina
1 Hikara = $0.21
or $1 = 4.76 Hikara
568: The Federation of Arote
1 dinarovi = $0.21
or $1 = 4.76 dinarovi
569: The Empire of Martidas
1 Merti = $0.21
or $1 = 4.76 Merti
570: The Republic of Taiwhare
1 Kauri ???? = $0.21
or $1 = 4.76 Kauri ????
571: The Federal Republic of Lion1801
1 catnip = $0.21
or $1 = 4.76 catnip
572: The Active Fluttery Faeries of StarSapphire
1 Money = $0.21
or $1 = 4.76 Money
573: The Federation of Tianqiu
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
574: The Republic of Devonew
1 Shmekls = $0.21
or $1 = 4.76 Shmekls
575: The Republic of FanatiCal Card Farm 15
1 cards = $0.21
or $1 = 4.76 cards
576: The Dominion of Ghaznavid Empire
1 dirham = $0.21
or $1 = 4.76 dirham
577: The Federation of Colriastanta
1 Kygar = $0.21
or $1 = 4.76 Kygar
578: The Kingdom of Dirt by mta
1 Dirt = $0.21
or $1 = 4.76 Dirt
579: The Empire of New South TJPB
1 Dih = $0.21
or $1 = 4.76 Dih
580: The Sultanate of Iranian AzerbaijAnn
1 Azerbaijani Barrett = $0.21
or $1 = 4.76 Azerbaijani Barrett
581: The Kingdom of Real Madrid JR
1 Madridian Euros = $0.21
or $1 = 4.76 Madridian Euros
582: The Dictatorship of Draxleria
1 drax = $0.21
or $1 = 4.76 drax
583: The Republic of Ok114
1 Skeins = $0.21
or $1 = 4.76 Skeins
584: The Republic of 218zxc-01
1 qaxs = $0.21
or $1 = 4.76 qaxs
585: The Nomadic Peoples of Gull Tower
1 mark = $0.21
or $1 = 4.76 mark
586: The Free Land of Kaladoha
1 Palsta = $0.21
or $1 = 4.76 Palsta
587: The Empire of KillJoyTopia
1 Smelk = $0.21
or $1 = 4.76 Smelk
588: The Holy Empire of Jesurando
1 drachma = $0.21
or $1 = 4.76 drachma
589: The Republic of Taehaura
1 denier = $0.21
or $1 = 4.76 denier
590: The Republic of Pittsburghian Armored Corps 12
1 Nukes = $0.21
or $1 = 4.76 Nukes
591: The Republic of NLCA 0505
1 ounce = $0.21
or $1 = 4.76 ounce
592: The Free Land of Valifton
1 Dorian = $0.2
or $1 = 5.00 Dorian
593: The Republic of NLCA 0601
1 ounce = $0.2
or $1 = 5.00 ounce
594: The Republic of Eisengarde
1 ruble = $0.2
or $1 = 5.00 ruble
595: The Republic of Sonnalpen
1 Sonnemark = $0.2
or $1 = 5.00 Sonnemark
596: The Kingdom of Kambujadesa
1 riel = $0.2
or $1 = 5.00 riel
597: The Emirate of Belledex
1 Corn = $0.2
or $1 = 5.00 Corn
598: The Republic of Crughcze Ogho
1 Yupoig = $0.2
or $1 = 5.00 Yupoig
599: The Republic of Ivory Reverie 374
1 Lies = $0.2
or $1 = 5.00 Lies
600: The Republic of Meownya162
1 glorymeow = $0.2
or $1 = 5.00 glorymeow
601: The Republic of Meownya196
1 glorymeow = $0.2
or $1 = 5.00 glorymeow
602: The Kingdom of Liaodongg
1 mark = $0.2
or $1 = 5.00 mark
603: The Republic of Cards of Eagles 169
1 Paper Eagle = $0.2
or $1 = 5.00 Paper Eagle
604: The Federal Republic of Lion753
1 catnip = $0.2
or $1 = 5.00 catnip
605: The Federal Republic of Kyoto Federation
1 Federal Mon = $0.2
or $1 = 5.00 Federal Mon
606: The Empire of Rawayaxi
1 Rax = $0.2
or $1 = 5.00 Rax
607: The Republic of Centipede
1 baht = $0.2
or $1 = 5.00 baht
608: The Republic of Aliter
1 Virtual coin = $0.2
or $1 = 5.00 Virtual coin
609: The Republic of Mgengwana
1 mark = $0.2
or $1 = 5.00 mark
610: The Republic of Thandazo
1 mark = $0.2
or $1 = 5.00 mark
611: The Protectorate of Tricolored heron
1 Food = $0.2
or $1 = 5.00 Food
612: The Federal Republic of Lion1279
1 catnip = $0.2
or $1 = 5.00 catnip
613: The Federal Republic of Paese Bello
1 Pax = $0.2
or $1 = 5.00 Pax
614: The Republic of WFV Dube
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
615: The Republic of C arolina Pantherz
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
616: The Republic of Dhornaper94
1 guilder = $0.2
or $1 = 5.00 guilder
617: The Republic of Dhornaper107
1 lira = $0.2
or $1 = 5.00 lira
618: The Commonwealth of East Trebizond
1 solidus = $0.2
or $1 = 5.00 solidus
619: The Republic of B uffalo billz
1 headpats = $0.2
or $1 = 5.00 headpats
620: The Republic of Test 1 The Empiand
1 ruble = $0.2
or $1 = 5.00 ruble
621: The Dictatorship of Sille Deat
1 bitcoin = $0.2
or $1 = 5.00 bitcoin
622: The Dominion of Welington Steak
1 coins = $0.2
or $1 = 5.00 coins
623: The Dictatorship of Bodark
1 ruble = $0.2
or $1 = 5.00 ruble
624: The Republic of Some of them are stories of madness
1 token = $0.2
or $1 = 5.00 token
625: The Republic of Aurigenic
1 headpats = $0.2
or $1 = 5.00 headpats
626: The Republic of Republica Ilumiati
1 Balboa = $0.2
or $1 = 5.00 Balboa
627: The Republic of TR-BYK
1 Türk Lirası = $0.2
or $1 = 5.00 Türk Lirası
628: The Most Serene Republic of Breakstone Hill
1 peso = $0.2
or $1 = 5.00 peso
629: The Empire of The sercet reich
1 Bolla = $0.2
or $1 = 5.00 Bolla
630: The Federal Republic of Briarford
1 Westral = $0.2
or $1 = 5.00 Westral
631: The Principality of Sonnemonde
1 krenn = $0.2
or $1 = 5.00 krenn
632: The Federation of S4 Windows of The Hurricane 2
1 denier = $0.2
or $1 = 5.00 denier
633: The Constitutional Monarchy of Kaffeekuchen
1 Kaffee = $0.2
or $1 = 5.00 Kaffee
634: The Grand Duchy of Otters Are Better Than Seals 5
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
635: The Republic of Akivoliya
1 kolver = $0.2
or $1 = 5.00 kolver
636: The Republic of WFTS
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
637: The Republic of Van Der Sandt
1 pound = $0.2
or $1 = 5.00 pound
638: The Republic of Ash-Shaam
1 pound = $0.2
or $1 = 5.00 pound
639: The Republic of NLCA 0549
1 ounce = $0.19
or $1 = 5.26 ounce
640: The Republic of Sern Bobboodox
1 franc = $0.19
or $1 = 5.26 franc
641: The Republic of Eternal 2
1 florin = $0.19
or $1 = 5.26 florin
642: The Incorporated States of Reformed Tellaniumittlaven
1 rupee = $0.19
or $1 = 5.26 rupee
643: The Oppressed Peoples of Provostia
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
644: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 58
1 lira = $0.19
or $1 = 5.26 lira
645: The Republic of Balochestan
1 Baloch rupee = $0.19
or $1 = 5.26 Baloch rupee
646: The Republic of Ivory Reverie 351
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
647: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 118
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
648: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 126
1 franc = $0.19
or $1 = 5.26 franc
649: The Republic of Long Pig
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
650: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 198
1 pound = $0.19
or $1 = 5.26 pound
651: The Republic of Equality Matheo
1 ruble = $0.19
or $1 = 5.26 ruble
652: The Republic of Somalilander Matheo
1 ruble = $0.19
or $1 = 5.26 ruble
653: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 230
1 rupee = $0.19
or $1 = 5.26 rupee
654: The Republic of Ivory Reverie 445
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
655: The Rogue Nation of Kethariath
1 guilder = $0.19
or $1 = 5.26 guilder
656: The Republic of Meownya195
1 glorymeow = $0.19
or $1 = 5.26 glorymeow
657: The United Republics of Mountainous Caucasus
1 Mountainous ruble = $0.19
or $1 = 5.26 Mountainous ruble
658: The Republic of Cards of Eagles 52
1 Paper Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Paper Eagle
659: The Republic of Cards of Eagles 101
1 Paper Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Paper Eagle
660: The Republic of Meownya204
1 glorymeow = $0.19
or $1 = 5.26 glorymeow
661: The Republic of Cards of Eagles 126
1 Paper Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Paper Eagle
662: The Republic of Cards of Eagles 170
1 Paper Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Paper Eagle
663: The Republic of Cards of Eagles 181
1 Paper Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Paper Eagle
664: The Federal Republic of Lion718
1 catnip = $0.19
or $1 = 5.26 catnip
665: The Oppressed Peoples of Coquenish
1 Dollar = $0.19
or $1 = 5.26 Dollar
666: The Democratic Republic of Ry Cooder
1 cash = $0.19
or $1 = 5.26 cash
667: The Republic of Frog Devil
1 baht = $0.19
or $1 = 5.26 baht
668: The Free Land of Diosio
1 Tios = $0.19
or $1 = 5.26 Tios
669: The Republic of Teslabergs
1 baht = $0.19
or $1 = 5.26 baht
670: The Republic of Blikse
1 baht = $0.19
or $1 = 5.26 baht
671: The Protectorate of Dwarf bittern
1 Food = $0.19
or $1 = 5.26 Food
672: The Rogue Nation of The Green Skin
1 Teef = $0.19
or $1 = 5.26 Teef
673: The Republic of Mapoma
1 mark = $0.19
or $1 = 5.26 mark
674: The Free Land of Akazem
1 Kine = $0.19
or $1 = 5.26 Kine
675: The Republic of Preline
1 peso = $0.19
or $1 = 5.26 peso
676: The Most Serene Republic of Mianzo
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
677: The Most Serene Republic of Capitalbergs
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
678: The Protectorate of Western reef heron
1 Food = $0.19
or $1 = 5.26 Food
679: The Republic of Old perrv
1 bitcoin = $0.19
or $1 = 5.26 bitcoin
680: The Kingdom of Rezant
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
681: The Free Land of Resindo
1 Grimm = $0.19
or $1 = 5.26 Grimm
682: The Federal Republic of Lion1671
1 catnip = $0.19
or $1 = 5.26 catnip
683: The Republic of J Smitty LXXXV
1 10 Percent of Your Mo = $0.19
or $1 = 5.26 10 Percent of Your Mo
684: The Kingdom of Eddard I Stark
1 golden dragon = $0.19
or $1 = 5.26 golden dragon
685: The Republic of East Rivka
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
686: The Holy Empire of Faithdom
1 peso = $0.19
or $1 = 5.26 peso
687: The Republic of The 2nd A in TRTHNBB
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
688: The Republic of The 2nd I in TRTHNBB
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
689: The Republic of The 2nd G in TRTHNBB
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
690: The Rogue Nation of Cadeizins
1 Talon = $0.19
or $1 = 5.26 Talon
691: The Republic of Tweendina
1 bitcoin = $0.19
or $1 = 5.26 bitcoin
692: The Kingdom of Saint Georges England
1 1 Pound Sterling = $0.19
or $1 = 5.26 1 Pound Sterling
693: The Republic of Dhornaper92
1 baht = $0.19
or $1 = 5.26 baht
694: The Republic of 243 Dollar Footlong
1 fivedollars = $0.19
or $1 = 5.26 fivedollars
695: The Republic of Kenari
1 florin = $0.19
or $1 = 5.26 florin
696: The Republic of 245 Dollar Footlong
1 fivedollars = $0.19
or $1 = 5.26 fivedollars
697: The Quiet Republic of Sjo Colex
1 republik = $0.19
or $1 = 5.26 republik
698: The Republic of 89 Dollar Footlong
1 fivedollars = $0.19
or $1 = 5.26 fivedollars
699: The Timurid Realm of Gurkania
1 tanka = $0.19
or $1 = 5.26 tanka
700: The Fiefdom of Bissau-Guinean Duloc
1 shrek = $0.19
or $1 = 5.26 shrek
701: The Republic of A rknights y
1 headpats = $0.19
or $1 = 5.26 headpats
702: The Republic of A kuma z
1 headpats = $0.19
or $1 = 5.26 headpats
703: The Republic of Wonua
1 Pia = $0.19
or $1 = 5.26 Pia
704: The Republic of Junisi
1 franc = $0.19
or $1 = 5.26 franc
705: The Republic of Solvenor
1 Sol = $0.19
or $1 = 5.26 Sol
706: The Most Serene Republic of Acorzia
1 Lira = $0.19
or $1 = 5.26 Lira
707: The Allied States of New New Relations and Tendencies
1 token = $0.19
or $1 = 5.26 token
708: The Empire of Imperium Hesperium
1 Spanish real = $0.19
or $1 = 5.26 Spanish real
709: The Republic of Samer Morelirgee
1 lira = $0.19
or $1 = 5.26 lira
710: The Empire of Imperial Germania
1 mark = $0.19
or $1 = 5.26 mark
711: The Empire of ARYAN IRANIC UNION
1 ARYO = $0.19
or $1 = 5.26 ARYO
712: The Republic of Rose Falls
1 Delta Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Delta Eagle
713: The Community of Everybodydies
1 DEATH = $0.19
or $1 = 5.26 DEATH
714: The Kingdom of Lachia
1 Aripă = $0.19
or $1 = 5.26 Aripă
715: The Republic of H N
1 Delta Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Delta Eagle
716: The Republic of FanatiCal Card Farm 3
1 cards = $0.19
or $1 = 5.26 cards
717: The Republic of FanatiCal Card Farm 5
1 cards = $0.19
or $1 = 5.26 cards
718: The Armed Republic of Apocalyptic Glue Factory 28
1 Hoof = $0.19
or $1 = 5.26 Hoof
719: The Republic of Los Dopicos
1 Centavo = $0.19
or $1 = 5.26 Centavo
720: The Federation of Southern Arabia
1 Southern Arabian dinar = $0.19
or $1 = 5.26 Southern Arabian dinar
721: The Kingdom of Shruanda
1 shrus = $0.19
or $1 = 5.26 shrus
722: The Republic of Ok139
1 Skeins = $0.19
or $1 = 5.26 Skeins
723: The Republic of Helem
1 Pound = $0.19
or $1 = 5.26 Pound
724: The Republic of Card collector of Shuora 57
1 krona = $0.19
or $1 = 5.26 krona
725: The Republic of Purpnuk 123
1 mark = $0.19
or $1 = 5.26 mark
726: The Republic of Ivory Reverie 227
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
727: The Republic of Taihuera
1 Roto ᜎᜓ = $0.19
or $1 = 5.26 Roto ᜎᜓ
728: The Grand Duchy of Otters Are Better Than Seals 4
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
729: The Grand Duchy of Notikali Yeleeled
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
730: The Holy Empire of Holy Oxall Empire
1 Imperial Ox = $0.19
or $1 = 5.26 Imperial Ox
731: The Republic of NLCA 0440
1 ounce = $0.19
or $1 = 5.26 ounce
732: The Confederacy of Chiyr drines
1 Crown = $0.18
or $1 = 5.56 Crown
733: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 95
1 baht = $0.18
or $1 = 5.56 baht
734: The Republic of Edravelle
1 Currency = $0.18
or $1 = 5.56 Currency
735: The Republic of L eague
1 bitcoin = $0.18
or $1 = 5.56 bitcoin
736: The Republic of Mirevane
1 Currency = $0.18
or $1 = 5.56 Currency
737: The Republic of Ivory Reverie 411
1 Lies = $0.18
or $1 = 5.56 Lies
738: The Republic of Meownya175
1 glorymeow = $0.18
or $1 = 5.56 glorymeow
739: The Republic of Iskandaraa
1 denier = $0.18
or $1 = 5.56 denier
740: The Republic of Cards of Eagles 103
1 Paper Eagle = $0.18
or $1 = 5.56 Paper Eagle
741: The Federal Republic of Argentan
1 Peso Argentan = $0.18
or $1 = 5.56 Peso Argentan
742: The Republic of Meownya243
1 glorymeow = $0.18
or $1 = 5.56 glorymeow
743: The Allied States of Tchaishelang
1 shwu̹ = $0.18
or $1 = 5.56 shwu̹
744: The Commonwealth of Mudskipperington
1 Skips = $0.18
or $1 = 5.56 Skips
745: The Republic of Tizmania
1 darcy = $0.18
or $1 = 5.56 darcy
746: The Republic of PandaF33
1 chickenbucks = $0.18
or $1 = 5.56 chickenbucks
747: The Republic of Lunarbergs
1 franc = $0.18
or $1 = 5.56 franc
748: The Protectorate of Purple heron
1 Food = $0.18
or $1 = 5.56 Food
749: The Kingdom of Marillac
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
750: The Community of Whim
1 cotton candy = $0.18
or $1 = 5.56 cotton candy
751: The Republic of Lib Minanando
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
752: The Republic of Moses Moody
1 Games = $0.18
or $1 = 5.56 Games
753: The Republic of Hattle
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
754: The Republic of Flyfishing Estate
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
755: The Republic of Ok30
1 Skeins = $0.18
or $1 = 5.56 Skeins
756: The Federal Republic of Lion1975
1 catnip = $0.18
or $1 = 5.56 catnip
757: The Republic of N g ez
1 headpats = $0.18
or $1 = 5.56 headpats
758: The Kingdom of Gailville
1 Gaile = $0.18
or $1 = 5.56 Gaile
759: The Free Land of Novenion
1 mark = $0.18
or $1 = 5.56 mark
760: The Republic of Ok93
1 Skeins = $0.18
or $1 = 5.56 Skeins
761: The Star of Mercedes
1 gold = $0.18
or $1 = 5.56 gold
762: The Republic of Cexsopolis
1 Carolinos = $0.18
or $1 = 5.56 Carolinos
763: The Federal Republic of Tedowerturana
1 Euro = $0.18
or $1 = 5.56 Euro
764: The Commonwealth of Takkaviita CXXXVII
1 euro = $0.18
or $1 = 5.56 euro
765: The Constitutional Monarchy of The United Republic of Aurelia
1 Singaporean Dollar = $0.18
or $1 = 5.56 Singaporean Dollar
766: The Republic of Autibased
1 headpats = $0.18
or $1 = 5.56 headpats
767: The Empire of Brazilto
1 chumbos = $0.18
or $1 = 5.56 chumbos
768: The Principality of Danceland great
1 Dancian Dollar = $0.18
or $1 = 5.56 Dancian Dollar
769: The Republic of FanatiCal Card Farm 95
1 cards = $0.18
or $1 = 5.56 cards
770: The People's Republic of The College of William and Mary
1 Delta Eagle = $0.18
or $1 = 5.56 Delta Eagle
771: The Principality of Vulf Silemalsedemari
1 Delta Eagle = $0.18
or $1 = 5.56 Delta Eagle
772: The Allied States of Vhaskor
1 Vaskor Badtr = $0.18
or $1 = 5.56 Vaskor Badtr
773: The Constitutional Monarchy of Pax Ignescens
1 Delta Eagle = $0.18
or $1 = 5.56 Delta Eagle
774: The Republic of Pittsburgian Armored Corps 75
1 Nukes = $0.18
or $1 = 5.56 Nukes
775: The Republic of Balaerus
1 Kroon = $0.18
or $1 = 5.56 Kroon
776: The Republic of L2314ois
1 denier = $0.18
or $1 = 5.56 denier
777: The Holy Empire of Holy kolistan
1 yen = $0.18
or $1 = 5.56 yen
778: The Republic of Ivory Reverie 173
1 Lies = $0.18
or $1 = 5.56 Lies
779: The Federation of Bobokra
1 mark = $0.18
or $1 = 5.56 mark
780: The People's Republic of Baborch
1 ruble = $0.18
or $1 = 5.56 ruble
781: The Republic of NLCA 0446
1 ounce = $0.18
or $1 = 5.56 ounce
782: The Borderlands of Pitcairn-Bristol Island
1 pound = $0.18
or $1 = 5.56 pound
783: The Emirate of REBD 181
1 krona = $0.17
or $1 = 5.88 krona
784: The Republic of L otr
1 ruble = $0.17
or $1 = 5.88 ruble
785: The Republic of Brisco
1 Briscanio = $0.17
or $1 = 5.88 Briscanio
786: The Democratic Republic of Vandrista
1 kromer = $0.17
or $1 = 5.88 kromer
787: The Commonwealth of The Somnian League
1 Atlantean Dollar = $0.17
or $1 = 5.88 Atlantean Dollar
788: The Republic of Galiska
1 pound = $0.17
or $1 = 5.88 pound
789: The Republic of Cards of Eagles 92
1 Paper Eagle = $0.17
or $1 = 5.88 Paper Eagle
790: The United States of United States of Nowhere
1 Gold = $0.17
or $1 = 5.88 Gold
791: The Kingdom of Desmar
1 lira = $0.17
or $1 = 5.88 lira
792: The Republic of Roberi
1 florin = $0.17
or $1 = 5.88 florin
793: The Republic of Nanuq
1 Piasse = $0.17
or $1 = 5.88 Piasse
794: The Federal Republic of Lion1387
1 catnip = $0.17
or $1 = 5.88 catnip
795: The Democratic Republic of South German Reichland
1 Deuths = $0.17
or $1 = 5.88 Deuths
796: The Free Land of FreeFredLand
1 florin = $0.17
or $1 = 5.88 florin
797: The Republic of Dhornaper106
1 florin = $0.17
or $1 = 5.88 florin
798: The Empire of Repubilc of the mega colombia
1 pesos megacolmbianos = $0.17
or $1 = 5.88 pesos megacolmbianos
799: The People's Republic of Clanum
1 lira = $0.17
or $1 = 5.88 lira
800: The Republic of G iraffe z
1 headpats = $0.17
or $1 = 5.88 headpats
801: The Disputed Territories of Eleuthetia
1 percent shareholder va = $0.17
or $1 = 5.88 percent shareholder va
802: The Kingdom of Dukedon
1 Money = $0.17
or $1 = 5.88 Money
803: The Community of Manareal
1 bitcoin = $0.17
or $1 = 5.88 bitcoin
804: The Commonwealth of Norfolkius
1 Nr = $0.17
or $1 = 5.88 Nr
805: The Republic of Nueva Biringan
1 biringan peso = $0.17
or $1 = 5.88 biringan peso
806: The Federation of Kagota
1 euro = $0.17
or $1 = 5.88 euro
807: The Federal Republic of Adygeah
1 Pshat = $0.17
or $1 = 5.88 Pshat
808: The Kingdom of Selfless Brave and True
1 gold = $0.17
or $1 = 5.88 gold
809: The Free Land of Dreamland
1 sand = $0.17
or $1 = 5.88 sand
810: The Republic of FanatiCal Card Farm 2
1 cards = $0.17
or $1 = 5.88 cards
811: The Republic of SONSONLAND
1 Pounds = $0.17
or $1 = 5.88 Pounds
812: The Republic of FanatiCal Card Farm 94
1 cards = $0.17
or $1 = 5.88 cards
813: The Empire of Arkall
1 AED = $0.17
or $1 = 5.88 AED
814: The Democratic Republic of Calgora
1 Shole = $0.17
or $1 = 5.88 Shole
815: The Republic of Card collector of Shuora 49
1 lira = $0.17
or $1 = 5.88 lira
816: The Republic of Aethel Valley
1 coconut dollar = $0.17
or $1 = 5.88 coconut dollar
817: The Republic of Secret Garden-
1 song = $0.17
or $1 = 5.88 song
818: The Dominion of Magtogoek
1 MGK pound = $0.17
or $1 = 5.88 MGK pound
819: The Republic of Funt Mis Aree
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
820: The Republic of Random031
1 florin = $0.17
or $1 = 5.88 florin
821: The Federation of Turane
1 dollar = $0.16
or $1 = 6.25 dollar
822: The Republic of South Utopia
1 dollar = $0.16
or $1 = 6.25 dollar
823: The Republic of Solvariaa
1 Currency = $0.16
or $1 = 6.25 Currency
824: The Federation of Sequenia
1 Stones = $0.16
or $1 = 6.25 Stones
825: The Democratic Republic of Grand Old Eden
1 Adam = $0.16
or $1 = 6.25 Adam
826: The Federal Republic of Lion1001
1 catnip = $0.16
or $1 = 6.25 catnip
827: The Free Land of Airm
1 Dollar = $0.16
or $1 = 6.25 Dollar
828: The Republic of XMathal
1 divider = $0.16
or $1 = 6.25 divider
829: The Kingdom of Sain Unit Garderingl
1 pound = $0.16
or $1 = 6.25 pound
830: The Republic of Klargshfeer
1 Kshfer = $0.16
or $1 = 6.25 Kshfer
831: The Republic of Calendynia
1 vali = $0.16
or $1 = 6.25 vali
832: The Federal Republic of Phoenix incarnate
1 Labor = $0.16
or $1 = 6.25 Labor
833: The Queendom of Gwennicula Island of Euphoria
1 Starsky and Hutch buxx = $0.16
or $1 = 6.25 Starsky and Hutch buxx
834: The Federal Republic of Pasitania
1 franc = $0.16
or $1 = 6.25 franc
835: The Constitutional Monarchy of Nerssepha-
1 Nerssalia = $0.16
or $1 = 6.25 Nerssalia
836: The Federal Republic of Dixie Serbia
1 bitcoin = $0.16
or $1 = 6.25 bitcoin
837: The Empire of Hellliestappectirde
1 I?m working = $0.16
or $1 = 6.25 I?m working
838: The Protectorate of Lev Davidovich Bronstein
1 lira = $0.16
or $1 = 6.25 lira
839: The Real Person of Porfloxonne
1 Popi = $0.16
or $1 = 6.25 Popi
840: The Kingdom of Texaskan Colonies 35
1 krona = $0.16
or $1 = 6.25 krona
841: The Commonwealth of Yamato-Tejo
1 folha = $0.16
or $1 = 6.25 folha
842: The Republic of Brezovia
1 Dinar = $0.16
or $1 = 6.25 Dinar
843: The Republic of WWSB
1 dollar = $0.16
or $1 = 6.25 dollar
844: The Empire of Lucasrawl
1 lucanes = $0.16
or $1 = 6.25 lucanes
845: The Borderlands of Cheesso
1 Game piece = $0.15
or $1 = 6.67 Game piece
846: The Republic of PandaF10
1 chickenbucks = $0.15
or $1 = 6.67 chickenbucks
847: The Federal Republic of Lion1215
1 catnip = $0.15
or $1 = 6.67 catnip
848: The Republic of M inecraft z
1 mark = $0.15
or $1 = 6.67 mark
849: The United Kingdom of Danastan
1 Pound = $0.15
or $1 = 6.67 Pound
850: The Principality of Pqs
1 dollar = $0.15
or $1 = 6.67 dollar
851: The Federal Republic of Edeltraudia-Zieglerland
1 klossner = $0.15
or $1 = 6.67 klossner
852: The Federal Republic of Korinthie
1 mark = $0.15
or $1 = 6.67 mark
853: The Confederacy of Svenskae
1 Svenskan Sertz = $0.15
or $1 = 6.67 Svenskan Sertz
854: The People's Republic of Northwest Lands
1 northern dollar = $0.15
or $1 = 6.67 northern dollar
855: The Most Serene Republic of Meep Meep2
1 Gil = $0.15
or $1 = 6.67 Gil
856: The Republic of P583
1 złoty = $0.15
or $1 = 6.67 złoty
857: The United States of Hensul
1 kuve = $0.15
or $1 = 6.67 kuve
858: The Republic of Seven WTC
1 WTC = $0.15
or $1 = 6.67 WTC
859: The Commonwealth of Thceps
1 free = $0.15
or $1 = 6.67 free
860: The Disputed Territories of Marques Talvela
1 peso = $0.15
or $1 = 6.67 peso
861: The Republic of Mochi193
1 rice = $0.15
or $1 = 6.67 rice
862: The People's Republic of Weast Korea
1 Dogecoin = $0.15
or $1 = 6.67 Dogecoin
863: The Republic of Tara mea
1 Leu = $0.15
or $1 = 6.67 Leu
864: The Republic of Mambo 292
1 izern = $0.15
or $1 = 6.67 izern
865: The Republic of Crinkle Fries
1 Fries = $0.15
or $1 = 6.67 Fries
866: The Theocracy of Saurjaland
1 paliord = $0.14
or $1 = 7.14 paliord
867: The Armed Republic of South Curazon
1 Curazon Pes? = $0.14
or $1 = 7.14 Curazon Pes?
868: The Republic of Turkstate
1 Lira = $0.14
or $1 = 7.14 Lira
869: The Oppressed Peoples of The Framespace Factory
1 NCR = $0.14
or $1 = 7.14 NCR
870: The United States of Aurelia2337
1 Dollar = $0.14
or $1 = 7.14 Dollar
871: The Federal Republic of Lion1828
1 catnip = $0.14
or $1 = 7.14 catnip
872: The Federal Republic of Lion1886
1 catnip = $0.14
or $1 = 7.14 catnip
873: The Democratic States of Chantrelles
1 dollar = $0.14
or $1 = 7.14 dollar
874: The Kingdom of Awennartina
1 dollar = $0.14
or $1 = 7.14 dollar
875: The Republic of P527
1 złoty = $0.14
or $1 = 7.14 złoty
876: The Commonwealth of Alexandria Safe Zone
1 barter = $0.14
or $1 = 7.14 barter
877: The People's Republic of Sovieluvick
1 bitcoin = $0.14
or $1 = 7.14 bitcoin
878: The Empire of The Uwu and Kawaii Islands
1 Nya = $0.14
or $1 = 7.14 Nya
879: The Commonwealth of Wichita meta
1 Delta Eagle = $0.14
or $1 = 7.14 Delta Eagle
880: The Republic of 218zxc
1 qaxs = $0.14
or $1 = 7.14 qaxs
881: The Grand Duchy of FEPCO23
1 rupee = $0.14
or $1 = 7.14 rupee
882: The Empire of MonsterHigh
1 Boo = $0.14
or $1 = 7.14 Boo
883: The Republic of Anatolian Turkic State
1 Anatolian Lira = $0.14
or $1 = 7.14 Anatolian Lira
884: The Dictatorship of Ande Thunce Crokenee
1 Euro = $0.14
or $1 = 7.14 Euro
885: The Republic of Good Korea
1 1000 = $0.13
or $1 = 7.69 1000
886: The Republic of Dimethylnitrosamine 666
1 doll or action figure = $0.13
or $1 = 7.69 doll or action figure
887: The Federal Republic of Lion1546
1 catnip = $0.13
or $1 = 7.69 catnip
888: The Commonwealth of Iravandum
1 peso = $0.13
or $1 = 7.69 peso
889: The Republic of Jamaican order
1 pound = $0.13
or $1 = 7.69 pound
890: The Republic of Freaghaile
1 Euro = $0.13
or $1 = 7.69 Euro
891: The Democratic Republic of Tipyforsk
1 denier = $0.13
or $1 = 7.69 denier
892: The Republic of D uck Z
1 peso = $0.13
or $1 = 7.69 peso
893: The Republic of Villemand
1 lira = $0.13
or $1 = 7.69 lira
894: The Republic of M across z
1 headpats = $0.13
or $1 = 7.69 headpats
895: The Republic of Baslavel
1 Dolar = $0.13
or $1 = 7.69 Dolar
896: The Republic of Northern Lakes
1 Loon = $0.13
or $1 = 7.69 Loon
897: The Republic of Plecotus sardus
1 Bat = $0.13
or $1 = 7.69 Bat
898: The Empire of Thejohnnygreenland
1 tictacs = $0.13
or $1 = 7.69 tictacs
899: The Colony of Woodstocks
1 Weed = $0.13
or $1 = 7.69 Weed
900: The Federal Republic of Royanic
1 Steron = $0.13
or $1 = 7.69 Steron
901: The Kingdom of Hyeina
1 dollar = $0.13
or $1 = 7.69 dollar
902: The Republic of 69 pelo
1 rupee = $0.13
or $1 = 7.69 rupee
903: The Republic of Arvy
1 Dooers = $0.13
or $1 = 7.69 Dooers
904: The Free Land of JeffsToasterLand
1 Taco = $0.13
or $1 = 7.69 Taco
905: The Republic of Smoggrad
1 Blood Spilled = $0.12
or $1 = 8.33 Blood Spilled
906: The Allied States of Maratisia
1 bell = $0.12
or $1 = 8.33 bell
907: The Federation of North Tvekka
1 Nak = $0.12
or $1 = 8.33 Nak
908: The People's Republic of Casiopeia
1 paiz = $0.12
or $1 = 8.33 paiz
909: The Republic of Serowo
1 dollar = $0.12
or $1 = 8.33 dollar
910: The Republic of Melittta
1 Euro = $0.12
or $1 = 8.33 Euro
911: The Democratic States of Unistaame
1 Reserve = $0.12
or $1 = 8.33 Reserve
912: The Federal Republic of Lion1760
1 catnip = $0.12
or $1 = 8.33 catnip
913: The Dominion of Dethland
1 Memento = $0.12
or $1 = 8.33 Memento
914: The Holy Empire of Omfg
1 Watermellon = $0.12
or $1 = 8.33 Watermellon
915: The Protectorate of Guild Son
1 guilder = $0.12
or $1 = 8.33 guilder
916: The People's Republic of Hornik
1 bitcoin = $0.12
or $1 = 8.33 bitcoin
917: The Matriarchy of Hollow Faer
1 Petal = $0.12
or $1 = 8.33 Petal
918: The United Socialist States of Yita
1 Jore = $0.12
or $1 = 8.33 Jore
919: The United Kingdom of Gwuw
1 66666666 = $0.12
or $1 = 8.33 66666666
920: The Holy Empire of Chantalis
1 Spar = $0.12
or $1 = 8.33 Spar
921: The Federal Republic of Vocoba Guko
1 bitcoin = $0.12
or $1 = 8.33 bitcoin
922: The Colony of Dumdumies
1 dum = $0.12
or $1 = 8.33 dum
923: The Republic of Hoshin
1 Hoshinese Okane = $0.11
or $1 = 9.09 Hoshinese Okane
924: The Dominion of MORITYESTERICKY
1 Realiste = $0.11
or $1 = 9.09 Realiste
925: The Republic of PandaF86
1 chickenbucks = $0.11
or $1 = 9.09 chickenbucks
926: The Confederacy of Pyxidis
1 Or = $0.11
or $1 = 9.09 Or
927: The Federal Republic of Lion1959
1 catnip = $0.11
or $1 = 9.09 catnip
928: The Free Land of Luxidesia
1 florin = $0.11
or $1 = 9.09 florin
929: The Empire of Imeicland empire
1 Shekel = $0.11
or $1 = 9.09 Shekel
930: The United Kingdom of Potato39
1 1000 = $0.11
or $1 = 9.09 1000
931: The Federation of Botstuvia
1 Bottie = $0.11
or $1 = 9.09 Bottie
932: The Republic of Imperial Axis Ramon Magsasay High Schoo
1 Imperial Axis = $0.11
or $1 = 9.09 Imperial Axis
933: The Dictatorship of Mazraya
1 Qadir = $0.11
or $1 = 9.09 Qadir
934: The Dictatorship of Luisterra
1 peseta = $0.11
or $1 = 9.09 peseta
935: The Republic of Uzdivir
1 Zmn = $0.1
or $1 = 10.00 Zmn
936: The Queendom of AVID49
1 ruble = $0.1
or $1 = 10.00 ruble
937: The Federal Republic of Verpleyland
1 pound = $0.1
or $1 = 10.00 pound
938: The Democratic States of Soralia
1 Peso = $0.1
or $1 = 10.00 Peso
939: The Republic of Arsenal Site 166
1 ruble = $0.1
or $1 = 10.00 ruble
940: The Republic of Vbghznk dbj
1 Crowns = $0.1
or $1 = 10.00 Crowns
941: The Federal Republic of Lion1925
1 catnip = $0.1
or $1 = 10.00 catnip
942: The Commonwealth of United Reforong Cal
1 dollar = $0.1
or $1 = 10.00 dollar
943: The Holy Empire of The Great Infernal
1 Infernal coins = $0.1
or $1 = 10.00 Infernal coins
944: The Republic of Ensar234
1 lira = $0.1
or $1 = 10.00 lira
945: The United Kingdom of Bohokey
1 bokon = $0.1
or $1 = 10.00 bokon
946: The Emirate of Enternal empire
1 Hoang anh = $0.1
or $1 = 10.00 Hoang anh
947: The Republic of Kalovia
1 Kal = $0.1
or $1 = 10.00 Kal
948: The Republic of Bassisi
1 fish = $0.1
or $1 = 10.00 fish
949: The Empire of Xemlanaco
1 florin = $0.1
or $1 = 10.00 florin
950: The Most Serene Republic of Arcadian Realm
1 peso = $0.1
or $1 = 10.00 peso
951: The Protectorate of Permament Interim Administration
1 mark = $0.09
or $1 = 11.11 mark
952: The Republic of Outer Moall Propotionomiat
1 lira = $0.09
or $1 = 11.11 lira
953: The Republic of 234987579848754738
1 denier = $0.09
or $1 = 11.11 denier
954: The Kingdom of New Bravostan
1 denier = $0.09
or $1 = 11.11 denier
955: The Commonwealth of Dominion of Newfoundland
1 Newfoundland dollar = $0.09
or $1 = 11.11 Newfoundland dollar
956: The People's Republic of Ludhaiskarikas 26th Logistics Wing
1 ghaltinam = $0.09
or $1 = 11.11 ghaltinam
957: The Dictatorship of Gria Deles
1 denier = $0.09
or $1 = 11.11 denier
958: The Disputed Territories of REBD 180
1 ruble = $0.08
or $1 = 12.50 ruble
959: The Colony of Ozatar
1 Lire = $0.08
or $1 = 12.50 Lire
960: The Republic of Fon Innis Shalgi
1 denier = $0.08
or $1 = 12.50 denier
961: The Republic of Ekurna
1 Серебро = $0.08
or $1 = 12.50 Серебро
962: The Republic of Arsenal Site 155
1 florin = $0.08
or $1 = 12.50 florin
963: The Republic of Sirior
1 Siriorian Peso = $0.08
or $1 = 12.50 Siriorian Peso
964: The Kingdom of Yeppers this is a pand alp alt
1 bitcoin = $0.08
or $1 = 12.50 bitcoin
965: The Kingdom of Valhouse
1 dollar = $0.08
or $1 = 12.50 dollar
966: The Holy Empire of Trestovakia
1 Trestovak Crown = $0.08
or $1 = 12.50 Trestovak Crown
967: The Dictatorship of Nacjonalistyczne Panstwo Polskie
1 Nowa Marka Polska = $0.08
or $1 = 12.50 Nowa Marka Polska
968: The Republic of Czechmon
1 Damn = $0.08
or $1 = 12.50 Damn
969: The Dictatorship of Toranica
1 Vocairos = $0.08
or $1 = 12.50 Vocairos
970: The Empire of Hezric
1 Hezric Fondic = $0.08
or $1 = 12.50 Hezric Fondic
971: The Federation of Win Holen Sappz
1 Franbs = $0.07
or $1 = 14.29 Franbs
972: The Community of Kiuquuq
1 ivory = $0.07
or $1 = 14.29 ivory
973: The Democratic States of Queenya
1 Crownz = $0.07
or $1 = 14.29 Crownz
974: The Kingdom of Allordia
1 allord = $0.07
or $1 = 14.29 allord
975: The Fiefdom of The Poolach
1 lira = $0.07
or $1 = 14.29 lira
976: The Republic of Six-40
1 peso = $0.07
or $1 = 14.29 peso
977: The Republic of Puppetlandia
1 puppet = $0.07
or $1 = 14.29 puppet
978: The Democratic Republic of Wickes
1 Wickcoin = $0.07
or $1 = 14.29 Wickcoin
979: The Republic of Therond
1 rupee = $0.07
or $1 = 14.29 rupee
980: The Allied States of Babic
1 Nakkuras = $0.07
or $1 = 14.29 Nakkuras
981: The Dictatorship of Brovelm
1 Brovelmian Dollar = $0.07
or $1 = 14.29 Brovelmian Dollar
982: The United Socialist States of Albelsland
1 florin = $0.06
or $1 = 16.67 florin
983: The People's Republic of Great Patriotic War
1 franc = $0.06
or $1 = 16.67 franc
984: The Democratic Republic of Terafi
1 Tera = $0.06
or $1 = 16.67 Tera
985: The Matriarchy of Deities divine state unions
1 rin = $0.06
or $1 = 16.67 rin
986: The Nomadic Peoples of The nation of nature
1 dollar = $0.06
or $1 = 16.67 dollar
987: The Republic of Maries Jand
1 krona = $0.06
or $1 = 16.67 krona
988: The Federal Republic of Lion1766
1 catnip = $0.06
or $1 = 16.67 catnip
989: The Democratic States of Kenche
1 R$ = $0.06
or $1 = 16.67 R$
990: The Republic of Rayker
1 ruble = $0.06
or $1 = 16.67 ruble
991: The Republic of Megatropoliss
1 Dogend = $0.06
or $1 = 16.67 Dogend
992: The Democratic Republic of Etiskisthan
1 Kisthan = $0.06
or $1 = 16.67 Kisthan
993: The Federal Republic of Nurhakia
1 Tessen = $0.06
or $1 = 16.67 Tessen
994: The Republic of Aethelgard Prime
1 Credit = $0.06
or $1 = 16.67 Credit
995: The Constitutional Monarchy of Ubuky
1 Chopbycs = $0.06
or $1 = 16.67 Chopbycs
996: The Kingdom of Trylmior
1 tryl = $0.06
or $1 = 16.67 tryl
997: The Federation of Rodinarussia
1 ruble = $0.05
or $1 = 20.00 ruble
998: The Dictatorship of Passinia
1 Passinio = $0.05
or $1 = 20.00 Passinio
999: The Borderlands of Zhenghua
1 zhenguan = $0.05
or $1 = 20.00 zhenguan
1000: The Federation of Kareliyansk
1 Kromer = $0.04
or $1 = 25.00 Kromer
1001: The Incorporated States of Carolunashtek
1 ruble = $0.04
or $1 = 25.00 ruble
1002: The Commonwealth of Gaidhealtachts
1 dinar = $0.04
or $1 = 25.00 dinar
1003: The Republic of Mochi154
1 rice = $0.04
or $1 = 25.00 rice
1004: The Republic of Westwellreach
1 avent = $0.04
or $1 = 25.00 avent
1005: The People's Republic of Ulotra
1 Jeck = $0.03
or $1 = 33.33 Jeck
1006: The Free Land of Midnight Has Come And Gone
1 night light = $0.03
or $1 = 33.33 night light
1007: The Theocracy of Uniandia
1 Unimark = $0.03
or $1 = 33.33 Unimark
1008: The Queendom of Raging Axolotl
1 the Lotl = $0.03
or $1 = 33.33 the Lotl
1009: The Republic of Arsenal Site 133
1 peso = $0.03
or $1 = 33.33 peso
1010: The Republic of Manionia
1 Monies = $0.03
or $1 = 33.33 Monies
1011: The Kingdom of Horse penetrated tribe
1 Horse sperm = $0.03
or $1 = 33.33 Horse sperm
1012: The People's Republic of Nova Nowhere
1 Credit Score = $0.03
or $1 = 33.33 Credit Score
1013: The Porflox of Porflox of Porflox2
1 Popi = $0.03
or $1 = 33.33 Popi
1014: The Community of Fatamogana
1 Shared work = $0.03
or $1 = 33.33 Shared work
1015: The Federation of Jekyeo
1 Yedo = $0.03
or $1 = 33.33 Yedo
1016: The Federal Republic of Ministry of Bureaucracy
1 bureau = $0.02
or $1 = 50.00 bureau
1017: The Colony of The Infinite Gyre
1 denier = $0.02
or $1 = 50.00 denier
1018: The Democratic Republic of East Rizia
1 Aurum = $0.02
or $1 = 50.00 Aurum
1019: The Federal Republic of Xitopia
1 euros = $0.02
or $1 = 50.00 euros
1020: The Protectorate of Luxte
1 Laut = $0.02
or $1 = 50.00 Laut
1021: The People's Republic of Manlinistan
1 Manlins Dollar = $0.02
or $1 = 50.00 Manlins Dollar
1022: The United Socialist States of Tuffborea
1 sour chitlin = $0.02
or $1 = 50.00 sour chitlin
1023: The Federal Republic of West Sojarbitas Uniant
1 dollar = $0.02
or $1 = 50.00 dollar
1024: The Republic of Authoritarian but Democracy
1 DA = $0.02
or $1 = 50.00 DA
1025: The Protectorate of Wendymae4
1 pepper = $0.02
or $1 = 50.00 pepper
1026: The Empire of Red-Eyes Black Fullmetal Dragon
1 steel ingot = $0.02
or $1 = 50.00 steel ingot
1027: The Kingdom of Doryfy
1 krona = $0.02
or $1 = 50.00 krona
1028: The Theocracy of Poseiia
1 denier = $0.02
or $1 = 50.00 denier
1029: The People's Republic of South Slokovia
1 Slokovian Dollars = $0.02
or $1 = 50.00 Slokovian Dollars
1030: The Republic of Krill18
1 fge = $0.02
or $1 = 50.00 fge
1031: The Commonwealth of Morvath
1 Morvathian Mark = $0.02
or $1 = 50.00 Morvathian Mark
1032: The Borderlands of The Cuboan Unity
1 Unit = $0.02
or $1 = 50.00 Unit
1033: The People's Republic of Socialist Grenada
1 Eastern Caribbean doll = $0.01
or $1 = 100.00 Eastern Caribbean doll
1034: The Republic of Costa Tierra
1 credit = $0.01
or $1 = 100.00 credit
1035: The Republic of Greater Zeferina
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1036: The Republic of East Marques Cavalcante
1 Marques = $0.01
or $1 = 100.00 Marques
1037: The Republic of South Peresia
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1038: The Republic of East Fontesia
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1039: The Republic of Gravesian Commonwealth
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1040: The Republic of Gravesia and Southern Grimesia
1 krona = $0.01
or $1 = 100.00 krona
1041: The Kingdom of Gravesian Kingdom
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1042: The Republic of Greater Cales
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1043: The Federation of Grimeso-Gravesian Livian Commonwealths
1 pound = $0.01
or $1 = 100.00 pound
1044: The United Socialist States of 1st Sector Engineers Committee
1 Labour Dividend = $0.01
or $1 = 100.00 Labour Dividend
1045: The Republic of North Hawkesia
1 pound = $0.01
or $1 = 100.00 pound
1046: The Republic of Upper Gravesia
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1047: The Republic of Upper Zephyrine
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1048: The Republic of St Naomi
1 pound = $0.01
or $1 = 100.00 pound
1049: The Federation of Haynesian States
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1050: The People's Republic of Whine Raus
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1051: The Republic of North Lynesia
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1052: The Republic of Greater Loberta
1 guilder = $0.01
or $1 = 100.00 guilder
1053: The Republic of Saint Ila
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1054: The Republic of Sor-Azalea
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1055: The Federation of Azalean Kingdoms
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1056: The People's Republic of EASR
1 liber = $0.01
or $1 = 100.00 liber
1057: The Confederacy of Greater Azalean Confederacy
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1058: The Republic of Valmi
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1059: The Republic of Arkish
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1060: The People's Republic of United Balkan State
1 Dinar = $0.01
or $1 = 100.00 Dinar
1061: The Most Serene Republic of Serena Gomez
1 Gomey = $0.01
or $1 = 100.00 Gomey
1062: The Free Land of Noritrezonkan
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1063: The United Socialist States of Iwlond
1 scilling = $0.01
or $1 = 100.00 scilling
1064: The Republic of Lilo-Leslian God-Republic
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1065: The Federation of North Leslian Republics
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1066: The United Socialist States of Ophidionesia
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1067: The Republic of North Rivca
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1068: The Republic of West Rivca
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1069: The Republic of Nova Saskia
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1070: The Republic of Western Saskia
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1071: The People's Republic of Carszaracieseic
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1072: The Republic of North Amelia
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1073: The Republic of North Sykesia
1 bitcoin = $0.01
or $1 = 100.00 bitcoin
1074: The Republic of Western Grimesia
1 pound = $0.01
or $1 = 100.00 pound
1075: The United Socialist States of Tookie Dela Creme
1 Creamy Dela Creme = $0.01
or $1 = 100.00 Creamy Dela Creme
1076: The Armed Republic of Rosarius
1 Rosa = $0.01
or $1 = 100.00 Rosa
1077: The Kingdom of Daskein
1 thaler = $0.01
or $1 = 100.00 thaler
1078: The Republic of Arabic indpendt
1 si = $0.01
or $1 = 100.00 si
1079: The Empire of Hell in paradise
1 Rand = $0.01
or $1 = 100.00 Rand
1080: The Nomadic Peoples of New Oktordondorentiaolio
1 dirt = $0.01
or $1 = 100.00 dirt
1081: The People's Republic of Declanisia
1 Gold = $0.01
or $1 = 100.00 Gold
1082: The Matriarchy of Thelica
1 Butterfly = $0.01
or $1 = 100.00 Butterfly
1083: The Kingdom of ARDDAL
1 ducat = $0.01
or $1 = 100.00 ducat
1084: The Kingdom of Beend Neziane
1 ruble = $0.01
or $1 = 100.00 ruble
1085: The United Socialist States of Saint Tha Barridraordia
1 bitcoin = $0.01
or $1 = 100.00 bitcoin
1086: The Dominion of Threnody
1 Word = $0.01
or $1 = 100.00 Word
1087: The People's Republic of Lower Tresent
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1088: The United Socialist States of The Germanic Commune
1 labour voucher = $0.01
or $1 = 100.00 labour voucher
1089: The Republic of Mayburg
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1090: The Rogue Nation of Elliz
1 Elliz Bucx = $0.01
or $1 = 100.00 Elliz Bucx
1091: The People's Republic of Raytraxia
1 Raytraxian Ruble = $0.01
or $1 = 100.00 Raytraxian Ruble
1092: The Federal Republic of Pandacan
1 Liza = $0.01
or $1 = 100.00 Liza
1093: The People's Republic of Tom pearl 67
1 tom pearl dollar = $0.01
or $1 = 100.00 tom pearl dollar
1094: The Empire of REBD 38
1 black coin = $0.01
or $1 = 100.00 black coin

I'm in the right Region, but I can't see My Nation?

Nation States implies tax rates, and conditions for the standard of living in your Nation. Sometimes other countries will no longer accept your moneis because your taxes are too high, you don't make anything of worth, or waste it all. Check back tomorrow, depending on how you legislate, it could change...

How Do I increase my Exchange Rate?

Exchange rates are a product of the calculations here.
Returns to standard Version:
| FAQ | About | About |
662,064,657 uses since September 1, 2011.
Version 3.69 HTML4.
Valid HTML 4.01 Transitional
Valid CSS!
V 0.7 is HTML1.
Like our Calculator?
Tell your friends for us...

Carcassonne NS Economy Statistics.
Nation States Economy Calculator v3.69