4766 Nations populate the Region of The North Pacific
Below are the values of the currencies in The North Pacific compared to 1 dollar.
1. Select a different Region to view Exchange Data From. (complete region listings)
Top 25 GDP Leaders:
2. Click here to see trade data.
3. Click here to see GDP data.
4. Click here to see WA Delegate Nations.
1 krone = $0.46
or $1 = 2.17 krone
1 kopek = $1.53
or $1 = 0.65 kopek
1 raven skull = $0.66
or $1 = 1.52 raven skull
1 Bottle Cap = $0.64
or $1 = 1.56 Bottle Cap
1 Golden Cat? = $0.54
or $1 = 1.85 Golden Cat?
1 Daric = $1.66
or $1 = 0.60 Daric
1 Zai = $1.05
or $1 = 0.95 Zai
1 chardan = $1.75
or $1 = 0.57 chardan
1 Kalashnikov = $0.63
or $1 = 1.59 Kalashnikov
1 pzso = $0.89
or $1 = 1.12 pzso
1 Sleepy Orion Bamboo = $1.16
or $1 = 0.86 Sleepy Orion Bamboo
1 mythical groat = $0.54
or $1 = 1.85 mythical groat
1 Golden Cat? = $1.61
or $1 = 0.62 Golden Cat?
1 Dutcher = $1.54
or $1 = 0.65 Dutcher
1 oral favor = $1.41
or $1 = 0.71 oral favor
1 Sovereign = $1.56
or $1 = 0.64 Sovereign
1 fen = $1.46
or $1 = 0.68 fen
1 iridium = $0.65
or $1 = 1.54 iridium
1 wilko = $1.56
or $1 = 0.64 wilko
1 Yen = $1.1
or $1 = 0.91 Yen
1 ozzo = $1.78
or $1 = 0.56 ozzo
1 Gold Sovereign = $1.58
or $1 = 0.63 Gold Sovereign
1 Livre = $1.44
or $1 = 0.69 Livre
1 Shiny Thing = $0.48
or $1 = 2.08 Shiny Thing
1 Faction Note = $1.6
or $1 = 0.63 Faction Note
1 Coin = $1.45
or $1 = 0.69 Coin
1 Coin = $1.49
or $1 = 0.67 Coin
1 Ackui = $1.77
or $1 = 0.56 Ackui
1 Milor = $0.95
or $1 = 1.05 Milor
1 Kollar = $1.58
or $1 = 0.63 Kollar
1 snake = $1.4
or $1 = 0.71 snake
1 Rex = $0.94
or $1 = 1.06 Rex
1 Zyvetenmark = $1.46
or $1 = 0.68 Zyvetenmark
1 Zen = $1.37
or $1 = 0.73 Zen
1 dollar = $1.37
or $1 = 0.73 dollar
1 fleming = $1.12
or $1 = 0.89 fleming
1 fossilized bee head = $0.51
or $1 = 1.96 fossilized bee head
1 dollar = $0.85
or $1 = 1.18 dollar
1 coupon = $0.84
or $1 = 1.19 coupon
1 norwood dollar = $0.52
or $1 = 1.92 norwood dollar
1 stelo = $1.7
or $1 = 0.59 stelo
1 culinary torch = $0.63
or $1 = 1.59 culinary torch
1 ice = $1.63
or $1 = 0.61 ice
1 quad = $1.11
or $1 = 0.90 quad
1 denar = $0.39
or $1 = 2.56 denar
1 mud patty = $0.21
or $1 = 4.76 mud patty
1 sideofmutton = $0.71
or $1 = 1.41 sideofmutton
1 dollar = $0.33
or $1 = 3.03 dollar
1 imperial = $1.72
or $1 = 0.58 imperial
1 USD = $1.5
or $1 = 0.67 USD
1 Credits in twelve mont = $1.53
or $1 = 0.65 Credits in twelve mont
1 Dinar = $0.53
or $1 = 1.89 Dinar
1 Credit = $0.65
or $1 = 1.54 Credit
1 Secular = $0.4
or $1 = 2.50 Secular
1 FRD = $1.73
or $1 = 0.58 FRD
1 25 = $0.64
or $1 = 1.56 25
1 Yen = $0.34
or $1 = 2.94 Yen
1 Salt = $0.19
or $1 = 5.26 Salt
1 guilder = $0.21
or $1 = 4.76 guilder
1 curren = $0.25
or $1 = 4.00 curren
1 Credit = $0.3
or $1 = 3.33 Credit
1 spanny = $1.77
or $1 = 0.56 spanny
1 l?ra = $0.17
or $1 = 5.88 l?ra
1 turtle egg = $0.66
or $1 = 1.52 turtle egg
1 Coinz = $0.47
or $1 = 2.13 Coinz
1 Crypto-donuts = $0.51
or $1 = 1.96 Crypto-donuts
1 dollar = $1.46
or $1 = 0.68 dollar
1 buck = $1.15
or $1 = 0.87 buck
1 Baker = $1.2
or $1 = 0.83 Baker
1 Sol = $0.64
or $1 = 1.56 Sol
1 Fire = $0.42
or $1 = 2.38 Fire
1 A02020 = $0.18
or $1 = 5.56 A02020
1 lamb = $1.49
or $1 = 0.67 lamb
1 kylesburgh dollar = $1.27
or $1 = 0.79 kylesburgh dollar
1 carat = $0.58
or $1 = 1.72 carat
1 Star = $0.44
or $1 = 2.27 Star
1 FS Credit = $1
or $1 = 1.00 FS Credit
1 Sovereign = $0.17
or $1 = 5.88 Sovereign
1 Credit = $1.07
or $1 = 0.93 Credit
1 gun = $0.29
or $1 = 3.45 gun
1 taco = $1.01
or $1 = 0.99 taco
1 guilder = $0.41
or $1 = 2.44 guilder
1 Bald = $0.97
or $1 = 1.03 Bald
1 rand = $0.18
or $1 = 5.56 rand
1 Yen-lite = $0.91
or $1 = 1.10 Yen-lite
1 Golden Dragon = $0.24
or $1 = 4.17 Golden Dragon
1 Trait = $1.26
or $1 = 0.79 Trait
1 radka = $0.39
or $1 = 2.56 radka
1 dollar = $0.27
or $1 = 3.70 dollar
1 firecracker = $0.2
or $1 = 5.00 firecracker
1 ???? drake = $0.89
or $1 = 1.12 ???? drake
1 dollar = $0.25
or $1 = 4.00 dollar
1 aureus = $0.25
or $1 = 4.00 aureus
1 brister dollar = $0.46
or $1 = 2.17 brister dollar
1 Krone = $1.17
or $1 = 0.85 Krone
1 peseta = $0.43
or $1 = 2.33 peseta
1 peseta = $0.39
or $1 = 2.56 peseta
1 dollar = $0.25
or $1 = 4.00 dollar
1 pieces of eight = $0.44
or $1 = 2.27 pieces of eight
1 escudo = $0.24
or $1 = 4.17 escudo
1 pound = $0.32
or $1 = 3.13 pound
1 dollar = $0.36
or $1 = 2.78 dollar
1 neurotransmitter = $0.33
or $1 = 3.03 neurotransmitter
1 denar = $0.39
or $1 = 2.56 denar
1 franc = $0.3
or $1 = 3.33 franc
1 Euro = $0.84
or $1 = 1.19 Euro
1 Treat = $1.64
or $1 = 0.61 Treat
1 Feep = $1.59
or $1 = 0.63 Feep
1 Almighty dollar = $0.52
or $1 = 1.92 Almighty dollar
1 sand = $0.21
or $1 = 4.76 sand
1 ruble = $0.01
or $1 = 100.00 ruble
1 virtue = $1.13
or $1 = 0.88 virtue
1 Dollar = $0.02
or $1 = 50.00 Dollar
1 Dollar = $0.46
or $1 = 2.17 Dollar
1 Dime = $0.1
or $1 = 10.00 Dime
1 Euro = $0.02
or $1 = 50.00 Euro
1 Rand = $0.58
or $1 = 1.72 Rand
1 Dollar = $0.1
or $1 = 10.00 Dollar
1 Euro = $0.31
or $1 = 3.23 Euro
1 Rand = $0.36
or $1 = 2.78 Rand
1 Frank = $0.24
or $1 = 4.17 Frank
1 Dollar = $0.27
or $1 = 3.70 Dollar
1 Euro = $0.09
or $1 = 11.11 Euro
1 Dollar = $0.1
or $1 = 10.00 Dollar
1 Frank = $0.09
or $1 = 11.11 Frank
1 Euro = $0.12
or $1 = 8.33 Euro
1 Euro = $0.24
or $1 = 4.17 Euro
1 Euro = $0.06
or $1 = 16.67 Euro
1 Dollar = $0.58
or $1 = 1.72 Dollar
1 Dime = $0.1
or $1 = 10.00 Dime
1 Euro = $0.1
or $1 = 10.00 Euro
1 Frank = $0.09
or $1 = 11.11 Frank
1 Dollar = $0.64
or $1 = 1.56 Dollar
1 Gold Mars Bar = $1.7
or $1 = 0.59 Gold Mars Bar
1 franc = $0.22
or $1 = 4.55 franc
1 ducat = $1.46
or $1 = 0.68 ducat
1 Pallad = $0.5
or $1 = 2.00 Pallad
1 Vernes = $0.66
or $1 = 1.52 Vernes
1 Soul Coin = $1.64
or $1 = 0.61 Soul Coin
1 dollar = $0.26
or $1 = 3.85 dollar
1 dollar = $0.49
or $1 = 2.04 dollar
1 real = $0.4
or $1 = 2.50 real
1 cruzeiro = $0.37
or $1 = 2.70 cruzeiro
1 cruzeiro = $0.36
or $1 = 2.78 cruzeiro
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
1 Ted Ring = $1.2
or $1 = 0.83 Ted Ring
1 Uzix = $1.16
or $1 = 0.86 Uzix
1 guilder = $0.01
or $1 = 100.00 guilder
1 ARC = $1.5
or $1 = 0.67 ARC
1 Dollarydoo = $0.64
or $1 = 1.56 Dollarydoo
1 dollar = $1.41
or $1 = 0.71 dollar
1 oro = $0.2
or $1 = 5.00 oro
1 bread = $0.42
or $1 = 2.38 bread
1 Faith = $0.99
or $1 = 1.01 Faith
1 Meten = $1.52
or $1 = 0.66 Meten
1 Stars = $0.71
or $1 = 1.41 Stars
1 Chickamin = $0.66
or $1 = 1.52 Chickamin
1 PG Ruble = $0.34
or $1 = 2.94 PG Ruble
1 Ordi = $0.46
or $1 = 2.17 Ordi
1 Miqueli = $1.17
or $1 = 0.85 Miqueli
1 Gold Coin = $1.23
or $1 = 0.81 Gold Coin
1 Tear = $1.52
or $1 = 0.66 Tear
1 Deenihan = $0.21
or $1 = 4.76 Deenihan
1 Dollar = $1.63
or $1 = 0.61 Dollar
1 Martese Aurelii = $1.67
or $1 = 0.60 Martese Aurelii
1 Lyra = $1.13
or $1 = 0.88 Lyra
1 Necromon = $0.78
or $1 = 1.28 Necromon
1 post-it = $0.68
or $1 = 1.47 post-it
1 dollar = $1.66
or $1 = 0.60 dollar
1 Niente = $1.62
or $1 = 0.62 Niente
1 People's denarius = $1.52
or $1 = 0.66 People's denarius
1 Dollarydoo = $1.5
or $1 = 0.67 Dollarydoo
1 Pacific Dollar = $1.19
or $1 = 0.84 Pacific Dollar
1 Gold Coin = $0.67
or $1 = 1.49 Gold Coin
1 brains = $0.21
or $1 = 4.76 brains
1 Breton Pound = $1.6
or $1 = 0.63 Breton Pound
1 plemb = $1.64
or $1 = 0.61 plemb
1 Pradlok = $1.55
or $1 = 0.65 Pradlok
1 Kran = $1.67
or $1 = 0.60 Kran
1 Pound = $1.39
or $1 = 0.72 Pound
1 dollar = $1.09
or $1 = 0.92 dollar
1 kal = $0.67
or $1 = 1.49 kal
1 Fusean Note = $1.69
or $1 = 0.59 Fusean Note
1 Nova Copper = $1.1
or $1 = 0.91 Nova Copper
1 New Lakemban Standard = $1.64
or $1 = 0.61 New Lakemban Standard
1 Gold = $0.92
or $1 = 1.09 Gold
1 Salterran Crown = $1.01
or $1 = 0.99 Salterran Crown
1 rog = $0.37
or $1 = 2.70 rog
1 Itan = $0.55
or $1 = 1.82 Itan
1 Lead = $1.28
or $1 = 0.78 Lead
1 chuka = $1.52
or $1 = 0.66 chuka
1 pound = $0.39
or $1 = 2.56 pound
1 Vinz = $1.65
or $1 = 0.61 Vinz
1 Kor = $0.14
or $1 = 7.14 Kor
1 hyperion = $0.19
or $1 = 5.26 hyperion
1 Auir = $0.14
or $1 = 7.14 Auir
1 Pic = $1.08
or $1 = 0.93 Pic
1 Quicksilver = $1.62
or $1 = 0.62 Quicksilver
1 Gold Coin = $1.45
or $1 = 0.69 Gold Coin
1 Acorn = $1.56
or $1 = 0.64 Acorn
1 Scyld = $1.12
or $1 = 0.89 Scyld
1 Pound = $1.65
or $1 = 0.61 Pound
1 Discontinued Dollar = $1.72
or $1 = 0.58 Discontinued Dollar
1 Crumb = $1.56
or $1 = 0.64 Crumb
1 Golden Teothopian Mark = $1.69
or $1 = 0.59 Golden Teothopian Mark
1 Vacuum Tube = $1.01
or $1 = 0.99 Vacuum Tube
1 Sega = $1.69
or $1 = 0.59 Sega
1 Crown = $1.67
or $1 = 0.60 Crown
1 Votak krona = $1.68
or $1 = 0.60 Votak krona
1 fin = $1.36
or $1 = 0.74 fin
1 Universal and Reliable = $1.54
or $1 = 0.65 Universal and Reliable
1 Kross = $1.59
or $1 = 0.63 Kross
1 Northerner = $1.47
or $1 = 0.68 Northerner
1 Syrian pound = $0.01
or $1 = 100.00 Syrian pound
1 Astorian Dollar = $1.32
or $1 = 0.76 Astorian Dollar
1 Riel = $0.08
or $1 = 12.50 Riel
1 Bitcoin = $1.45
or $1 = 0.69 Bitcoin
1 Merna = $1.42
or $1 = 0.70 Merna
1 ?uan = $1.15
or $1 = 0.87 ?uan
1 tebeshir = $0.24
or $1 = 4.17 tebeshir
1 Bit = $0.22
or $1 = 4.55 Bit
1 Lira = $1.36
or $1 = 0.74 Lira
1 Kaschi = $1.32
or $1 = 0.76 Kaschi
1 franc = $1.19
or $1 = 0.84 franc
1 Cell Medal = $1.73
or $1 = 0.58 Cell Medal
1 Inagua = $1.54
or $1 = 0.65 Inagua
1 Bitcoin = $1.13
or $1 = 0.88 Bitcoin
1 Brax = $0.47
or $1 = 2.13 Brax
1 Dollero = $1.43
or $1 = 0.70 Dollero
1 Credit = $1.05
or $1 = 0.95 Credit
1 dollar = $0.96
or $1 = 1.04 dollar
1 Potato = $0.12
or $1 = 8.33 Potato
1 Dram = $1.69
or $1 = 0.59 Dram
1 Drachen = $1.73
or $1 = 0.58 Drachen
1 crazy = $0.7
or $1 = 1.43 crazy
1 Ruble = $1.49
or $1 = 0.67 Ruble
1 Creme Brulee = $0.21
or $1 = 4.76 Creme Brulee
1 Lexell = $1.67
or $1 = 0.60 Lexell
1 setti = $1.67
or $1 = 0.60 setti
1 Gold = $0.18
or $1 = 5.56 Gold
1 dollar = $1.58
or $1 = 0.63 dollar
1 second best currency = $0.52
or $1 = 1.92 second best currency
1 chip = $0.54
or $1 = 1.85 chip
1 Terran Dollar = $1.56
or $1 = 0.64 Terran Dollar
1 kiss = $0.17
or $1 = 5.88 kiss
1 dragon = $1.3
or $1 = 0.77 dragon
1 Florin = $1.75
or $1 = 0.57 Florin
1 Pookiecoin = $0.99
or $1 = 1.01 Pookiecoin
1 Klygla = $1.72
or $1 = 0.58 Klygla
1 Pound = $1.08
or $1 = 0.93 Pound
1 fuzzbutt = $1.34
or $1 = 0.75 fuzzbutt
1 Ointment = $1.58
or $1 = 0.63 Ointment
1 crown = $1.64
or $1 = 0.61 crown
1 Gold = $1.36
or $1 = 0.74 Gold
1 pound = $1.71
or $1 = 0.58 pound
1 Kron = $1.61
or $1 = 0.62 Kron
1 Gold UniToken = $1.57
or $1 = 0.64 Gold UniToken
1 gura = $1.19
or $1 = 0.84 gura
1 dollar = $0.47
or $1 = 2.13 dollar
1 Centrallian dollar = $1.7
or $1 = 0.59 Centrallian dollar
1 dena = $1.71
or $1 = 0.58 dena
1 Lost Orb of Phanastaco = $1.39
or $1 = 0.72 Lost Orb of Phanastaco
1 Kasterian won = $1.21
or $1 = 0.83 Kasterian won
1 Daric = $1.41
or $1 = 0.71 Daric
1 Ascendant Rune = $1.29
or $1 = 0.78 Ascendant Rune
1 Denero = $0.18
or $1 = 5.56 Denero
1 Gold Bar = $1.6
or $1 = 0.63 Gold Bar
1 Ducat = $1.73
or $1 = 0.58 Ducat
1 Hisui = $0.54
or $1 = 1.85 Hisui
1 Bagynos = $1.59
or $1 = 0.63 Bagynos
1 Lionisian Crown = $1.51
or $1 = 0.66 Lionisian Crown
1 Crown = $1.26
or $1 = 0.79 Crown
1 GN = $0.62
or $1 = 1.61 GN
1 Gold Hetzrem = $1.47
or $1 = 0.68 Gold Hetzrem
1 Bretesh Pound Sterling = $1.53
or $1 = 0.65 Bretesh Pound Sterling
1 Totato gold = $1.6
or $1 = 0.63 Totato gold
1 gold bar Allerleirauh = $1.41
or $1 = 0.71 gold bar Allerleirauh
1 Piaster = $1.21
or $1 = 0.83 Piaster
1 Mari = $1.53
or $1 = 0.65 Mari
1 USD = $1.63
or $1 = 0.61 USD
1 dollar = $0.32
or $1 = 3.13 dollar
1 Draymaran dollar = $0.22
or $1 = 4.55 Draymaran dollar
1 Illuverendian gjalda = $1.62
or $1 = 0.62 Illuverendian gjalda
1 Dollar = $1.46
or $1 = 0.68 Dollar
1 Para = $1.7
or $1 = 0.59 Para
1 biscuit = $0.73
or $1 = 1.37 biscuit
1 ecu = $0.19
or $1 = 5.26 ecu
1 Acrabinnian Dollar = $0.69
or $1 = 1.45 Acrabinnian Dollar
1 Ilvaci = $0.71
or $1 = 1.41 Ilvaci
1 Dollar = $1.43
or $1 = 0.70 Dollar
1 Chili = $1.24
or $1 = 0.81 Chili
1 Mark = $0.97
or $1 = 1.03 Mark
1 Striga = $1.56
or $1 = 0.64 Striga
1 Ludon = $1.36
or $1 = 0.74 Ludon
1 Deutschemark = $1.74
or $1 = 0.57 Deutschemark
1 Arrum = $1.74
or $1 = 0.57 Arrum
1 Rainbows = $1.26
or $1 = 0.79 Rainbows
1 Lira = $1.52
or $1 = 0.66 Lira
1 Pound = $0.3
or $1 = 3.33 Pound
1 Credit = $0.85
or $1 = 1.18 Credit
1 Hamburg Mark = $1.6
or $1 = 0.63 Hamburg Mark
1 Swedish Yen = $0.42
or $1 = 2.38 Swedish Yen
1 Varo = $1.53
or $1 = 0.65 Varo
1 dollar = $1.53
or $1 = 0.65 dollar
1 Pound = $1.53
or $1 = 0.65 Pound
1 euro = $1.46
or $1 = 0.68 euro
1 shekel = $1.23
or $1 = 0.81 shekel
1 Glory = $1.5
or $1 = 0.67 Glory
1 Money = $1.62
or $1 = 0.62 Money
1 Medallion = $0.66
or $1 = 1.52 Medallion
1 karma = $0.08
or $1 = 12.50 karma
1 rittile = $1.46
or $1 = 0.68 rittile
1 Credit = $1.23
or $1 = 0.81 Credit
1 Derivative = $0.6
or $1 = 1.67 Derivative
1 dollar = $0.76
or $1 = 1.32 dollar
1 Dollar = $0.9
or $1 = 1.11 Dollar
1 Krona = $0.32
or $1 = 3.13 Krona
1 Phoronuan Dollar = $1.63
or $1 = 0.61 Phoronuan Dollar
1 Elfore = $0.22
or $1 = 4.55 Elfore
1 plum = $1.58
or $1 = 0.63 plum
1 dollar = $1.24
or $1 = 0.81 dollar
1 Bitcoin = $0.61
or $1 = 1.64 Bitcoin
1 Imperial Aurum = $1.18
or $1 = 0.85 Imperial Aurum
1 dollar = $1.52
or $1 = 0.66 dollar
1 Azzle Memebux = $1.15
or $1 = 0.87 Azzle Memebux
1 Decibel = $1.56
or $1 = 0.64 Decibel
1 Wednesday = $1.7
or $1 = 0.59 Wednesday
1 Wolfmark = $1.34
or $1 = 0.75 Wolfmark
1 Euro = $1.72
or $1 = 0.58 Euro
1 Yul = $0.93
or $1 = 1.08 Yul
1 dollar = $0.76
or $1 = 1.32 dollar
1 critarum = $1.46
or $1 = 0.68 critarum
1 krona = $0.17
or $1 = 5.88 krona
1 Khvahn = $0.2
or $1 = 5.00 Khvahn
1 Gold = $1.38
or $1 = 0.72 Gold
1 Repuro = $1.79
or $1 = 0.56 Repuro
1 Meme = $1.7
or $1 = 0.59 Meme
1 Tetradrachm = $1.64
or $1 = 0.61 Tetradrachm
1 Compoint = $1.47
or $1 = 0.68 Compoint
1 guilder = $0.3
or $1 = 3.33 guilder
1 Astralkissed light = $1.67
or $1 = 0.60 Astralkissed light
1 Iousy = $1.21
or $1 = 0.83 Iousy
1 Credit = $1.69
or $1 = 0.59 Credit
1 livre = $0.29
or $1 = 3.45 livre
1 Supercoin = $1.47
or $1 = 0.68 Supercoin
1 Euro = $0.23
or $1 = 4.35 Euro
1 Yen = $1.28
or $1 = 0.78 Yen
1 Yellonnan Shekel = $1.42
or $1 = 0.70 Yellonnan Shekel
1 Pound = $1.3
or $1 = 0.77 Pound
1 zollar = $1.66
or $1 = 0.60 zollar
1 Azzlei-Sizzlevancian M = $1.75
or $1 = 0.57 Azzlei-Sizzlevancian M
1 Azzle Roubles = $0.54
or $1 = 1.85 Azzle Roubles
1 Roscha = $1.79
or $1 = 0.56 Roscha
1 Franc = $1.71
or $1 = 0.58 Franc
1 Krojne = $0.08
or $1 = 12.50 Krojne
1 denier = $0.22
or $1 = 4.55 denier
1 Australian Pound = $1.44
or $1 = 0.69 Australian Pound
1 Gallon = $1.24
or $1 = 0.81 Gallon
1 Ghoan = $1.32
or $1 = 0.76 Ghoan
1 Kometa = $1.71
or $1 = 0.58 Kometa
1 Gold UniToken = $1.62
or $1 = 0.62 Gold UniToken
1 blood = $0.37
or $1 = 2.70 blood
1 corona = $1.12
or $1 = 0.89 corona
1 Dango = $1.82
or $1 = 0.55 Dango
1 Luni = $1.73
or $1 = 0.58 Luni
1 drachma = $0.23
or $1 = 4.35 drachma
1 credit = $0.42
or $1 = 2.38 credit
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 Valy = $1.77
or $1 = 0.56 Valy
1 franc = $0.25
or $1 = 4.00 franc
1 Aquila = $1.39
or $1 = 0.72 Aquila
1 Aquilan Lyra = $0.47
or $1 = 2.13 Aquilan Lyra
1 Gold UniToken = $1.6
or $1 = 0.63 Gold UniToken
1 Dabloons = $1.61
or $1 = 0.62 Dabloons
1 Ya = $0.7
or $1 = 1.43 Ya
1 pound = $0.28
or $1 = 3.57 pound
1 Sealondo = $0.16
or $1 = 6.25 Sealondo
1 pound = $1.26
or $1 = 0.79 pound
1 Question marks = $0.74
or $1 = 1.35 Question marks
1 Sol coin = $1.62
or $1 = 0.62 Sol coin
1 Felix = $0.57
or $1 = 1.75 Felix
1 krona = $0.17
or $1 = 5.88 krona
1 Gold UniToken = $1.81
or $1 = 0.55 Gold UniToken
1 Stewin = $0.17
or $1 = 5.88 Stewin
1 Furballlandian Zezwaga = $1.51
or $1 = 0.66 Furballlandian Zezwaga
1 Credit = $1.56
or $1 = 0.64 Credit
1 Brin = $1.5
or $1 = 0.67 Brin
1 gold = $1.62
or $1 = 0.62 gold
1 dollar = $1.47
or $1 = 0.68 dollar
1 Kingin = $1.74
or $1 = 0.57 Kingin
1 Amara = $1.21
or $1 = 0.83 Amara
1 Joe coin = $0.9
or $1 = 1.11 Joe coin
1 Patat = $1.13
or $1 = 0.88 Patat
1 pound = $1.22
or $1 = 0.82 pound
1 gold = $1.5
or $1 = 0.67 gold
1 Gold = $1.48
or $1 = 0.68 Gold
1 Solar Flares and Solar = $1.69
or $1 = 0.59 Solar Flares and Solar
1 Ilunn = $1.57
or $1 = 0.64 Ilunn
1 avocado = $1.73
or $1 = 0.58 avocado
1 Euro = $1.15
or $1 = 0.87 Euro
1 Ducat = $0.23
or $1 = 4.35 Ducat
1 Yen = $0.16
or $1 = 6.25 Yen
1 Dukat = $0.2
or $1 = 5.00 Dukat
1 acorn = $0.15
or $1 = 6.67 acorn
1 token = $0.16
or $1 = 6.25 token
1 Riyal = $0.05
or $1 = 20.00 Riyal
1 Royalist Memebux = $0.37
or $1 = 2.70 Royalist Memebux
1 King's Royal Note = $1.44
or $1 = 0.69 King's Royal Note
1 Mone = $0.79
or $1 = 1.27 Mone
1 Poll = $0.18
or $1 = 5.56 Poll
1 Seklar = $0.19
or $1 = 5.26 Seklar
1 gilder = $1.66
or $1 = 0.60 gilder
1 Galician Mark = $1.63
or $1 = 0.61 Galician Mark
1 Reichsmark = $1.05
or $1 = 0.95 Reichsmark
1 dollar = $0.25
or $1 = 4.00 dollar
1 Bitt = $1.17
or $1 = 0.85 Bitt
1 Dollar = $1.45
or $1 = 0.69 Dollar
1 Monies = $0.32
or $1 = 3.13 Monies
1 Eer = $1.63
or $1 = 0.61 Eer
1 pellets = $0.09
or $1 = 11.11 pellets
1 X?zi = $1.65
or $1 = 0.61 X?zi
1 Kirran = $1.66
or $1 = 0.60 Kirran
1 love = $1.01
or $1 = 0.99 love
1 dollar = $0.91
or $1 = 1.10 dollar
1 Won = $1.26
or $1 = 0.79 Won
1 Golden Qurshnaught = $1.41
or $1 = 0.71 Golden Qurshnaught
1 Reznovian mark = $1.15
or $1 = 0.87 Reznovian mark
1 bitcoin = $1.69
or $1 = 0.59 bitcoin
1 krona = $0.88
or $1 = 1.14 krona
1 Fupimo = $1.56
or $1 = 0.64 Fupimo
1 Duck Cat = $0.37
or $1 = 2.70 Duck Cat
1 Vexilian Pound = $1.28
or $1 = 0.78 Vexilian Pound
1 Pound Caer?far = $1.65
or $1 = 0.61 Pound Caer?far
1 real mexicano = $1.39
or $1 = 0.72 real mexicano
1 dollar = $0.13
or $1 = 7.69 dollar
1 inflation = $0.28
or $1 = 3.57 inflation
1 florin = $1.32
or $1 = 0.76 florin
1 pound = $1.47
or $1 = 0.68 pound
1 Glowing Red Nose Liqui = $0.16
or $1 = 6.25 Glowing Red Nose Liqui
1 Damakos Credit = $1.27
or $1 = 0.79 Damakos Credit
1 gold = $0.22
or $1 = 4.55 gold
1 Aeuridollar = $1.55
or $1 = 0.65 Aeuridollar
1 Dollar = $1.68
or $1 = 0.60 Dollar
1 Trozepia's shard = $1.6
or $1 = 0.63 Trozepia's shard
1 four leaf clover = $1.28
or $1 = 0.78 four leaf clover
1 Duna = $0.43
or $1 = 2.33 Duna
1 dollar = $0.97
or $1 = 1.03 dollar
1 Ducat = $0.12
or $1 = 8.33 Ducat
1 franc = $1.08
or $1 = 0.93 franc
1 Rejikmark = $1.73
or $1 = 0.58 Rejikmark
1 Raeroan dollar = $0.47
or $1 = 2.13 Raeroan dollar
1 Sol = $1.36
or $1 = 0.74 Sol
1 Bit = $0.18
or $1 = 5.56 Bit
1 lira = $0.31
or $1 = 3.23 lira
1 guilder = $0.19
or $1 = 5.26 guilder
1 Blood Coins = $0.94
or $1 = 1.06 Blood Coins
1 Cedecran dollar = $0.34
or $1 = 2.94 Cedecran dollar
1 Dollar = $1.67
or $1 = 0.60 Dollar
1 WolfCoin = $0.6
or $1 = 1.67 WolfCoin
1 AJT = $1.65
or $1 = 0.61 AJT
1 Pro Buck = $1.17
or $1 = 0.85 Pro Buck
1 Loaf = $1.66
or $1 = 0.60 Loaf
1 sequel = $1.02
or $1 = 0.98 sequel
1 Abrio = $1.28
or $1 = 0.78 Abrio
1 Vertigoese guilder = $1.65
or $1 = 0.61 Vertigoese guilder
1 dollar = $0.62
or $1 = 1.61 dollar
1 Forian = $1.32
or $1 = 0.76 Forian
1 bond = $0.45
or $1 = 2.22 bond
1 Card = $0.52
or $1 = 1.92 Card
1 Kromər = $1.3
or $1 = 0.77 Kromər
1 peso = $0.97
or $1 = 1.03 peso
1 Moryazvian Ruble = $1.27
or $1 = 0.79 Moryazvian Ruble
1 ouanepoume = $1.52
or $1 = 0.66 ouanepoume
1 Nisti = $1.54
or $1 = 0.65 Nisti
1 Dollar = $1.77
or $1 = 0.56 Dollar
1 varinum = $1.6
or $1 = 0.63 varinum
1 dollar = $1.05
or $1 = 0.95 dollar
1 pound = $1.07
or $1 = 0.93 pound
1 franc = $0.91
or $1 = 1.10 franc
1 nsd = $0.21
or $1 = 4.76 nsd
1 mark = $0.25
or $1 = 4.00 mark
1 gold = $1.48
or $1 = 0.68 gold
1 gold = $1.4
or $1 = 0.71 gold
1 BG Dollar = $0.17
or $1 = 5.88 BG Dollar
1 Reichmark = $0.21
or $1 = 4.76 Reichmark
1 Blood Iver = $0.01
or $1 = 100.00 Blood Iver
1 Skaraborgian Riksdaler = $1.69
or $1 = 0.59 Skaraborgian Riksdaler
1 acorn = $0.83
or $1 = 1.20 acorn
1 Ruble = $0.51
or $1 = 1.96 Ruble
1 dark star = $1.42
or $1 = 0.70 dark star
1 yellopsian dollar = $1.13
or $1 = 0.88 yellopsian dollar
1 rupee = $1.45
or $1 = 0.69 rupee
1 Len = $0.87
or $1 = 1.15 Len
1 Nisham = $1.34
or $1 = 0.75 Nisham
1 MaceCoins = $0.41
or $1 = 2.44 MaceCoins
1 American Union Dollar = $1.62
or $1 = 0.62 American Union Dollar
1 Ax = $1.52
or $1 = 0.66 Ax
1 mark = $1.15
or $1 = 0.87 mark
1 Euro = $1.39
or $1 = 0.72 Euro
1 pound = $1.38
or $1 = 0.72 pound
1 kapusta = $1.73
or $1 = 0.58 kapusta
1 pound = $0.32
or $1 = 3.13 pound
1 Gold Bar = $1.31
or $1 = 0.76 Gold Bar
1 SS Dollar = $1.72
or $1 = 0.58 SS Dollar
1 Franc = $1.71
or $1 = 0.58 Franc
1 piledriver = $1.23
or $1 = 0.81 piledriver
1 zequin = $1.32
or $1 = 0.76 zequin
1 Kithara = $0.52
or $1 = 1.92 Kithara
1 aurum = $0.65
or $1 = 1.54 aurum
1 Frokimark = $1.66
or $1 = 0.60 Frokimark
1 farthing = $1.73
or $1 = 0.58 farthing
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
1 pound = $0.24
or $1 = 4.17 pound
1 people?s farthing = $1.57
or $1 = 0.64 people?s farthing
1 pound = $1.74
or $1 = 0.57 pound
1 florin = $1.66
or $1 = 0.60 florin
1 Aver = $1.26
or $1 = 0.79 Aver
1 Taguimais Piastre = $1.45
or $1 = 0.69 Taguimais Piastre
1 lira = $1.2
or $1 = 0.83 lira
1 dollar = $1.13
or $1 = 0.88 dollar
1 Solasia = $1.28
or $1 = 0.78 Solasia
1 Homestar Runner = $0.27
or $1 = 3.70 Homestar Runner
1 Virtual Coin = $1.58
or $1 = 0.63 Virtual Coin
1 Euro = $1.58
or $1 = 0.63 Euro
1 Orb = $0.25
or $1 = 4.00 Orb
1 Akcha = $1.71
or $1 = 0.58 Akcha
1 STARS = $0.17
or $1 = 5.88 STARS
1 aquil = $1.62
or $1 = 0.62 aquil
1 Imperial Pound = $1.72
or $1 = 0.58 Imperial Pound
1 ✲Laton✲ = $1.57
or $1 = 0.64 ✲Laton✲
1 Lauron = $1.25
or $1 = 0.80 Lauron
1 Eastplatine Pound = $0.24
or $1 = 4.17 Eastplatine Pound
1 bonner = $1.13
or $1 = 0.88 bonner
1 Ruble = $0.33
or $1 = 3.03 Ruble
1 Falla = $1.71
or $1 = 0.58 Falla
1 bank note = $1.44
or $1 = 0.69 bank note
1 koshah = $1.64
or $1 = 0.61 koshah
1 Gold Credit = $1.34
or $1 = 0.75 Gold Credit
1 Flowerrency = $1.73
or $1 = 0.58 Flowerrency
1 Cascadian Dollar = $1.56
or $1 = 0.64 Cascadian Dollar
1 dollar = $0.75
or $1 = 1.33 dollar
1 florien = $0.24
or $1 = 4.17 florien
1 Ration Card = $1.56
or $1 = 0.64 Ration Card
1 Throne = $1.21
or $1 = 0.83 Throne
1 currency = $1.4
or $1 = 0.71 currency
1 dollar = $1.18
or $1 = 0.85 dollar
1 baht = $1.45
or $1 = 0.69 baht
1 Despair = $0.62
or $1 = 1.61 Despair
1 Commonwealth krona = $1.75
or $1 = 0.57 Commonwealth krona
1 denier = $0.07
or $1 = 14.29 denier
1 bitcoin = $0.17
or $1 = 5.88 bitcoin
1 Bank = $0.25
or $1 = 4.00 Bank
1 Credit = $0.33
or $1 = 3.03 Credit
1 Bank = $0.21
or $1 = 4.76 Bank
1 Bank = $0.14
or $1 = 7.14 Bank
1 Bank = $0.19
or $1 = 5.26 Bank
1 Bank = $0.14
or $1 = 7.14 Bank
1 Bank = $0.21
or $1 = 4.76 Bank
1 Bank = $0.13
or $1 = 7.69 Bank
1 Bank = $0.19
or $1 = 5.26 Bank
1 Bank = $0.14
or $1 = 7.14 Bank
1 Bank = $0.38
or $1 = 2.63 Bank
1 Bank = $0.21
or $1 = 4.76 Bank
1 Bank = $0.12
or $1 = 8.33 Bank
1 ngoen = $1.51
or $1 = 0.66 ngoen
1 gold tensor = $1.72
or $1 = 0.58 gold tensor
1 Bank = $0.18
or $1 = 5.56 Bank
1 Bank = $0.25
or $1 = 4.00 Bank
1 Bank = $0.22
or $1 = 4.55 Bank
1 Bank = $0.19
or $1 = 5.26 Bank
1 Bank = $0.19
or $1 = 5.26 Bank
1 Dinar = $0.15
or $1 = 6.67 Dinar
1 S?av = $0.89
or $1 = 1.12 S?av
1 Akro = $1.57
or $1 = 0.64 Akro
1 Reichsmark = $1.51
or $1 = 0.66 Reichsmark
1 bitcoin = $0.07
or $1 = 14.29 bitcoin
1 Baic = $1.16
or $1 = 0.86 Baic
1 Jinbi = $0.31
or $1 = 3.23 Jinbi
1 Gold bar = $1.65
or $1 = 0.61 Gold bar
1 Soaman = $1.66
or $1 = 0.60 Soaman
1 Iopl = $1.45
or $1 = 0.69 Iopl
1 Yuyistan Dollar = $1.67
or $1 = 0.60 Yuyistan Dollar
1 Terrieran = $0.36
or $1 = 2.78 Terrieran
1 couch = $1.3
or $1 = 0.77 couch
1 ruble = $0.1
or $1 = 10.00 ruble
1 Great Quid = $1.09
or $1 = 0.92 Great Quid
1 cold hard cash = $0.71
or $1 = 1.41 cold hard cash
1 Blazelandic Dollar = $1.07
or $1 = 0.93 Blazelandic Dollar
1 new baht = $0.18
or $1 = 5.56 new baht
1 dollar = $0.74
or $1 = 1.35 dollar
1 Eggplant Island Dollar = $1.23
or $1 = 0.81 Eggplant Island Dollar
1 Memesterian Memebux = $1.75
or $1 = 0.57 Memesterian Memebux
1 Big Ball = $1.52
or $1 = 0.66 Big Ball
1 Bottle Caps = $1.72
or $1 = 0.58 Bottle Caps
1 Bit = $1.08
or $1 = 0.93 Bit
1 Solar Coin = $0.94
or $1 = 1.06 Solar Coin
1 ruble = $0.31
or $1 = 3.23 ruble
1 Lyuda = $1.7
or $1 = 0.59 Lyuda
1 Euros = $1.16
or $1 = 0.86 Euros
1 krona = $0.01
or $1 = 100.00 krona
1 Eln = $1.59
or $1 = 0.63 Eln
1 denier = $0.25
or $1 = 4.00 denier
1 mark = $0.1
or $1 = 10.00 mark
1 Gold = $1.64
or $1 = 0.61 Gold
1 lira = $0.03
or $1 = 33.33 lira
1 denier = $0.22
or $1 = 4.55 denier
1 won = $0.93
or $1 = 1.08 won
1 krona = $0.09
or $1 = 11.11 krona
1 dollar = $1.47
or $1 = 0.68 dollar
1 Northern Dollar = $1.27
or $1 = 0.79 Northern Dollar
1 Dollar = $1.26
or $1 = 0.79 Dollar
1 Merian Dileu = $0.09
or $1 = 11.11 Merian Dileu
1 EURO = $1.24
or $1 = 0.81 EURO
1 ruble = $1.6
or $1 = 0.63 ruble
1 03dollar = $1.71
or $1 = 0.58 03dollar
1 Re?l = $1.27
or $1 = 0.79 Re?l
1 Aerilia = $1.16
or $1 = 0.86 Aerilia
1 kibble = $1.38
or $1 = 0.72 kibble
1 Pogian Pog = $1.61
or $1 = 0.62 Pogian Pog
1 Cruncs = $0.99
or $1 = 1.01 Cruncs
1 smelly = $0.52
or $1 = 1.92 smelly
1 Russilan Bitcoin = $1.64
or $1 = 0.61 Russilan Bitcoin
1 Lira = $0.18
or $1 = 5.56 Lira
1 Civalianan Circa = $1.67
or $1 = 0.60 Civalianan Circa
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 denier = $0.21
or $1 = 4.76 denier
1 Walder = $1.77
or $1 = 0.56 Walder
1 Koruna = $0.32
or $1 = 3.13 Koruna
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 Dogecoin = $0.69
or $1 = 1.45 Dogecoin
1 Risenka = $1.73
or $1 = 0.58 Risenka
1 Terris = $1.59
or $1 = 0.63 Terris
1 dollar = $1.77
or $1 = 0.56 dollar
1 ComArc = $0.02
or $1 = 50.00 ComArc
1 pound = $0.19
or $1 = 5.26 pound
1 Rabesian Real = $0.33
or $1 = 3.03 Rabesian Real
1 mark = $1.05
or $1 = 0.95 mark
1 Cards = $0.76
or $1 = 1.32 Cards
1 Eggplant Dollar = $0.19
or $1 = 5.26 Eggplant Dollar
1 Eggplant Dollar = $0.25
or $1 = 4.00 Eggplant Dollar
1 Eggplant Dollar = $0.19
or $1 = 5.26 Eggplant Dollar
1 Currency = $1.37
or $1 = 0.73 Currency
1 dollaridoo = $1.55
or $1 = 0.65 dollaridoo
1 Horrorarian Hrarhrahra = $1.29
or $1 = 0.78 Horrorarian Hrarhrahra
1 credit = $0.68
or $1 = 1.47 credit
1 pound = $1.54
or $1 = 0.65 pound
1 Dollar = $1.27
or $1 = 0.79 Dollar
1 forngeld = $1.75
or $1 = 0.57 forngeld
1 Elomia = $1.64
or $1 = 0.61 Elomia
1 Ekspi = $1.21
or $1 = 0.83 Ekspi
1 Sesterce = $0.76
or $1 = 1.32 Sesterce
1 Eggplant Dollar = $0.26
or $1 = 3.85 Eggplant Dollar
1 Tan = $1.59
or $1 = 0.63 Tan
1 dollar = $1.03
or $1 = 0.97 dollar
1 Kibni = $1
or $1 = 1.00 Kibni
1 Reichsmarc = $0.26
or $1 = 3.85 Reichsmarc
1 guilder = $1.36
or $1 = 0.74 guilder
1 nougat = $0.86
or $1 = 1.16 nougat
1 Musonian dollar = $1.32
or $1 = 0.76 Musonian dollar
1 Bardollar = $1.71
or $1 = 0.58 Bardollar
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
1 vibrations = $0.72
or $1 = 1.39 vibrations
1 United States Dollar = $1.2
or $1 = 0.83 United States Dollar
1 levusarat = $1.01
or $1 = 0.99 levusarat
1 Yarks = $1.31
or $1 = 0.76 Yarks
1 papiertaler = $1.34
or $1 = 0.75 papiertaler
1 molen = $1.24
or $1 = 0.81 molen
1 Band = $0.16
or $1 = 6.25 Band
1 republiktaler = $1.63
or $1 = 0.61 republiktaler
1 mark = $1.74
or $1 = 0.57 mark
1 Dollar = $1.61
or $1 = 0.62 Dollar
1 Floren = $1.23
or $1 = 0.81 Floren
1 Merkari = $0.07
or $1 = 14.29 Merkari
1 Candle Wax = $1.73
or $1 = 0.58 Candle Wax
1 Deli Gold = $1.57
or $1 = 0.64 Deli Gold
1 Standard monetary unit = $1.11
or $1 = 0.90 Standard monetary unit
1 Florin = $1.5
or $1 = 0.67 Florin
1 dollar = $1.65
or $1 = 0.61 dollar
1 $USSG = $1.32
or $1 = 0.76 $USSG
1 Trik = $1.65
or $1 = 0.61 Trik
1 ?delsten = $0.21
or $1 = 4.76 ?delsten
1 Dollar = $1.66
or $1 = 0.60 Dollar
1 Dollar = $1.66
or $1 = 0.60 Dollar
1 dollar = $0.67
or $1 = 1.49 dollar
1 Guilders = $0.84
or $1 = 1.19 Guilders
1 denier = $0.32
or $1 = 3.13 denier
1 Arkrant = $1.74
or $1 = 0.57 Arkrant
1 rupee = $0.17
or $1 = 5.88 rupee
1 YangXi Yuan = $1.65
or $1 = 0.61 YangXi Yuan
1 Nellan Dollar = $1.05
or $1 = 0.95 Nellan Dollar
1 Grandmother = $0.22
or $1 = 4.55 Grandmother
1 Lacomian Dollar = $1.77
or $1 = 0.56 Lacomian Dollar
1 Paelou = $0.8
or $1 = 1.25 Paelou
1 Bolab = $0.18
or $1 = 5.56 Bolab
1 cifrado = $1.28
or $1 = 0.78 cifrado
1 Stag Dollar = $1.71
or $1 = 0.58 Stag Dollar
1 United States Dollar = $1.55
or $1 = 0.65 United States Dollar
1 Goo = $1.69
or $1 = 0.59 Goo
1 Yarabahan dollar = $1.72
or $1 = 0.58 Yarabahan dollar
1 Royalty = $0.98
or $1 = 1.02 Royalty
1 Lura = $1.72
or $1 = 0.58 Lura
1 Blood bag = $0.74
or $1 = 1.35 Blood bag
1 Beck = $1.69
or $1 = 0.59 Beck
1 Rubis = $0.78
or $1 = 1.28 Rubis
1 Dezan = $0.2
or $1 = 5.00 Dezan
1 Radiation = $1.13
or $1 = 0.88 Radiation
1 DollorreedoUwU = $0.17
or $1 = 5.88 DollorreedoUwU
1 மடை = $0.99
or $1 = 1.01 மடை
1 Dollar = $1.57
or $1 = 0.64 Dollar
1 Lirh = $1.27
or $1 = 0.79 Lirh
1 Rupan = $1.33
or $1 = 0.75 Rupan
1 Enkai = $1.51
or $1 = 0.66 Enkai
1 Arameldian krona = $0.18
or $1 = 5.56 Arameldian krona
1 tall grass = $0.99
or $1 = 1.01 tall grass
1 Eddie = $0.79
or $1 = 1.27 Eddie
1 raw fish = $0.21
or $1 = 4.76 raw fish
1 Credit = $0.21
or $1 = 4.76 Credit
1 big mac = $1.74
or $1 = 0.57 big mac
1 Medieval Coins = $1.52
or $1 = 0.66 Medieval Coins
1 Social Welfare = $1.73
or $1 = 0.58 Social Welfare
1 Shasti = $1.18
or $1 = 0.85 Shasti
1 Euro = $1.28
or $1 = 0.78 Euro
1 Mariyanan Solarie = $1.56
or $1 = 0.64 Mariyanan Solarie
1 dollar = $0.36
or $1 = 2.78 dollar
1 Dinar = $0.32
or $1 = 3.13 Dinar
1 Atlantic Daalder = $1.04
or $1 = 0.96 Atlantic Daalder
1 pound = $0.19
or $1 = 5.26 pound
1 Bitcoin = $1.58
or $1 = 0.63 Bitcoin
1 Sokrift = $1.53
or $1 = 0.65 Sokrift
1 krona = $0.22
or $1 = 4.55 krona
1 Federal Credits = $1.11
or $1 = 0.90 Federal Credits
1 basalt = $0.96
or $1 = 1.04 basalt
1 Furballlandian Zezwaga = $1.68
or $1 = 0.60 Furballlandian Zezwaga
1 Rubuuan = $0.75
or $1 = 1.33 Rubuuan
1 franc = $0.2
or $1 = 5.00 franc
1 Humble = $1.39
or $1 = 0.72 Humble
1 Dolar do Piaui = $1.33
or $1 = 0.75 Dolar do Piaui
1 lhurbai = $1.14
or $1 = 0.88 lhurbai
1 peso = $0.2
or $1 = 5.00 peso
1 Pure Uranium ore = $1.25
or $1 = 0.80 Pure Uranium ore
1 Zenny = $0.04
or $1 = 25.00 Zenny
1 Yen = $0.23
or $1 = 4.35 Yen
1 DB BahnBonus Point = $1.4
or $1 = 0.71 DB BahnBonus Point
1 Apexia = $0.86
or $1 = 1.16 Apexia
1 dinar = $0.02
or $1 = 50.00 dinar
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
1 Bochlonian dollar = $0.6
or $1 = 1.67 Bochlonian dollar
1 Fusean Lira = $0.62
or $1 = 1.61 Fusean Lira
1 peso = $0.19
or $1 = 5.26 peso
1 Viceroy's Vicecoin = $1.74
or $1 = 0.57 Viceroy's Vicecoin
1 pound = $0.18
or $1 = 5.56 pound
1 gold = $1.38
or $1 = 0.72 gold
1 gold = $1.29
or $1 = 0.78 gold
1 Soul = $0.3
or $1 = 3.33 Soul
1 gold = $1.33
or $1 = 0.75 gold
1 baht = $0.2
or $1 = 5.00 baht
1 pound = $0.18
or $1 = 5.56 pound
1 Ruble = $1.2
or $1 = 0.83 Ruble
1 Comorian franc = $0.31
or $1 = 3.23 Comorian franc
1 Ducat = $1.75
or $1 = 0.57 Ducat
1 Needle = $1.33
or $1 = 0.75 Needle
1 rune = $0.22
or $1 = 4.55 rune
1 rufiyaa = $0.2
or $1 = 5.00 rufiyaa
1 rupee = $1.25
or $1 = 0.80 rupee
1 Pilak = $1.26
or $1 = 0.79 Pilak
1 Dhamma = $0.17
or $1 = 5.88 Dhamma
1 Cyrenaican drachma = $0.18
or $1 = 5.56 Cyrenaican drachma
1 rune = $0.2
or $1 = 5.00 rune
1 Orange = $0.22
or $1 = 4.55 Orange
1 Y3ifa = $1.73
or $1 = 0.58 Y3ifa
1 New Taiwan dollar = $0.18
or $1 = 5.56 New Taiwan dollar
1 Republican Darka = $1.74
or $1 = 0.57 Republican Darka
1 Space-Time Crystals = $0.8
or $1 = 1.25 Space-Time Crystals
1 denier = $1.43
or $1 = 0.70 denier
1 dollar = $1.57
or $1 = 0.64 dollar
1 Arostican Dollar = $1.31
or $1 = 0.76 Arostican Dollar
1 franc = $1.05
or $1 = 0.95 franc
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 Dollar = $0.19
or $1 = 5.26 Dollar
1 Florin = $1.16
or $1 = 0.86 Florin
1 Mora = $1.16
or $1 = 0.86 Mora
1 Euro = $1.38
or $1 = 0.72 Euro
1 krona = $0.19
or $1 = 5.26 krona
1 ruble = $0.19
or $1 = 5.26 ruble
1 krona = $0.18
or $1 = 5.56 krona
1 ruble = $0.2
or $1 = 5.00 ruble
1 Prashian Lira = $1.67
or $1 = 0.60 Prashian Lira
1 dollar = $1.53
or $1 = 0.65 dollar
1 Jung = $1.26
or $1 = 0.79 Jung
1 won = $0.18
or $1 = 5.56 won
1 baht = $1.43
or $1 = 0.70 baht
1 rupee = $0.21
or $1 = 4.76 rupee
1 Euro = $1.69
or $1 = 0.59 Euro
1 Ibranese Pound = $1.26
or $1 = 0.79 Ibranese Pound
1 pound = $0.19
or $1 = 5.26 pound
1 Dollars = $0.01
or $1 = 100.00 Dollars
1 Moo = $0.92
or $1 = 1.09 Moo
1 G-Cell Stellar = $1.52
or $1 = 0.66 G-Cell Stellar
1 credit = $0.84
or $1 = 1.19 credit
1 zemer = $1.05
or $1 = 0.95 zemer
1 Malayan dollar = $0.23
or $1 = 4.35 Malayan dollar
1 dollar = $1.08
or $1 = 0.93 dollar
1 North Regional Dollar = $1.69
or $1 = 0.59 North Regional Dollar
1 dollar = $0.62
or $1 = 1.61 dollar
1 Dollar croissantien = $1.61
or $1 = 0.62 Dollar croissantien
1 credit = $0.17
or $1 = 5.88 credit
1 Euro = $1.7
or $1 = 0.59 Euro
1 Mark = $0.61
or $1 = 1.64 Mark
1 dollar = $1.55
or $1 = 0.65 dollar
1 Libres = $1.69
or $1 = 0.59 Libres
1 dollar = $0.25
or $1 = 4.00 dollar
1 stral = $1.16
or $1 = 0.86 stral
1 Peso = $1.71
or $1 = 0.58 Peso
1 ICI = $0.84
or $1 = 1.19 ICI
1 Drachmae = $1.04
or $1 = 0.96 Drachmae
1 Gil = $1.68
or $1 = 0.60 Gil
1 Glink = $0.76
or $1 = 1.32 Glink
1 Pellofa = $1.77
or $1 = 0.56 Pellofa
1 Monet = $0.56
or $1 = 1.79 Monet
1 Credit = $1.71
or $1 = 0.58 Credit
1 Duckling = $0.8
or $1 = 1.25 Duckling
1 Carbon Coin = $1.74
or $1 = 0.57 Carbon Coin
1 Euro = $0.51
or $1 = 1.96 Euro
1 Dall = $0.6
or $1 = 1.67 Dall
1 Dollar = $1.21
or $1 = 0.83 Dollar
1 Swedish Krona = $0.33
or $1 = 3.03 Swedish Krona
1 HEYYEYAAEYAAAEYAEYAA = $0.16
or $1 = 6.25 HEYYEYAAEYAAAEYAEYAA
1 mazuma = $0.53
or $1 = 1.89 mazuma
1 Argent = $1.24
or $1 = 0.81 Argent
1 Sagevick Dollars = $1.49
or $1 = 0.67 Sagevick Dollars
1 Singaporean Dollar = $1.46
or $1 = 0.68 Singaporean Dollar
1 Ventakian mark = $1.49
or $1 = 0.67 Ventakian mark
1 TPNG token = $1.13
or $1 = 0.88 TPNG token
1 Jeltronian Estedo = $1.66
or $1 = 0.60 Jeltronian Estedo
1 Denvsk = $1.35
or $1 = 0.74 Denvsk
1 Gulden = $0.19
or $1 = 5.26 Gulden
1 National Pound = $1.12
or $1 = 0.89 National Pound
1 filthy-lucre = $1.73
or $1 = 0.58 filthy-lucre
1 fedo = $1.74
or $1 = 0.57 fedo
1 AustroPlatinum Unit = $1.62
or $1 = 0.62 AustroPlatinum Unit
1 ruble = $0.32
or $1 = 3.13 ruble
1 legal tender = $1.5
or $1 = 0.67 legal tender
1 bitcoin = $0.26
or $1 = 3.85 bitcoin
1 dollar = $1.68
or $1 = 0.60 dollar
1 ⠀⠀ = $1.28
or $1 = 0.78 ⠀⠀
1 guilder = $0.31
or $1 = 3.23 guilder
1 denier = $0.27
or $1 = 3.70 denier
1 Dollar Coins = $1.58
or $1 = 0.63 Dollar Coins
1 rupee = $0.15
or $1 = 6.67 rupee
1 Chechno-Kalimovskian R = $1.51
or $1 = 0.66 Chechno-Kalimovskian R
1 Lira = $0.23
or $1 = 4.35 Lira
1 Prestilho = $1.58
or $1 = 0.63 Prestilho
1 musiar = $1.68
or $1 = 0.60 musiar
1 Nac-Krojob = $1.36
or $1 = 0.74 Nac-Krojob
1 Goldcoin = $0.7
or $1 = 1.43 Goldcoin
1 Paladanian Prayer = $1.43
or $1 = 0.70 Paladanian Prayer
1 dollar = $0.31
or $1 = 3.23 dollar
1 denier = $0.22
or $1 = 4.55 denier
1 MEOW = $1.32
or $1 = 0.76 MEOW
1 dollar = $0.33
or $1 = 3.03 dollar
1 Check = $0.23
or $1 = 4.35 Check
1 Ban = $1.24
or $1 = 0.81 Ban
1 Krone = $1.46
or $1 = 0.68 Krone
1 HUEHUEHUE = $0.06
or $1 = 16.67 HUEHUEHUE
1 mark = $0.2
or $1 = 5.00 mark
1 yuan = $0.18
or $1 = 5.56 yuan
1 AFS credit = $0.21
or $1 = 4.76 AFS credit
1 apps and files = $1.33
or $1 = 0.75 apps and files
1 Bank = $1.2
or $1 = 0.83 Bank
1 Mutton = $1.27
or $1 = 0.79 Mutton
1 Yukizome yen = $0.79
or $1 = 1.27 Yukizome yen
1 Money = $0.64
or $1 = 1.56 Money
1 BIC Lighter = $1.29
or $1 = 0.78 BIC Lighter
1 Euro = $0.33
or $1 = 3.03 Euro
1 tequila shot = $0.1
or $1 = 10.00 tequila shot
1 Greymarc = $0.19
or $1 = 5.26 Greymarc
1 aril = $1.14
or $1 = 0.88 aril
1 Commonwealth Mark = $1.47
or $1 = 0.68 Commonwealth Mark
1 Guilder = $0.33
or $1 = 3.03 Guilder
1 Rupee = $1.53
or $1 = 0.65 Rupee
1 ruble = $1.78
or $1 = 0.56 ruble
1 pelican = $1.29
or $1 = 0.78 pelican
1 mark = $0.25
or $1 = 4.00 mark
1 Euro = $0.33
or $1 = 3.03 Euro
1 Canadian Dollar = $0.33
or $1 = 3.03 Canadian Dollar
1 Quebec Franc = $0.32
or $1 = 3.13 Quebec Franc
1 Quebec Franc = $0.31
or $1 = 3.23 Quebec Franc
1 Yen = $0.32
or $1 = 3.13 Yen
1 Yen = $0.19
or $1 = 5.26 Yen
1 Yuan = $1.47
or $1 = 0.68 Yuan
1 Quid = $1.22
or $1 = 0.82 Quid
1 Credit = $1.66
or $1 = 0.60 Credit
1 shiel = $1.38
or $1 = 0.72 shiel
1 dollar = $0.67
or $1 = 1.49 dollar
1 Peso = $0.01
or $1 = 100.00 Peso
1 Casscatan Dollar = $1.65
or $1 = 0.61 Casscatan Dollar
1 zloty = $0.25
or $1 = 4.00 zloty
1 Fredoenian Dollar = $1.68
or $1 = 0.60 Fredoenian Dollar
1 Euro = $0.19
or $1 = 5.26 Euro
1 Astrophage = $1.62
or $1 = 0.62 Astrophage
1 Wirr = $1.37
or $1 = 0.73 Wirr
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 Vlinks = $0.99
or $1 = 1.01 Vlinks
1 dollar = $0.39
or $1 = 2.56 dollar
1 rupee = $0.21
or $1 = 4.76 rupee
1 Advancian Memebux = $0.12
or $1 = 8.33 Advancian Memebux
1 Adele pound sterling = $1.08
or $1 = 0.93 Adele pound sterling
1 birr = $0.22
or $1 = 4.55 birr
1 Berio = $0.33
or $1 = 3.03 Berio
1 dollar = $0.24
or $1 = 4.17 dollar
1 verka = $0.62
or $1 = 1.61 verka
1 denarius = $0.17
or $1 = 5.88 denarius
1 kroner = $0.2
or $1 = 5.00 kroner
1 Silver Sovereign = $1.7
or $1 = 0.59 Silver Sovereign
1 Denarii = $1.64
or $1 = 0.61 Denarii
1 Alabama Dollar = $0.32
or $1 = 3.13 Alabama Dollar
1 Carat = $0.37
or $1 = 2.70 Carat
1 Crown = $0.26
or $1 = 3.85 Crown
1 Parouty Dollar = $1.49
or $1 = 0.67 Parouty Dollar
1 Mark = $1.51
or $1 = 0.66 Mark
1 dong = $0.2
or $1 = 5.00 dong
1 convertible mark = $0.21
or $1 = 4.76 convertible mark
1 Castilhian dollar = $1.48
or $1 = 0.68 Castilhian dollar
1 Pound Sterling = $1.66
or $1 = 0.60 Pound Sterling
1 Mark = $1.1
or $1 = 0.91 Mark
1 Deccani Rupee = $1.34
or $1 = 0.75 Deccani Rupee
1 Kzan = $1.41
or $1 = 0.71 Kzan
1 NT$ = $1.69
or $1 = 0.59 NT$
1 Idol = $0.27
or $1 = 3.70 Idol
1 None = $0.22
or $1 = 4.55 None
1 mark = $0.22
or $1 = 4.55 mark
1 Krone = $1.35
or $1 = 0.74 Krone
1 Hal Ghatisemagn Pound = $0.6
or $1 = 1.67 Hal Ghatisemagn Pound
1 Auron = $1.77
or $1 = 0.56 Auron
1 Krona = $1.06
or $1 = 0.94 Krona
1 florin = $1.42
or $1 = 0.70 florin
1 Qubits = $1.19
or $1 = 0.84 Qubits
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
1 Euro = $1.57
or $1 = 0.64 Euro
1 pound = $0.83
or $1 = 1.20 pound
1 Ottoman lire = $1.46
or $1 = 0.68 Ottoman lire
1 yuan = $0.2
or $1 = 5.00 yuan
1 Castilhian dollar = $1.25
or $1 = 0.80 Castilhian dollar
1 Dollar = $0.2
or $1 = 5.00 Dollar
1 Liberum = $1.64
or $1 = 0.61 Liberum
1 Rix = $1.43
or $1 = 0.70 Rix
1 dinar = $0.19
or $1 = 5.26 dinar
1 florin = $0.23
or $1 = 4.35 florin
1 Citican = $0.27
or $1 = 3.70 Citican
1 peso = $0.16
or $1 = 6.25 peso
1 Canadian Dollar = $1.56
or $1 = 0.64 Canadian Dollar
1 kyat = $0.09
or $1 = 11.11 kyat
1 Dollar = $1.68
or $1 = 0.60 Dollar
1 pound = $0.21
or $1 = 4.76 pound
1 picture = $0.17
or $1 = 5.88 picture
1 Zuz = $0.17
or $1 = 5.88 Zuz
1 Money = $1.7
or $1 = 0.59 Money
1 sand dollar = $0.92
or $1 = 1.09 sand dollar
1 PIP = $0.88
or $1 = 1.14 PIP
1 Pardim Auron = $1.35
or $1 = 0.74 Pardim Auron
1 Cracas = $0.29
or $1 = 3.45 Cracas
1 dollars Fredoomia = $1.43
or $1 = 0.70 dollars Fredoomia
1 Qurone = $0.29
or $1 = 3.45 Qurone
1 Rockmark = $1.35
or $1 = 0.74 Rockmark
1 Namba = $0.98
or $1 = 1.02 Namba
1 Pound = $0.31
or $1 = 3.23 Pound
1 Diamonds = $1.4
or $1 = 0.71 Diamonds
1 Tarkovsky Credit = $1.2
or $1 = 0.83 Tarkovsky Credit
1 Grassblade = $0.5
or $1 = 2.00 Grassblade
1 Royal Yen = $1.22
or $1 = 0.82 Royal Yen
1 krona = $0.28
or $1 = 3.57 krona
1 ruble = $0.01
or $1 = 100.00 ruble
1 dollar = $0.44
or $1 = 2.27 dollar
1 pound = $0.23
or $1 = 4.35 pound
1 Crusts = $1.27
or $1 = 0.79 Crusts
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
1 Llama = $1.2
or $1 = 0.83 Llama
1 dollar = $0.65
or $1 = 1.54 dollar
1 Opressio = $0.44
or $1 = 2.27 Opressio
1 Shekel = $1.55
or $1 = 0.65 Shekel
1 gourde = $0.28
or $1 = 3.57 gourde
1 bullet = $0.29
or $1 = 3.45 bullet
1 Złoty = $1.35
or $1 = 0.74 Złoty
1 dollar = $0.39
or $1 = 2.56 dollar
1 Nordmark = $1.43
or $1 = 0.70 Nordmark
1 Vuzal = $1.11
or $1 = 0.90 Vuzal
1 wine = $0.28
or $1 = 3.57 wine
1 beer cap = $1.2
or $1 = 0.83 beer cap
1 dollar = $0.25
or $1 = 4.00 dollar
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 Guoyuan ? = $0.69
or $1 = 1.45 Guoyuan ?
1 Coinplaint = $1.41
or $1 = 0.71 Coinplaint
1 Hearts = $1.26
or $1 = 0.79 Hearts
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
1 Kurk = $0.16
or $1 = 6.25 Kurk
1 Coins = $0.14
or $1 = 7.14 Coins
1 Mora = $1.53
or $1 = 0.65 Mora
1 Silver Stag = $0.39
or $1 = 2.56 Silver Stag
1 dollar = $1.15
or $1 = 0.87 dollar
1 Zandolla = $1.27
or $1 = 0.79 Zandolla
1 Sargassian Lira = $0.17
or $1 = 5.88 Sargassian Lira
1 Shilling = $1.67
or $1 = 0.60 Shilling
1 US Dollar = $0.28
or $1 = 3.57 US Dollar
1 notifications = $1.36
or $1 = 0.74 notifications
1 Klannies = $0.88
or $1 = 1.14 Klannies
1 Silver Mark = $0.31
or $1 = 3.23 Silver Mark
1 Ardokian Dollar = $1.62
or $1 = 0.62 Ardokian Dollar
1 Liberta = $1.04
or $1 = 0.96 Liberta
1 dollar = $0.09
or $1 = 11.11 dollar
1 Catnip coin = $1.24
or $1 = 0.81 Catnip coin
1 Dollar = $0.16
or $1 = 6.25 Dollar
1 Pezh = $0.59
or $1 = 1.69 Pezh
1 Dollar = $1.53
or $1 = 0.65 Dollar
1 Syrvostrovian Leu = $0.22
or $1 = 4.55 Syrvostrovian Leu
1 Gold Eagle = $1.74
or $1 = 0.57 Gold Eagle
1 franc = $0.51
or $1 = 1.96 franc
1 Pound = $0.75
or $1 = 1.33 Pound
1 Yaron = $0.88
or $1 = 1.14 Yaron
1 Slone = $1.49
or $1 = 0.67 Slone
1 Fercharic Pound = $0.25
or $1 = 4.00 Fercharic Pound
1 Gold Coin = $0.35
or $1 = 2.86 Gold Coin
1 Korean won = $1.54
or $1 = 0.65 Korean won
1 Asexual Das = $0.38
or $1 = 2.63 Asexual Das
1 markka = $1.17
or $1 = 0.85 markka
1 Cuernos = $1.5
or $1 = 0.67 Cuernos
1 Qablahi Dukat = $0.19
or $1 = 5.26 Qablahi Dukat
1 ruble = $0.21
or $1 = 4.76 ruble
1 dinar = $0.03
or $1 = 33.33 dinar
1 ABOLISHED = $0.03
or $1 = 33.33 ABOLISHED
1 rupee = $0.11
or $1 = 9.09 rupee
1 Khorns = $1.33
or $1 = 0.75 Khorns
1 Sly Fellow = $1.4
or $1 = 0.71 Sly Fellow
1 franc = $0.28
or $1 = 3.57 franc
1 ruble = $0.24
or $1 = 4.17 ruble
1 word = $1.52
or $1 = 0.66 word
1 NVegas Credit = $0.68
or $1 = 1.47 NVegas Credit
1 X-TAZ = $0.94
or $1 = 1.06 X-TAZ
1 gunde = $0.17
or $1 = 5.88 gunde
1 pound = $0.34
or $1 = 2.94 pound
1 yen = $0.04
or $1 = 25.00 yen
1 vard = $0.9
or $1 = 1.11 vard
1 Ciclos = $0.9
or $1 = 1.11 Ciclos
1 ruble = $0.01
or $1 = 100.00 ruble
1 Hure = $0.85
or $1 = 1.18 Hure
1 denarius = $0.09
or $1 = 11.11 denarius
1 K-cells = $0.05
or $1 = 20.00 K-cells
1 Gesarian Qak = $0.83
or $1 = 1.20 Gesarian Qak
1 Kaiserkrone = $0.02
or $1 = 50.00 Kaiserkrone
1 Pound = $0.15
or $1 = 6.67 Pound
1 Nanyang dollar = $1.61
or $1 = 0.62 Nanyang dollar
1 phlegme = $1.54
or $1 = 0.65 phlegme
1 rial = $0.84
or $1 = 1.19 rial
1 peso = $0.2
or $1 = 5.00 peso
1 peso = $1.12
or $1 = 0.89 peso
1 guilder = $0.13
or $1 = 7.69 guilder
1 pflorentii = $0.2
or $1 = 5.00 pflorentii
1 Tirsha = $0.25
or $1 = 4.00 Tirsha
1 Lemon = $0.55
or $1 = 1.82 Lemon
1 prophecy = $0.73
or $1 = 1.37 prophecy
1 Euro = $1.14
or $1 = 0.88 Euro
1 NA dollar = $0.99
or $1 = 1.01 NA dollar
1 Roskwitian Krone = $1.76
or $1 = 0.57 Roskwitian Krone
1 Yen = $1.51
or $1 = 0.66 Yen
1 Taca = $1.49
or $1 = 0.67 Taca
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
1 Reichsmark = $1.45
or $1 = 0.69 Reichsmark
1 Muaratian New Peso = $0.6
or $1 = 1.67 Muaratian New Peso
1 Denar = $1.62
or $1 = 0.62 Denar
1 Alcarian Credits = $1.79
or $1 = 0.56 Alcarian Credits
1 denier = $0.17
or $1 = 5.88 denier
1 Dollar = $1.72
or $1 = 0.58 Dollar
1 Borelai = $1.57
or $1 = 0.64 Borelai
1 pound = $1.2
or $1 = 0.83 pound
1 US Dollar = $0.33
or $1 = 3.03 US Dollar
1 Tugrik = $1.67
or $1 = 0.60 Tugrik
1 Pound = $1.48
or $1 = 0.68 Pound
1 Federate = $1.02
or $1 = 0.98 Federate
1 Rynoi = $1.01
or $1 = 0.99 Rynoi
1 apsar = $0.2
or $1 = 5.00 apsar
1 Azrelian Mark = $1.66
or $1 = 0.60 Azrelian Mark
1 Hendrick = $1.42
or $1 = 0.70 Hendrick
1 kneecap = $0.81
or $1 = 1.23 kneecap
1 Rupay = $0.38
or $1 = 2.63 Rupay
1 Solaris = $1.73
or $1 = 0.58 Solaris
1 Foverosian Bill = $0.85
or $1 = 1.18 Foverosian Bill
1 Wonyoung ✨ = $0.99
or $1 = 1.01 Wonyoung ✨
1 guilder = $0.18
or $1 = 5.56 guilder
1 NEA dollar = $0.19
or $1 = 5.26 NEA dollar
1 mark = $0.1
or $1 = 10.00 mark
1 lira = $0.12
or $1 = 8.33 lira
1 gold piece = $1.36
or $1 = 0.74 gold piece
1 NS Dollar = $0.27
or $1 = 3.70 NS Dollar
1 chair = $1.58
or $1 = 0.63 chair
1 florin = $1.52
or $1 = 0.66 florin
1 Fincish Franc = $1.16
or $1 = 0.86 Fincish Franc
1 NSD = $0.43
or $1 = 2.33 NSD
1 Bhxn = $1.62
or $1 = 0.62 Bhxn
1 Ta = $0.28
or $1 = 3.57 Ta
1 Gwith ducat = $1.16
or $1 = 0.86 Gwith ducat
1 Pasžtlédhá = $1.63
or $1 = 0.61 Pasžtlédhá
1 Resthian Krona = $0.69
or $1 = 1.45 Resthian Krona
1 Shard = $1.53
or $1 = 0.65 Shard
1 Hanasinan Mark = $1.26
or $1 = 0.79 Hanasinan Mark
1 dollar = $0.34
or $1 = 2.94 dollar
1 mark = $0.53
or $1 = 1.89 mark
1 Frismanan Florin = $1.56
or $1 = 0.64 Frismanan Florin
1 Dollar = $1.15
or $1 = 0.87 Dollar
1 dollar = $0.33
or $1 = 3.03 dollar
1 frimp = $1.74
or $1 = 0.57 frimp
1 Mitts = $1.66
or $1 = 0.60 Mitts
1 Solari = $0.32
or $1 = 3.13 Solari
1 Mark = $1.09
or $1 = 0.92 Mark
1 Azyrian Dollar = $0.41
or $1 = 2.44 Azyrian Dollar
1 Global Trade Points = $0.27
or $1 = 3.70 Global Trade Points
1 Nankuo dollar = $0.2
or $1 = 5.00 Nankuo dollar
1 Dollar = $0.32
or $1 = 3.13 Dollar
1 yen = $0.28
or $1 = 3.57 yen
1 Feinmenforia = $0.24
or $1 = 4.17 Feinmenforia
1 dong = $0.19
or $1 = 5.26 dong
1 Southern Pacific dolla = $0.09
or $1 = 11.11 Southern Pacific dolla
1 rahaa = $0.24
or $1 = 4.17 rahaa
1 Goljacardian dollar = $0.32
or $1 = 3.13 Goljacardian dollar
1 stence = $0.96
or $1 = 1.04 stence
1 Picuinha = $1.47
or $1 = 0.68 Picuinha
1 Gold Coin = $0.24
or $1 = 4.17 Gold Coin
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
1 Florin = $0.17
or $1 = 5.88 Florin
1 IDK = $0.29
or $1 = 3.45 IDK
1 Dollars = $0.32
or $1 = 3.13 Dollars
1 Liberty = $0.72
or $1 = 1.39 Liberty
1 franc = $0.23
or $1 = 4.35 franc
1 Souls of the Damned = $0.13
or $1 = 7.69 Souls of the Damned
1 Goodllar = $0.09
or $1 = 11.11 Goodllar
1 Eviler dollar = $0.23
or $1 = 4.35 Eviler dollar
1 dollar = $0.71
or $1 = 1.41 dollar
1 dollar = $0.41
or $1 = 2.44 dollar
1 MLI Credit = $1.28
or $1 = 0.78 MLI Credit
1 Country = $1.5
or $1 = 0.67 Country
1 lira = $0.97
or $1 = 1.03 lira
1 Rokda = $1.16
or $1 = 0.86 Rokda
1 rupee = $0.22
or $1 = 4.55 rupee
1 dollar = $1.29
or $1 = 0.78 dollar
1 lev = $0.2
or $1 = 5.00 lev
1 Carret = $1.55
or $1 = 0.65 Carret
1 dollar = $0.24
or $1 = 4.17 dollar
1 chocolate chip cookies = $0.22
or $1 = 4.55 chocolate chip cookies
1 Ubles = $1.33
or $1 = 0.75 Ubles
1 Pound = $1.27
or $1 = 0.79 Pound
1 Card = $0.27
or $1 = 3.70 Card
1 Therapy = $1.43
or $1 = 0.70 Therapy
1 Bastila = $1.58
or $1 = 0.63 Bastila
1 Originian Dollar = $1.01
or $1 = 0.99 Originian Dollar
1 Kali = $1.58
or $1 = 0.63 Kali
1 Penn Dollars = $0.33
or $1 = 3.03 Penn Dollars
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 Trade Token = $0.93
or $1 = 1.08 Trade Token
1 Pebble = $1.69
or $1 = 0.59 Pebble
1 Couch Potato = $0.73
or $1 = 1.37 Couch Potato
1 krone = $0.18
or $1 = 5.56 krone
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 peso = $0.2
or $1 = 5.00 peso
1 Half Dollar = $1.05
or $1 = 0.95 Half Dollar
1 Mark = $1.59
or $1 = 0.63 Mark
1 Fish Coins = $1.1
or $1 = 0.91 Fish Coins
1 ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ = $0.4
or $1 = 2.50 ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ
1 song = $0.26
or $1 = 3.85 song
1 song = $0.19
or $1 = 5.26 song
1 song = $0.18
or $1 = 5.56 song
1 song = $0.22
or $1 = 4.55 song
1 kromer = $1.71
or $1 = 0.58 kromer
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 Denarius = $0.17
or $1 = 5.88 Denarius
1 Goldwing = $0.72
or $1 = 1.39 Goldwing
1 jaqōō = $0.22
or $1 = 4.55 jaqōō
1 Hakamichi gilder = $0.06
or $1 = 16.67 Hakamichi gilder
1 song = $0.21
or $1 = 4.76 song
1 song = $0.24
or $1 = 4.17 song
1 song = $0.02
or $1 = 50.00 song
1 song = $0.17
or $1 = 5.88 song
1 song = $0.05
or $1 = 20.00 song
1 shilling = $0.19
or $1 = 5.26 shilling
1 episode = $0.29
or $1 = 3.45 episode
1 Kanduran Mark = $1.4
or $1 = 0.71 Kanduran Mark
1 Euro = $1.59
or $1 = 0.63 Euro
1 Frog = $1.28
or $1 = 0.78 Frog
1 pound = $1.39
or $1 = 0.72 pound
1 word = $1.24
or $1 = 0.81 word
1 baht = $0.02
or $1 = 50.00 baht
1 bitcoin = $0.09
or $1 = 11.11 bitcoin
1 Gold Bar = $0.32
or $1 = 3.13 Gold Bar
1 Soberine Peso = $0.28
or $1 = 3.57 Soberine Peso
1 pul = $0.22
or $1 = 4.55 pul
1 Yen = $0.62
or $1 = 1.61 Yen
1 D₩ Dacarbatian Won = $1.74
or $1 = 0.57 D₩ Dacarbatian Won
1 similar to US Dollar l = $1.37
or $1 = 0.73 similar to US Dollar l
1 lump = $1.06
or $1 = 0.94 lump
1 abolished = $0.02
or $1 = 50.00 abolished
1 super credit = $1.18
or $1 = 0.85 super credit
1 Kanduran marks = $1.41
or $1 = 0.71 Kanduran marks
1 euro = $1.59
or $1 = 0.63 euro
1 Pokenoid Tails Currenc = $0.44
or $1 = 2.27 Pokenoid Tails Currenc
1 Money = $0.96
or $1 = 1.04 Money
1 afghani = $0.01
or $1 = 100.00 afghani
1 crocodile = $0.02
or $1 = 50.00 crocodile
1 Nacardian Dollar = $0.21
or $1 = 4.76 Nacardian Dollar
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
1 BANK = $0.41
or $1 = 2.44 BANK
1 Avenmar Dollar = $1.12
or $1 = 0.89 Avenmar Dollar
1 polyp = $0.37
or $1 = 2.70 polyp
1 Dollars = $1.19
or $1 = 0.84 Dollars
1 Boobie = $1.72
or $1 = 0.58 Boobie
1 DLC = $0.46
or $1 = 2.17 DLC
1 Emerald Coins = $1.17
or $1 = 0.85 Emerald Coins
1 pound = $0.18
or $1 = 5.56 pound
1 onar = $1.16
or $1 = 0.86 onar
1 vale = $1.63
or $1 = 0.61 vale
1 Maresan Koron = $0.1
or $1 = 10.00 Maresan Koron
1 Lijing = $0.11
or $1 = 9.09 Lijing
1 Silver Talens = $0.08
or $1 = 12.50 Silver Talens
1 Bacon Slice = $0.8
or $1 = 1.25 Bacon Slice
1 Galarian Rupee = $1.5
or $1 = 0.67 Galarian Rupee
1 Kroni = $1.32
or $1 = 0.76 Kroni
1 ruble = $0.19
or $1 = 5.26 ruble
1 rupee = $0.18
or $1 = 5.56 rupee
1 florin = $0.19
or $1 = 5.26 florin
1 Lura = $0.13
or $1 = 7.69 Lura
1 Sea shell = $0.31
or $1 = 3.23 Sea shell
1 Euro Dollar = $1.4
or $1 = 0.71 Euro Dollar
1 STD = $1.78
or $1 = 0.56 STD
1 Prey = $0.14
or $1 = 7.14 Prey
1 pebble = $0.43
or $1 = 2.33 pebble
1 Bread = $1.55
or $1 = 0.65 Bread
1 tal = $0.86
or $1 = 1.16 tal
1 dollar = $1.7
or $1 = 0.59 dollar
1 marta = $1.47
or $1 = 0.68 marta
1 Jade = $1.49
or $1 = 0.67 Jade
1 Dojlek = $1.61
or $1 = 0.62 Dojlek
1 Silvershards = $1.15
or $1 = 0.87 Silvershards
1 franc = $0.21
or $1 = 4.76 franc
1 denier = $0.37
or $1 = 2.70 denier
1 Coin = $1.01
or $1 = 0.99 Coin
1 Jermatopian Dollar = $1.45
or $1 = 0.69 Jermatopian Dollar
1 Bobux = $0.02
or $1 = 50.00 Bobux
1 Nullis = $1.74
or $1 = 0.57 Nullis
1 Pound = $0.29
or $1 = 3.45 Pound
1 Canaanitic Libra = $0.03
or $1 = 33.33 Canaanitic Libra
1 azak = $0.41
or $1 = 2.44 azak
1 Draschen = $1.65
or $1 = 0.61 Draschen
1 Seaweed = $0.21
or $1 = 4.76 Seaweed
1 krenn = $0.37
or $1 = 2.70 krenn
1 franc = $0.21
or $1 = 4.76 franc
1 Point = $1.45
or $1 = 0.69 Point
1 Euro = $1.38
or $1 = 0.72 Euro
1 Lin = $1.74
or $1 = 0.57 Lin
1 dollar = $0.26
or $1 = 3.85 dollar
1 US Dollar = $0.67
or $1 = 1.49 US Dollar
1 Ducat = $1.72
or $1 = 0.58 Ducat
1 kuna = $1.19
or $1 = 0.84 kuna
1 Zickton Golog = $0.11
or $1 = 9.09 Zickton Golog
1 Kotiko's Rubles = $0.28
or $1 = 3.57 Kotiko's Rubles
1 Zloty = $0.21
or $1 = 4.76 Zloty
1 Rupiah = $0.98
or $1 = 1.02 Rupiah
1 Soul = $1.12
or $1 = 0.89 Soul
1 laikeis = $1.69
or $1 = 0.59 laikeis
1 deal = $0.2
or $1 = 5.00 deal
1 ohohoho = $1.6
or $1 = 0.63 ohohoho
1 Shagn = $0.37
or $1 = 2.70 Shagn
1 Platon = $0.01
or $1 = 100.00 Platon
1 Colors = $0.6
or $1 = 1.67 Colors
1 Rupee = $1.35
or $1 = 0.74 Rupee
1 dollar = $0.71
or $1 = 1.41 dollar
1 Credit = $0.77
or $1 = 1.30 Credit
1 Monetary Unit = $0.17
or $1 = 5.88 Monetary Unit
1 Monetary Unit = $0.17
or $1 = 5.88 Monetary Unit
1 Galatic Credit = $0.85
or $1 = 1.18 Galatic Credit
1 Onion = $0.93
or $1 = 1.08 Onion
1 credent = $0.45
or $1 = 2.22 credent
1 Correct Answer = $0.19
or $1 = 5.26 Correct Answer
1 elun = $0.3
or $1 = 3.33 elun
1 Bar Tab = $0.22
or $1 = 4.55 Bar Tab
1 Aram = $1.7
or $1 = 0.59 Aram
1 dollar = $0.74
or $1 = 1.35 dollar
1 Thaler = $0.97
or $1 = 1.03 Thaler
1 Talent - ⟐ = $1.34
or $1 = 0.75 Talent - ⟐
1 Spade = $0.01
or $1 = 100.00 Spade
1 guilder = $0.14
or $1 = 7.14 guilder
1 kepeng = $0.2
or $1 = 5.00 kepeng
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 bitcoin = $0.13
or $1 = 7.69 bitcoin
1 ahoniek = $1.38
or $1 = 0.72 ahoniek
1 lira = $0.81
or $1 = 1.23 lira
1 Snugglebuck = $0.27
or $1 = 3.70 Snugglebuck
1 Kr?na = $1.76
or $1 = 0.57 Kr?na
1 Coin = $0.63
or $1 = 1.59 Coin
1 Money = $0.19
or $1 = 5.26 Money
1 denarius = $0.2
or $1 = 5.00 denarius
1 Cromwell = $0.24
or $1 = 4.17 Cromwell
1 Credit = $1.53
or $1 = 0.65 Credit
1 dollar = $0.12
or $1 = 8.33 dollar
1 Inflation Causer = $1.57
or $1 = 0.64 Inflation Causer
1 dollar = $0.34
or $1 = 2.94 dollar
1 kona-coin = $0.62
or $1 = 1.61 kona-coin
1 Bank = $1
or $1 = 1.00 Bank
1 No Idea = $0.62
or $1 = 1.61 No Idea
1 solari = $1.62
or $1 = 0.62 solari
1 pound = $0.07
or $1 = 14.29 pound
1 dinar = $0.33
or $1 = 3.03 dinar
1 Kobolds = $0.94
or $1 = 1.06 Kobolds
1 Olive = $1.11
or $1 = 0.90 Olive
1 Ureva = $0.23
or $1 = 4.35 Ureva
1 Kassian dinar = $0.23
or $1 = 4.35 Kassian dinar
1 Killeshandran Gold Dol = $1.28
or $1 = 0.78 Killeshandran Gold Dol
1 Mark = $0.56
or $1 = 1.79 Mark
1 dollar = $1.05
or $1 = 0.95 dollar
1 baht = $1.04
or $1 = 0.96 baht
1 yuan = $0.23
or $1 = 4.35 yuan
1 lira = $0.69
or $1 = 1.45 lira
1 Sol = $0.21
or $1 = 4.76 Sol
1 lira = $0.26
or $1 = 3.85 lira
1 Lira = $1.46
or $1 = 0.68 Lira
1 kina = $0.2
or $1 = 5.00 kina
1 American Dollar = $0.82
or $1 = 1.22 American Dollar
1 ?-Rod = $0.86
or $1 = 1.16 ?-Rod
1 Tech = $0.78
or $1 = 1.28 Tech
1 Vayanan Ul = $0.62
or $1 = 1.61 Vayanan Ul
1 Peseta = $0.38
or $1 = 2.63 Peseta
1 franc = $0.99
or $1 = 1.01 franc
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
1 guilder = $0.5
or $1 = 2.00 guilder
1 Denier = $0.26
or $1 = 3.85 Denier
1 ruble = $0.04
or $1 = 25.00 ruble
1 florin = $0.13
or $1 = 7.69 florin
1 Gold Unitoken = $0.02
or $1 = 50.00 Gold Unitoken
1 Wabadun = $0.15
or $1 = 6.67 Wabadun
1 Hasva = $0.2
or $1 = 5.00 Hasva
1 krone = $0.21
or $1 = 4.76 krone
1 Bambuco = $0.34
or $1 = 2.94 Bambuco
1 won = $0.2
or $1 = 5.00 won
1 franc = $0.04
or $1 = 25.00 franc
1 Gilder = $1.39
or $1 = 0.72 Gilder
1 lira = $0.2
or $1 = 5.00 lira
1 Dollar = $0.04
or $1 = 25.00 Dollar
1 Donda = $0.43
or $1 = 2.33 Donda
1 dollar = $0.3
or $1 = 3.33 dollar
1 Tael = $0.1
or $1 = 10.00 Tael
1 baht = $0.1
or $1 = 10.00 baht
1 Pontic drachma = $0.22
or $1 = 4.55 Pontic drachma
1 Eaetinsin = $1.49
or $1 = 0.67 Eaetinsin
1 franc = $0.35
or $1 = 2.86 franc
1 bitcoin = $0.3
or $1 = 3.33 bitcoin
1 dollar = $0.33
or $1 = 3.03 dollar
1 calorie = $0.32
or $1 = 3.13 calorie
1 florin = $0.28
or $1 = 3.57 florin
1 baht = $0.17
or $1 = 5.88 baht
1 pound = $0.12
or $1 = 8.33 pound
1 franc = $0.24
or $1 = 4.17 franc
1 franc = $0.14
or $1 = 7.14 franc
1 baht = $0.14
or $1 = 7.14 baht
1 ruble = $0.29
or $1 = 3.45 ruble
1 New Manat = $0.22
or $1 = 4.55 New Manat
1 Ⓐ Aurelion = $0.6
or $1 = 1.67 Ⓐ Aurelion
1 dollar = $0.31
or $1 = 3.23 dollar
1 dollar = $0.33
or $1 = 3.03 dollar
1 Luna = $0.22
or $1 = 4.55 Luna
1 Logmark = $0.52
or $1 = 1.92 Logmark
1 Grenovian pound = $0.08
or $1 = 12.50 Grenovian pound
1 krona = $0.88
or $1 = 1.14 krona
1 Coin = $0.44
or $1 = 2.27 Coin
1 Qiran = $0.17
or $1 = 5.88 Qiran
1 Money = $0.18
or $1 = 5.56 Money
1 prayat = $1.77
or $1 = 0.56 prayat
1 doublezon = $1.31
or $1 = 0.76 doublezon
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
1 plop = $1.47
or $1 = 0.68 plop
1 Jigger = $0.39
or $1 = 2.56 Jigger
1 sword = $0.2
or $1 = 5.00 sword
1 USD = $0.35
or $1 = 2.86 USD
1 koma = $0.78
or $1 = 1.28 koma
1 Iva = $0.42
or $1 = 2.38 Iva
1 metical = $1.39
or $1 = 0.72 metical
1 bitcoin = $1.18
or $1 = 0.85 bitcoin
1 denier = $0.22
or $1 = 4.55 denier
1 credit = $1.38
or $1 = 0.72 credit
1 rial = $1.57
or $1 = 0.64 rial
1 Ember = $0.21
or $1 = 4.76 Ember
1 som = $1.33
or $1 = 0.75 som
1 lira = $0.73
or $1 = 1.37 lira
1 ruble = $1.27
or $1 = 0.79 ruble
1 metical = $0.39
or $1 = 2.56 metical
1 sol = $1.17
or $1 = 0.85 sol
1 shilling = $1.05
or $1 = 0.95 shilling
1 manat = $0.76
or $1 = 1.32 manat
1 bitcoin = $1.55
or $1 = 0.65 bitcoin
1 rupee = $1.06
or $1 = 0.94 rupee
1 angel = $1.49
or $1 = 0.67 angel
1 peso = $1.17
or $1 = 0.85 peso
1 ouguiya = $1.14
or $1 = 0.88 ouguiya
1 krona = $1.03
or $1 = 0.97 krona
1 piece = $1.35
or $1 = 0.74 piece
1 peso = $1.48
or $1 = 0.68 peso
1 mark = $1.28
or $1 = 0.78 mark
1 coin = $1.34
or $1 = 0.75 coin
1 franc = $1.08
or $1 = 0.93 franc
1 denier = $0.8
or $1 = 1.25 denier
1 pound = $1.34
or $1 = 0.75 pound
1 gold = $1.21
or $1 = 0.83 gold
1 lira = $0.93
or $1 = 1.08 lira
1 guilder = $0.14
or $1 = 7.14 guilder
1 denier = $1.53
or $1 = 0.65 denier
1 lira = $1.31
or $1 = 0.76 lira
1 Angry Rant = $1.19
or $1 = 0.84 Angry Rant
1 guilder = $0.82
or $1 = 1.22 guilder
1 lira = $0.88
or $1 = 1.14 lira
1 guilder = $1.21
or $1 = 0.83 guilder
1 florin = $1.16
or $1 = 0.86 florin
1 rupee = $1.06
or $1 = 0.94 rupee
1 dollar = $1.08
or $1 = 0.93 dollar
1 ruble = $1.14
or $1 = 0.88 ruble
1 lira = $0.33
or $1 = 3.03 lira
1 bond = $1.15
or $1 = 0.87 bond
1 terrae = $1.31
or $1 = 0.76 terrae
1 denier = $1.12
or $1 = 0.89 denier
1 guilder = $1.08
or $1 = 0.93 guilder
1 bitcoin = $0.73
or $1 = 1.37 bitcoin
1 denier = $1.17
or $1 = 0.85 denier
1 florin = $0.61
or $1 = 1.64 florin
1 freeloader = $1.4
or $1 = 0.71 freeloader
1 ruble = $1.51
or $1 = 0.66 ruble
1 franc = $0.5
or $1 = 2.00 franc
1 mark = $1.22
or $1 = 0.82 mark
1 comet = $1.02
or $1 = 0.98 comet
1 dollar = $1.25
or $1 = 0.80 dollar
1 baht = $1.09
or $1 = 0.92 baht
1 guilder = $0.75
or $1 = 1.33 guilder
1 lira = $1.55
or $1 = 0.65 lira
1 bitcoin = $0.76
or $1 = 1.32 bitcoin
1 euro = $1.42
or $1 = 0.70 euro
1 Paper Eagle = $0.21
or $1 = 4.76 Paper Eagle
1 Paper Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Paper Eagle
1 Paper Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Paper Eagle
1 Paper Eagle = $0.2
or $1 = 5.00 Paper Eagle
1 Paper Eagle = $0.18
or $1 = 5.56 Paper Eagle
1 Paper Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Paper Eagle
1 perso = $1.21
or $1 = 0.83 perso
1 kitanka = $0.17
or $1 = 5.88 kitanka
1 Paper Eagle = $0.2
or $1 = 5.00 Paper Eagle
1 credit = $1.19
or $1 = 0.84 credit
1 Paper Eagle = $0.2
or $1 = 5.00 Paper Eagle
1 Paper Eagle = $0.2
or $1 = 5.00 Paper Eagle
1 Paper Eagle = $0.18
or $1 = 5.56 Paper Eagle
1 Paper Eagle = $0.18
or $1 = 5.56 Paper Eagle
1 Paper Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Paper Eagle
1 face = $0.4
or $1 = 2.50 face
1 Paper Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Paper Eagle
1 Paper Eagle = $0.2
or $1 = 5.00 Paper Eagle
1 Paper Eagle = $0.18
or $1 = 5.56 Paper Eagle
1 Paper Eagle = $0.18
or $1 = 5.56 Paper Eagle
1 Doblon = $0.77
or $1 = 1.30 Doblon
1 Mascyllary karning = $0.19
or $1 = 5.26 Mascyllary karning
1 Orcrit = $0.2
or $1 = 5.00 Orcrit
1 peso = $0.29
or $1 = 3.45 peso
1 维币 = $1.28
or $1 = 0.78 维币
1 rial = $0.18
or $1 = 5.56 rial
1 Norda Dollar = $0.19
or $1 = 5.26 Norda Dollar
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
1 euro = $1.74
or $1 = 0.57 euro
1 mark = $0.09
or $1 = 11.11 mark
1 NMY = $1.08
or $1 = 0.93 NMY
1 Glider = $0.2
or $1 = 5.00 Glider
1 MK Dollar = $0.4
or $1 = 2.50 MK Dollar
1 Crema = $0.19
or $1 = 5.26 Crema
1 Crown Sterling = $0.22
or $1 = 4.55 Crown Sterling
1 choppy = $0.02
or $1 = 50.00 choppy
1 florin = $1.32
or $1 = 0.76 florin
1 Reis = $0.73
or $1 = 1.37 Reis
1 Stone = $1.51
or $1 = 0.66 Stone
1 peso = $0.19
or $1 = 5.26 peso
1 Gold bar = $0.55
or $1 = 1.82 Gold bar
1 dollar = $1.53
or $1 = 0.65 dollar
1 XReal = $1.26
or $1 = 0.79 XReal
1 pound = $0.2
or $1 = 5.00 pound
1 Laco = $1.33
or $1 = 0.75 Laco
1 sonne = $0.31
or $1 = 3.23 sonne
1 gold bar = $0.79
or $1 = 1.27 gold bar
1 gold bar = $0.68
or $1 = 1.47 gold bar
1 gold bar = $0.78
or $1 = 1.28 gold bar
1 gold bar = $0.91
or $1 = 1.10 gold bar
1 gold bar = $0.77
or $1 = 1.30 gold bar
1 Endlich = $0.94
or $1 = 1.06 Endlich
1 gold bar = $0.84
or $1 = 1.19 gold bar
1 gold bar = $0.94
or $1 = 1.06 gold bar
1 gold bar = $0.68
or $1 = 1.47 gold bar
1 florin = $0.06
or $1 = 16.67 florin
1 gold bar = $0.87
or $1 = 1.15 gold bar
1 gold bar = $0.85
or $1 = 1.18 gold bar
1 gold bar = $0.8
or $1 = 1.25 gold bar
1 gold bar = $0.87
or $1 = 1.15 gold bar
1 gold bar = $0.89
or $1 = 1.12 gold bar
1 gold bar = $0.73
or $1 = 1.37 gold bar
1 Freihalis = $1.38
or $1 = 0.72 Freihalis
1 SNOW LEOPARD COIN = $0.23
or $1 = 4.35 SNOW LEOPARD COIN
1 gold bar = $0.8
or $1 = 1.25 gold bar
1 gold bar = $0.88
or $1 = 1.14 gold bar
1 gold bar = $0.68
or $1 = 1.47 gold bar
1 gold bar = $0.82
or $1 = 1.22 gold bar
1 gold bar = $0.77
or $1 = 1.30 gold bar
1 gold bar = $0.84
or $1 = 1.19 gold bar
1 gold bar = $0.82
or $1 = 1.22 gold bar
1 gold bar = $0.77
or $1 = 1.30 gold bar
1 Marks = $0.19
or $1 = 5.26 Marks
1 Block = $0.62
or $1 = 1.61 Block
1 petal = $1.72
or $1 = 0.58 petal
1 gold bar = $0.86
or $1 = 1.16 gold bar
1 gold bar = $0.8
or $1 = 1.25 gold bar
1 gold bar = $0.79
or $1 = 1.27 gold bar
1 gold bar = $0.66
or $1 = 1.52 gold bar
1 gold bar = $0.71
or $1 = 1.41 gold bar
1 gold bar = $0.69
or $1 = 1.45 gold bar
1 gold bar = $0.79
or $1 = 1.27 gold bar
1 gold bar = $0.73
or $1 = 1.37 gold bar
1 gold bar = $0.95
or $1 = 1.05 gold bar
1 dollar = $0.32
or $1 = 3.13 dollar
1 Epik Coin = $0.23
or $1 = 4.35 Epik Coin
1 gold bar = $0.76
or $1 = 1.32 gold bar
1 gold bar = $0.87
or $1 = 1.15 gold bar
1 gold bar = $0.67
or $1 = 1.49 gold bar
1 braid = $1.21
or $1 = 0.83 braid
1 pound = $0.18
or $1 = 5.56 pound
1 hong = $1.66
or $1 = 0.60 hong
1 Libra Americana = $0.82
or $1 = 1.22 Libra Americana
1 Red Jasper = $0.19
or $1 = 5.26 Red Jasper
1 mark = $1.14
or $1 = 0.88 mark
1 Sto = $1.5
or $1 = 0.67 Sto
1 Imperial Credit = $1.06
or $1 = 0.94 Imperial Credit
1 Moolah = $1.75
or $1 = 0.57 Moolah
1 furi?nya = $1.59
or $1 = 0.63 furi?nya
1 baht = $0.19
or $1 = 5.26 baht
1 Solari = $0.11
or $1 = 9.09 Solari
1 Sanjuk Auron = $1.13
or $1 = 0.88 Sanjuk Auron
1 scalp = $0.56
or $1 = 1.79 scalp
1 「圓」Yuan = $0.41
or $1 = 2.44 「圓」Yuan
1 denier = $0.17
or $1 = 5.88 denier
1 Himyarite Denarius = $0.46
or $1 = 2.17 Himyarite Denarius
1 Yuan = $1.37
or $1 = 0.73 Yuan
1 BRC = $0.89
or $1 = 1.12 BRC
1 euro = $0.19
or $1 = 5.26 euro
1 ruble = $0.2
or $1 = 5.00 ruble
1 ruble = $0.2
or $1 = 5.00 ruble
1 rupee = $0.19
or $1 = 5.26 rupee
1 rupee = $0.19
or $1 = 5.26 rupee
1 rupee = $0.18
or $1 = 5.56 rupee
1 Fabi = $1.5
or $1 = 0.67 Fabi
1 peso = $0.17
or $1 = 5.88 peso
1 peso = $0.19
or $1 = 5.26 peso
1 peso = $0.17
or $1 = 5.88 peso
1 franc = $0.19
or $1 = 5.26 franc
1 franc = $0.21
or $1 = 4.76 franc
1 franc = $0.19
or $1 = 5.26 franc
1 franc = $0.19
or $1 = 5.26 franc
1 mark = $0.19
or $1 = 5.26 mark
1 mark = $0.18
or $1 = 5.56 mark
1 mark = $0.19
or $1 = 5.26 mark
1 mark = $0.18
or $1 = 5.56 mark
1 mark = $0.19
or $1 = 5.26 mark
1 mark = $0.18
or $1 = 5.56 mark
1 peso = $0.19
or $1 = 5.26 peso
1 peso = $0.18
or $1 = 5.56 peso
1 Harth = $0.97
or $1 = 1.03 Harth
1 Dollar = $0.65
or $1 = 1.54 Dollar
1 Cascadian Dollar = $1.41
or $1 = 0.71 Cascadian Dollar
1 Evilbuck = $1
or $1 = 1.00 Evilbuck
1 NGN = $1.58
or $1 = 0.63 NGN
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 krona = $0.98
or $1 = 1.02 krona
1 guilder = $1.11
or $1 = 0.90 guilder
1 guilder = $1.27
or $1 = 0.79 guilder
1 shimmer = $1.15
or $1 = 0.87 shimmer
1 Maraved? = $0.92
or $1 = 1.09 Maraved?
1 stone = $1.42
or $1 = 0.70 stone
1 florin = $1.4
or $1 = 0.71 florin
1 maloti = $1.51
or $1 = 0.66 maloti
1 dollar = $0.61
or $1 = 1.64 dollar
1 dollar = $0.26
or $1 = 3.85 dollar
1 Cocoan = $0.29
or $1 = 3.45 Cocoan
1 dollar = $0.31
or $1 = 3.23 dollar
1 dollar = $0.32
or $1 = 3.13 dollar
1 dollar = $0.32
or $1 = 3.13 dollar
1 dollar = $0.36
or $1 = 2.78 dollar
1 dollar = $0.72
or $1 = 1.39 dollar
1 dollar = $0.52
or $1 = 1.92 dollar
1 dollar = $0.13
or $1 = 7.69 dollar
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
1 dollar = $0.6
or $1 = 1.67 dollar
1 dollar = $0.35
or $1 = 2.86 dollar
1 dollar = $0.34
or $1 = 2.94 dollar
1 dollar = $0.78
or $1 = 1.28 dollar
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
1 dollar = $0.33
or $1 = 3.03 dollar
1 dollar = $0.46
or $1 = 2.17 dollar
1 dollar = $0.5
or $1 = 2.00 dollar
1 dollar = $0.67
or $1 = 1.49 dollar
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
1 dollar = $0.33
or $1 = 3.03 dollar
1 dollar = $0.32
or $1 = 3.13 dollar
1 dollar = $0.67
or $1 = 1.49 dollar
1 dollar = $0.79
or $1 = 1.27 dollar
1 dollar = $0.29
or $1 = 3.45 dollar
1 dollar = $0.84
or $1 = 1.19 dollar
1 florin = $0.19
or $1 = 5.26 florin
1 florin = $0.18
or $1 = 5.56 florin
1 florin = $0.2
or $1 = 5.00 florin
1 florin = $0.2
or $1 = 5.00 florin
1 florin = $0.19
or $1 = 5.26 florin
1 florin = $0.19
or $1 = 5.26 florin
1 florin = $0.19
or $1 = 5.26 florin
1 piece = $1.45
or $1 = 0.69 piece
1 Kredit = $1.27
or $1 = 0.79 Kredit
1 lira = $0.17
or $1 = 5.88 lira
1 peso = $1.44
or $1 = 0.69 peso
1 Moeda = $1.69
or $1 = 0.59 Moeda
1 Quattrino = $1.41
or $1 = 0.71 Quattrino
1 ruble = $0.98
or $1 = 1.02 ruble
1 tide = $1.28
or $1 = 0.78 tide
1 orb = $1.15
or $1 = 0.87 orb
1 ruble = $0.99
or $1 = 1.01 ruble
1 pound = $1.3
or $1 = 0.77 pound
1 florin = $1.21
or $1 = 0.83 florin
1 oasis = $1.6
or $1 = 0.63 oasis
1 pound = $0.79
or $1 = 1.27 pound
1 Louis = $1.62
or $1 = 0.62 Louis
1 Quetzal = $1.05
or $1 = 0.95 Quetzal
1 Cr?dito = $1.52
or $1 = 0.66 Cr?dito
1 Dollar = $0.31
or $1 = 3.23 Dollar
1 Soberano = $1.49
or $1 = 0.67 Soberano
1 Aureus = $1.26
or $1 = 0.79 Aureus
1 Farbusian Liberty = $1.25
or $1 = 0.80 Farbusian Liberty
1 Neutron = $0.21
or $1 = 4.76 Neutron
1 Cr?dit = $1.34
or $1 = 0.75 Cr?dit
1 Guin?e = $1.28
or $1 = 0.78 Guin?e
1 Peseta = $1.15
or $1 = 0.87 Peseta
1 Mark = $1.46
or $1 = 0.68 Mark
1 Maraved? = $1.24
or $1 = 0.81 Maraved?
1 Jeton = $1.35
or $1 = 0.74 Jeton
1 pound = $1.04
or $1 = 0.96 pound
1 Kronor = $1.1
or $1 = 0.91 Kronor
1 Steam Shilling = $1.49
or $1 = 0.67 Steam Shilling
1 lira = $1.16
or $1 = 0.86 lira
1 pound = $1.15
or $1 = 0.87 pound
1 Solien = $1.46
or $1 = 0.68 Solien
1 Dollar = $0.66
or $1 = 1.52 Dollar
1 Gesture = $1.45
or $1 = 0.69 Gesture
1 denier = $1.5
or $1 = 0.67 denier
1 lira = $1.67
or $1 = 0.60 lira
1 bitcoin = $1.71
or $1 = 0.58 bitcoin
1 Quik = $0.69
or $1 = 1.45 Quik
1 Thimo = $0.95
or $1 = 1.05 Thimo
1 loti = $0.99
or $1 = 1.01 loti
1 USD = $0.28
or $1 = 3.57 USD
1 leaf = $0.79
or $1 = 1.27 leaf
1 Teston = $0.81
or $1 = 1.23 Teston
1 Pound Sterling = $0.39
or $1 = 2.56 Pound Sterling
1 crutch = $0.92
or $1 = 1.09 crutch
1 Bamf = $0.33
or $1 = 3.03 Bamf
1 mark = $0.18
or $1 = 5.56 mark
1 rupee = $0.23
or $1 = 4.35 rupee
1 rupee = $0.2
or $1 = 5.00 rupee
1 crown = $0.32
or $1 = 3.13 crown
1 Euro = $0.06
or $1 = 16.67 Euro
1 franc = $0.21
or $1 = 4.76 franc
1 Lard = $0.87
or $1 = 1.15 Lard
1 tale = $0.77
or $1 = 1.30 tale
1 Krone = $1.55
or $1 = 0.65 Krone
1 guilder = $0.84
or $1 = 1.19 guilder
1 Grain = $0.82
or $1 = 1.22 Grain
1 Vote-Dollar = $0.79
or $1 = 1.27 Vote-Dollar
1 rotten buckeye = $0.71
or $1 = 1.41 rotten buckeye
1 Scratch = $0.57
or $1 = 1.75 Scratch
1 Effici = $1.05
or $1 = 0.95 Effici
1 krone = $0.22
or $1 = 4.55 krone
1 Ration = $0.83
or $1 = 1.20 Ration
1 Point = $1.54
or $1 = 0.65 Point
1 Dollar = $0.29
or $1 = 3.45 Dollar
1 florin = $0.55
or $1 = 1.82 florin
1 denier = $0.38
or $1 = 2.63 denier
1 rupee = $0.06
or $1 = 16.67 rupee
1 Gearmark = $1.03
or $1 = 0.97 Gearmark
1 Tonnage = $1.13
or $1 = 0.88 Tonnage
1 Glimmer = $0.43
or $1 = 2.33 Glimmer
1 pound = $0.84
or $1 = 1.19 pound
1 mark = $0.93
or $1 = 1.08 mark
1 Abundance = $1.61
or $1 = 0.62 Abundance
1 Shiny green rocks = $1.13
or $1 = 0.88 Shiny green rocks
1 pound = $0.14
or $1 = 7.14 pound
1 credit = $0.26
or $1 = 3.85 credit
1 Dollar = $0.86
or $1 = 1.16 Dollar
1 Dollar = $0.89
or $1 = 1.12 Dollar
1 Dollar = $0.83
or $1 = 1.20 Dollar
1 Dollar = $0.9
or $1 = 1.11 Dollar
1 Dollar = $1.29
or $1 = 0.78 Dollar
1 Dollar = $1.08
or $1 = 0.93 Dollar
1 Dollar = $0.8
or $1 = 1.25 Dollar
1 Dollar = $0.67
or $1 = 1.49 Dollar
1 guilder = $0.65
or $1 = 1.54 guilder
1 Approval Stamp = $1.4
or $1 = 0.71 Approval Stamp
1 Iron = $0.76
or $1 = 1.32 Iron
1 ruble = $0.26
or $1 = 3.85 ruble
1 baht = $0.02
or $1 = 50.00 baht
1 rupee = $0.23
or $1 = 4.35 rupee
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 dollar = $0.16
or $1 = 6.25 dollar
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 Mark = $0.25
or $1 = 4.00 Mark
1 Credit = $0.64
or $1 = 1.56 Credit
1 Crimson = $1.09
or $1 = 0.92 Crimson
1 Carbon Paper = $1.19
or $1 = 0.84 Carbon Paper
1 peso = $1.36
or $1 = 0.74 peso
1 Krona = $0.57
or $1 = 1.75 Krona
1 wrol = $0.42
or $1 = 2.38 wrol
1 peso = $1.2
or $1 = 0.83 peso
1 krona = $1.1
or $1 = 0.91 krona
1 florin = $1.56
or $1 = 0.64 florin
1 Boo = $0.29
or $1 = 3.45 Boo
1 Shishilldin = $1.68
or $1 = 0.60 Shishilldin
1 Mark = $0.39
or $1 = 2.56 Mark
1 Spore = $1.67
or $1 = 0.60 Spore
1 Ruby = $1.28
or $1 = 0.78 Ruby
1 Stock = $1.19
or $1 = 0.84 Stock
1 Denier = $0.76
or $1 = 1.32 Denier
1 blossom = $1.25
or $1 = 0.80 blossom
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 florin = $0.19
or $1 = 5.26 florin
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
1 bitcoin = $0.2
or $1 = 5.00 bitcoin
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 ruble = $0.2
or $1 = 5.00 ruble
1 krona = $0.2
or $1 = 5.00 krona
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 baht = $0.2
or $1 = 5.00 baht
1 rupee = $0.2
or $1 = 5.00 rupee
1 krona = $0.18
or $1 = 5.56 krona
1 lira = $0.18
or $1 = 5.56 lira
1 bitcoin = $0.18
or $1 = 5.56 bitcoin
1 denier = $0.21
or $1 = 4.76 denier
1 Mark = $1.33
or $1 = 0.75 Mark
1 Prism = $0.67
or $1 = 1.49 Prism
1 ruble = $1.76
or $1 = 0.57 ruble
1 Fiorino = $1.56
or $1 = 0.64 Fiorino
1 liter = $1.05
or $1 = 0.95 liter
1 Krona = $1.4
or $1 = 0.71 Krona
1 peso = $1.47
or $1 = 0.68 peso
1 Florin = $1.33
or $1 = 0.75 Florin
1 Crystal = $1.2
or $1 = 0.83 Crystal
1 baht = $1.48
or $1 = 0.68 baht
1 Chroma = $1.2
or $1 = 0.83 Chroma
1 mark = $0.67
or $1 = 1.49 mark
1 Prism = $1.57
or $1 = 0.64 Prism
1 ruble = $1.51
or $1 = 0.66 ruble
1 Duckian pound = $0.27
or $1 = 3.70 Duckian pound
1 Peso = $1.08
or $1 = 0.93 Peso
1 Solaris dollars = $1.42
or $1 = 0.70 Solaris dollars
1 terrae = $1.42
or $1 = 0.70 terrae
1 Ruble = $1.49
or $1 = 0.67 Ruble
1 Merit = $1.18
or $1 = 0.85 Merit
1 pound = $0.89
or $1 = 1.12 pound
1 dollar = $1.45
or $1 = 0.69 dollar
1 Malaria = $1.06
or $1 = 0.94 Malaria
1 yen = $0.68
or $1 = 1.47 yen
1 krona = $0.2
or $1 = 5.00 krona
1 guilder = $0.19
or $1 = 5.26 guilder
1 krona = $1.61
or $1 = 0.62 krona
1 Sour Coin = $0.24
or $1 = 4.17 Sour Coin
1 Mark = $0.25
or $1 = 4.00 Mark
1 mod = $0.73
or $1 = 1.37 mod
1 Maison = $1.32
or $1 = 0.76 Maison
1 Represso = $1.23
or $1 = 0.81 Represso
1 Bitcoin = $1.68
or $1 = 0.60 Bitcoin
1 Dollar = $0.44
or $1 = 2.27 Dollar
1 Pretend = $1.61
or $1 = 0.62 Pretend
1 mark = $1.01
or $1 = 0.99 mark
1 Dollar = $0.64
or $1 = 1.56 Dollar
1 krona = $1.41
or $1 = 0.71 krona
1 dollar = $1.18
or $1 = 0.85 dollar
1 rupee = $1.34
or $1 = 0.75 rupee
1 Stanton = $0.16
or $1 = 6.25 Stanton
1 Armatonisdaristani kro = $0.21
or $1 = 4.76 Armatonisdaristani kro
1 Lily = $0.39
or $1 = 2.56 Lily
1 Yen = $1.25
or $1 = 0.80 Yen
1 headpats = $0.15
or $1 = 6.67 headpats
1 headpats = $0.16
or $1 = 6.25 headpats
1 headpats = $0.19
or $1 = 5.26 headpats
1 headpats = $0.15
or $1 = 6.67 headpats
1 headpats = $0.4
or $1 = 2.50 headpats
1 headpats = $0.06
or $1 = 16.67 headpats
1 headpats = $0.31
or $1 = 3.23 headpats
1 LFCIRCS Credit = $1.21
or $1 = 0.83 LFCIRCS Credit
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
1 panga = $0.22
or $1 = 4.55 panga
1 headpats = $0.22
or $1 = 4.55 headpats
1 headpats = $0.12
or $1 = 8.33 headpats
1 headpats = $0.2
or $1 = 5.00 headpats
1 headpats = $0.16
or $1 = 6.25 headpats
1 headpats = $0.09
or $1 = 11.11 headpats
1 headpats = $0.27
or $1 = 3.70 headpats
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 Do = $0.31
or $1 = 3.23 Do
1 Philippine peso = $0.24
or $1 = 4.17 Philippine peso
1 headpats = $0.18
or $1 = 5.56 headpats
1 headpats = $0.2
or $1 = 5.00 headpats
1 dollar = $0.59
or $1 = 1.69 dollar
1 رزق Rizq = $1.58
or $1 = 0.63 رزق Rizq
1 Bitcoin = $0.22
or $1 = 4.55 Bitcoin
1 Glimish marina = $0.82
or $1 = 1.22 Glimish marina
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 Crown = $0.46
or $1 = 2.17 Crown
1 McCoin = $0.68
or $1 = 1.47 McCoin
1 regina = $1.32
or $1 = 0.76 regina
1 dollar = $0.1
or $1 = 10.00 dollar
1 gold bar = $0.57
or $1 = 1.75 gold bar
1 Ordontrian Dollar = $1.18
or $1 = 0.85 Ordontrian Dollar
1 Korean People's Won = $0.01
or $1 = 100.00 Korean People's Won
1 mina = $0.22
or $1 = 4.55 mina
1 Plexus = $1.5
or $1 = 0.67 Plexus
1 franc = $0.47
or $1 = 2.13 franc
1 Caribbean dollar = $0.17
or $1 = 5.88 Caribbean dollar
1 gulden = $1.4
or $1 = 0.71 gulden
1 Renminbi = $0.31
or $1 = 3.23 Renminbi
1 bitcoin = $0.44
or $1 = 2.27 bitcoin
1 mark = $1.54
or $1 = 0.65 mark
1 veil = $1.4
or $1 = 0.71 veil
1 Bolivar = $0.33
or $1 = 3.03 Bolivar
1 ruble = $1.26
or $1 = 0.79 ruble
1 Quetzal = $0.31
or $1 = 3.23 Quetzal
1 dollar = $1.5
or $1 = 0.67 dollar
1 golden candy cane = $1.22
or $1 = 0.82 golden candy cane
1 krona = $1.07
or $1 = 0.93 krona
1 Satoshi = $1.13
or $1 = 0.88 Satoshi
1 dollar = $1.01
or $1 = 0.99 dollar
1 bitcoin = $0.78
or $1 = 1.28 bitcoin
1 krona = $1.21
or $1 = 0.83 krona
1 pound = $0.27
or $1 = 3.70 pound
1 jelly = $1.12
or $1 = 0.89 jelly
1 franc = $1.24
or $1 = 0.81 franc
1 florin = $0.18
or $1 = 5.56 florin
1 baht = $1.19
or $1 = 0.84 baht
1 Peso = $0.33
or $1 = 3.03 Peso
1 pound = $0.87
or $1 = 1.15 pound
1 Solidus = $0.03
or $1 = 33.33 Solidus
1 ringgit = $0.69
or $1 = 1.45 ringgit
1 franc = $0.87
or $1 = 1.15 franc
1 Mora = $1.05
or $1 = 0.95 Mora
1 Flux = $0.71
or $1 = 1.41 Flux
1 Aurum = $1.02
or $1 = 0.98 Aurum
1 riddle = $1.06
or $1 = 0.94 riddle
1 Tariff = $0.96
or $1 = 1.04 Tariff
1 guilder = $1.54
or $1 = 0.65 guilder
1 franco = $0.62
or $1 = 1.61 franco
1 Motaialtefthian Mark = $1.6
or $1 = 0.63 Motaialtefthian Mark
1 dumir = $0.86
or $1 = 1.16 dumir
1 Dinar = $1.4
or $1 = 0.71 Dinar
1 Tithing = $0.78
or $1 = 1.28 Tithing
1 Ald = $1.53
or $1 = 0.65 Ald
1 dollar = $0.31
or $1 = 3.23 dollar
1 guilder = $1.14
or $1 = 0.88 guilder
1 rupee = $1.11
or $1 = 0.90 rupee
1 Happiness = $0.18
or $1 = 5.56 Happiness
1 Hive = $0.21
or $1 = 4.76 Hive
1 vik = $1.15
or $1 = 0.87 vik
1 franc = $0.24
or $1 = 4.17 franc
1 construct = $0.75
or $1 = 1.33 construct
1 krona = $1.36
or $1 = 0.74 krona
1 7 7 7 = $0.39
or $1 = 2.56 7 7 7
1 Pound = $1.49
or $1 = 0.67 Pound
1 ruble = $0.15
or $1 = 6.67 ruble
1 dollar = $0.82
or $1 = 1.22 dollar
1 gold bar = $1.24
or $1 = 0.81 gold bar
1 Dollar = $0.8
or $1 = 1.25 Dollar
1 dword = $0.19
or $1 = 5.26 dword
1 lira = $1.11
or $1 = 0.90 lira
1 Kez = $1.02
or $1 = 0.98 Kez
1 baht = $1.1
or $1 = 0.91 baht
1 Gale = $1.29
or $1 = 0.78 Gale
1 Mark = $1.13
or $1 = 0.88 Mark
1 Cookie = $1.15
or $1 = 0.87 Cookie
1 people's token = $1.33
or $1 = 0.75 people's token
1 token = $0.2
or $1 = 5.00 token
1 hearthstone = $1.48
or $1 = 0.68 hearthstone
1 scrap = $0.71
or $1 = 1.41 scrap
1 mark = $1.46
or $1 = 0.68 mark
1 Bitcoin = $1.54
or $1 = 0.65 Bitcoin
1 krona = $1.52
or $1 = 0.66 krona
1 vertex = $1.12
or $1 = 0.89 vertex
1 Franc = $1.08
or $1 = 0.93 Franc
1 Florin = $1.16
or $1 = 0.86 Florin
1 Rerian Mark = $1.43
or $1 = 0.70 Rerian Mark
1 krona = $1.53
or $1 = 0.65 krona
1 Solidar = $1.65
or $1 = 0.61 Solidar
1 guilder = $0.83
or $1 = 1.20 guilder
1 krona = $1.09
or $1 = 0.92 krona
1 Florin = $1.45
or $1 = 0.69 Florin
1 Lira = $1.02
or $1 = 0.98 Lira
1 Byte = $1.21
or $1 = 0.83 Byte
1 Pearl = $1.33
or $1 = 0.75 Pearl
1 token = $0.19
or $1 = 5.26 token
1 token = $0.18
or $1 = 5.56 token
1 ruble = $0.19
or $1 = 5.26 ruble
1 mark = $0.94
or $1 = 1.06 mark
1 Drammar = $1.29
or $1 = 0.78 Drammar
1 Mark = $0.84
or $1 = 1.19 Mark
1 Zyntharian Dollar = $0.92
or $1 = 1.09 Zyntharian Dollar
1 Shekel = $0.79
or $1 = 1.27 Shekel
1 ruble = $1.21
or $1 = 0.83 ruble
1 Pound = $1.28
or $1 = 0.78 Pound
1 Currency = $1.44
or $1 = 0.69 Currency
1 Tear = $1.02
or $1 = 0.98 Tear
1 sama = $1.35
or $1 = 0.74 sama
1 Dollar = $1.33
or $1 = 0.75 Dollar
1 doubloon = $0.19
or $1 = 5.26 doubloon
1 barter system = $0.1
or $1 = 10.00 barter system
1 lira = $0.39
or $1 = 2.56 lira
1 Aurion = $1.64
or $1 = 0.61 Aurion
1 gold coin = $0.16
or $1 = 6.25 gold coin
1 token = $0.18
or $1 = 5.56 token
1 gold coin = $0.17
or $1 = 5.88 gold coin
1 Nexos = $1.34
or $1 = 0.75 Nexos
1 Spare Organ = $0.82
or $1 = 1.22 Spare Organ
1 Fake Dollar = $0.41
or $1 = 2.44 Fake Dollar
1 Tundralette Dollar = $0.09
or $1 = 11.11 Tundralette Dollar
1 ruble = $0.18
or $1 = 5.56 ruble
1 Pieces o' Eight = $0.77
or $1 = 1.30 Pieces o' Eight
1 Sa'ure = $0.05
or $1 = 20.00 Sa'ure
1 400 = $0.86
or $1 = 1.16 400
1 Golden Talent = $0.9
or $1 = 1.11 Golden Talent
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 guilder = $0.2
or $1 = 5.00 guilder
1 Barcas = $1.35
or $1 = 0.74 Barcas
1 Bl?haj = $1.23
or $1 = 0.81 Bl?haj
1 tutuzinhos = $0.08
or $1 = 12.50 tutuzinhos
1 dollar = $1.18
or $1 = 0.85 dollar
1 mark = $0.18
or $1 = 5.56 mark
1 baht = $0.2
or $1 = 5.00 baht
1 rupee = $0.65
or $1 = 1.54 rupee
1 card = $0.19
or $1 = 5.26 card
1 card = $0.2
or $1 = 5.00 card
1 Golden Accord = $1
or $1 = 1.00 Golden Accord
1 Coin = $0.63
or $1 = 1.59 Coin
1 Drava ? = $0.74
or $1 = 1.35 Drava ?
1 MOOLAH = $0.69
or $1 = 1.45 MOOLAH
1 dollar = $0.07
or $1 = 14.29 dollar
1 card = $0.23
or $1 = 4.35 card
1 silver coin = $0.54
or $1 = 1.85 silver coin
1 pound = $0.62
or $1 = 1.61 pound
1 United States Dollar = $1.17
or $1 = 0.85 United States Dollar
1 Caratdeul Won = $0.4
or $1 = 2.50 Caratdeul Won
1 krone = $1.07
or $1 = 0.93 krone
1 auric = $1.49
or $1 = 0.67 auric
1 Loonie = $1.06
or $1 = 0.94 Loonie
1 grams of blood = $0.88
or $1 = 1.14 grams of blood
1 Quartron = $0.73
or $1 = 1.37 Quartron
1 Sordish Ren = $1.06
or $1 = 0.94 Sordish Ren
1 Imperial Credit = $0.73
or $1 = 1.37 Imperial Credit
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1 Commonwealth Mark = $0.14
or $1 = 7.14 Commonwealth Mark
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 Rum = $0.23
or $1 = 4.35 Rum
1 flor = $0.03
or $1 = 33.33 flor
1 Voxbuks = $0.36
or $1 = 2.78 Voxbuks
1 Dollar = $0.18
or $1 = 5.56 Dollar
1 Commonwealth Mark = $0.41
or $1 = 2.44 Commonwealth Mark
1 Divitae = $1.54
or $1 = 0.65 Divitae
1 Bud = $0.25
or $1 = 4.00 Bud
1 mach = $0.61
or $1 = 1.64 mach
1 varrti = $1.5
or $1 = 0.67 varrti
1 krona = $0.3
or $1 = 3.33 krona
1 Maioran Dollar = $0.68
or $1 = 1.47 Maioran Dollar
1 gay coin = $0.32
or $1 = 3.13 gay coin
1 baht = $0.33
or $1 = 3.03 baht
1 Mark = $1.32
or $1 = 0.76 Mark
1 franc = $0.19
or $1 = 5.26 franc
1 kind actions = $0.17
or $1 = 5.88 kind actions
1 Ruble of Kyiv = $0.26
or $1 = 3.85 Ruble of Kyiv
1 gold = $0.17
or $1 = 5.88 gold
1 gold = $0.17
or $1 = 5.88 gold
1 gold = $0.17
or $1 = 5.88 gold
1 gold = $0.17
or $1 = 5.88 gold
1 gold = $0.17
or $1 = 5.88 gold
1 gold = $0.17
or $1 = 5.88 gold
1 pound = $0.14
or $1 = 7.14 pound
1 denier = $0.23
or $1 = 4.35 denier
1 pound = $0.21
or $1 = 4.76 pound
1 rupee = $0.18
or $1 = 5.56 rupee
1 ruble = $0.07
or $1 = 14.29 ruble
1 dinar = $1.16
or $1 = 0.86 dinar
1 peso = $0.5
or $1 = 2.00 peso
1 dollar = $1.19
or $1 = 0.84 dollar
1 guilder = $0.33
or $1 = 3.03 guilder
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 Raum = $1.52
or $1 = 0.66 Raum
1 Parsal = $1.53
or $1 = 0.65 Parsal
1 ruble = $0.95
or $1 = 1.05 ruble
1 dollar = $1.3
or $1 = 0.77 dollar
1 baht = $0.87
or $1 = 1.15 baht
1 dollar = $1.03
or $1 = 0.97 dollar
1 taler = $1.11
or $1 = 0.90 taler
1 Daren = $0.2
or $1 = 5.00 Daren
1 headpats = $0.11
or $1 = 9.09 headpats
1 headpats = $0.15
or $1 = 6.67 headpats
1 headpats = $0.21
or $1 = 4.76 headpats
1 headpats = $0.14
or $1 = 7.14 headpats
1 Nordic Crowns = $1.46
or $1 = 0.68 Nordic Crowns
1 Certs = $0.2
or $1 = 5.00 Certs
1 nootie = $0.9
or $1 = 1.11 nootie
1 Pound Dollar = $0.18
or $1 = 5.56 Pound Dollar
1 Vembir = $0.58
or $1 = 1.72 Vembir
1 peso = $1.14
or $1 = 0.88 peso
1 Nug = $0.34
or $1 = 2.94 Nug
1 Androjan Krones = $1.47
or $1 = 0.68 Androjan Krones
1 coin = $0.47
or $1 = 2.13 coin
1 Thaleround = $0.56
or $1 = 1.79 Thaleround
1 pound = $0.17
or $1 = 5.88 pound
1 Seal = $0.07
or $1 = 14.29 Seal
1 solidus = $0.19
or $1 = 5.26 solidus
1 solidus = $0.18
or $1 = 5.56 solidus
1 cards = $0.17
or $1 = 5.88 cards
1 cards = $0.18
or $1 = 5.56 cards
1 cards = $0.19
or $1 = 5.26 cards
1 cards = $0.19
or $1 = 5.26 cards
1 cards = $0.17
or $1 = 5.88 cards
1 cards = $0.19
or $1 = 5.26 cards
1 cards = $0.19
or $1 = 5.26 cards
1 cards = $0.18
or $1 = 5.56 cards
1 cards = $0.19
or $1 = 5.26 cards
1 Dollar = $0.64
or $1 = 1.56 Dollar
1 gold = $0.19
or $1 = 5.26 gold
1 Mark = $1.35
or $1 = 0.74 Mark
1 Amanese yen = $0.04
or $1 = 25.00 Amanese yen
1 dollar = $0.34
or $1 = 2.94 dollar
1 Dollar = $0.95
or $1 = 1.05 Dollar
1 chill coin = $1.2
or $1 = 0.83 chill coin
1 dollar = $0.67
or $1 = 1.49 dollar
1 Heung Sing Dollar = $0.14
or $1 = 7.14 Heung Sing Dollar
1 mark = $1.7
or $1 = 0.59 mark
1 pound = $0.84
or $1 = 1.19 pound
1 Arkhosians Aegis?????? = $0.66
or $1 = 1.52 Arkhosians Aegis??????
1 oddment = $0.11
or $1 = 9.09 oddment
1 twingo = $0.55
or $1 = 1.82 twingo
1 peso real = $0.17
or $1 = 5.88 peso real
1 Liberltanian Dollar = $1.45
or $1 = 0.69 Liberltanian Dollar
1 nuclear bomb = $0.38
or $1 = 2.63 nuclear bomb
1 dollar = $0.75
or $1 = 1.33 dollar
1 shell = $0.23
or $1 = 4.35 shell
1 Crown = $0.61
or $1 = 1.64 Crown
1 bar = $0.39
or $1 = 2.56 bar
1 dollar = $0.76
or $1 = 1.32 dollar
1 Belgian florin = $0.09
or $1 = 11.11 Belgian florin
1 dollar = $1.39
or $1 = 0.72 dollar
1 Peso = $0.93
or $1 = 1.08 Peso
1 Kora = $0.18
or $1 = 5.56 Kora
1 Niiqayan Dukat = $0.2
or $1 = 5.00 Niiqayan Dukat
1 Niiqayan Dukat = $0.18
or $1 = 5.56 Niiqayan Dukat
1 Granadinean peso = $0.22
or $1 = 4.55 Granadinean peso
1 Euro = $0.56
or $1 = 1.79 Euro
1 dollar = $1.29
or $1 = 0.78 dollar
1 Euro = $0.09
or $1 = 11.11 Euro
1 dollar = $0.64
or $1 = 1.56 dollar
1 helado = $1.5
or $1 = 0.67 helado
1 Celx = $0.39
or $1 = 2.56 Celx
1 lier = $0.78
or $1 = 1.28 lier
1 Cake = $0.2
or $1 = 5.00 Cake
1 Ore = $1.5
or $1 = 0.67 Ore
1 real = $0.21
or $1 = 4.76 real
1 Gold = $0.47
or $1 = 2.13 Gold
1 Dacarbatian Won = $0.2
or $1 = 5.00 Dacarbatian Won
1 Lily = $0.22
or $1 = 4.55 Lily
1 Pop = $1.05
or $1 = 0.95 Pop
1 dollar = $1.16
or $1 = 0.86 dollar
1 Food Stamps = $0.03
or $1 = 33.33 Food Stamps
1 Food Stamps = $0.04
or $1 = 25.00 Food Stamps
1 Grant = $0.18
or $1 = 5.56 Grant
1 Bellers = $0.88
or $1 = 1.14 Bellers
1 Orange = $0.13
or $1 = 7.69 Orange
1 florin = $0.21
or $1 = 4.76 florin
1 Potato = $0.09
or $1 = 11.11 Potato
1 Dollar = $0.66
or $1 = 1.52 Dollar
1 Potato = $0.22
or $1 = 4.55 Potato
1 Potato = $0.69
or $1 = 1.45 Potato
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 guilder = $0.21
or $1 = 4.76 guilder
1 Dollars = $0.58
or $1 = 1.72 Dollars
1 dollar = $0.8
or $1 = 1.25 dollar
1 florin = $0.34
or $1 = 2.94 florin
1 Protractors = $0.14
or $1 = 7.14 Protractors
1 Protractors = $0.06
or $1 = 16.67 Protractors
1 lira = $0.19
or $1 = 5.26 lira
1 denier = $0.21
or $1 = 4.76 denier
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1 Orange = $0.26
or $1 = 3.85 Orange
1 Orange = $0.12
or $1 = 8.33 Orange
1 Dollar = $1.33
or $1 = 0.75 Dollar
1 snake = $0.21
or $1 = 4.76 snake
1 Drachma = $0.54
or $1 = 1.85 Drachma
1 Hairball = $0.5
or $1 = 2.00 Hairball
1 R?al = $1.17
or $1 = 0.85 R?al
1 lira = $1.23
or $1 = 0.81 lira
1 dollar = $0.76
or $1 = 1.32 dollar
1 mark = $0.21
or $1 = 4.76 mark
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 euro = $0.19
or $1 = 5.26 euro
1 Arclonian dollar = $0.34
or $1 = 2.94 Arclonian dollar
1 Bancia = $0.41
or $1 = 2.44 Bancia
1 Reichsmark = $1.22
or $1 = 0.82 Reichsmark
1 Lira = $0.17
or $1 = 5.88 Lira
1 dollar = $0.34
or $1 = 2.94 dollar
1 krona = $0.41
or $1 = 2.44 krona
1 guilder = $0.2
or $1 = 5.00 guilder
1 Weret = $0.44
or $1 = 2.27 Weret
1 dollar = $0.08
or $1 = 12.50 dollar
1 ruble = $0.77
or $1 = 1.30 ruble
1 denier = $0.16
or $1 = 6.25 denier
1 eMark = $0.03
or $1 = 33.33 eMark
1 ruble = $0.75
or $1 = 1.33 ruble
1 bitcoin = $0.19
or $1 = 5.26 bitcoin
1 rupee = $0.42
or $1 = 2.38 rupee
1 Swiss Franks = $0.19
or $1 = 5.26 Swiss Franks
1 Swiss Franc = $0.17
or $1 = 5.88 Swiss Franc
1 flard = $0.13
or $1 = 7.69 flard
1 Smackaroonies = $0.19
or $1 = 5.26 Smackaroonies
1 pound = $0.23
or $1 = 4.35 pound
1 złoty = $0.62
or $1 = 1.61 złoty
1 złoty = $0.46
or $1 = 2.17 złoty
1 złoty = $0.57
or $1 = 1.75 złoty
1 ziel = $0.15
or $1 = 6.67 ziel
1 us dollar = $0.51
or $1 = 1.96 us dollar
1 rupee = $0.16
or $1 = 6.25 rupee
1 złoty = $0.88
or $1 = 1.14 złoty
1 Union State Dollars = $0.72
or $1 = 1.39 Union State Dollars
1 golden dragon = $0.19
or $1 = 5.26 golden dragon
1 krona = $0.2
or $1 = 5.00 krona
1 krona = $0.18
or $1 = 5.56 krona
1 franc = $0.2
or $1 = 5.00 franc
1 lira = $0.46
or $1 = 2.17 lira
1 manna = $0.81
or $1 = 1.23 manna
1 Pent = $0.53
or $1 = 1.89 Pent
1 pound = $0.18
or $1 = 5.56 pound
1 bitcoin = $0.23
or $1 = 4.35 bitcoin
1 baht = $0.24
or $1 = 4.17 baht
1 rupee = $0.19
or $1 = 5.26 rupee
1 franc = $0.2
or $1 = 5.00 franc
1 Leafing = $0.18
or $1 = 5.56 Leafing
1 Orange = $0.24
or $1 = 4.17 Orange
1 Orange = $0.23
or $1 = 4.35 Orange
1 Orange = $0.2
or $1 = 5.00 Orange
1 Orange = $0.24
or $1 = 4.17 Orange
1 Dic = $0.17
or $1 = 5.88 Dic
1 dollar = $0.93
or $1 = 1.08 dollar
1 Einhetian Standard Cre = $1.55
or $1 = 0.65 Einhetian Standard Cre
1 Nekter = $0.82
or $1 = 1.22 Nekter
1 złoty = $0.89
or $1 = 1.12 złoty
1 Kronar = $0.32
or $1 = 3.13 Kronar
1 bills = $0.22
or $1 = 4.55 bills
1 Mark = $0.08
or $1 = 12.50 Mark
1 wahanui = $0.45
or $1 = 2.22 wahanui
1 pound = $0.6
or $1 = 1.67 pound
1 solidus = $0.21
or $1 = 4.76 solidus
1 catnip = $1.04
or $1 = 0.96 catnip
1 catnip = $0.69
or $1 = 1.45 catnip
1 petal = $1.1
or $1 = 0.91 petal
1 karlek = $0.18
or $1 = 5.56 karlek
1 Gold Bar = $1.19
or $1 = 0.84 Gold Bar
1 castello scarlinese = $0.14
or $1 = 7.14 castello scarlinese
1 catnip = $1.09
or $1 = 0.92 catnip
1 catnip = $0.46
or $1 = 2.17 catnip
1 catnip = $0.72
or $1 = 1.39 catnip
1 catnip = $0.88
or $1 = 1.14 catnip
1 currency = $0.28
or $1 = 3.57 currency
1 dollar = $1.36
or $1 = 0.74 dollar
1 currency = $0.73
or $1 = 1.37 currency
1 boioios = $0.72
or $1 = 1.39 boioios
1 mark = $0.26
or $1 = 3.85 mark
1 catnip = $0.74
or $1 = 1.35 catnip
1 catnip = $0.7
or $1 = 1.43 catnip
1 catnip = $1.02
or $1 = 0.98 catnip
1 catnip = $0.52
or $1 = 1.92 catnip
1 ionit = $0.32
or $1 = 3.13 ionit
1 drahm = $0.2
or $1 = 5.00 drahm
1 penny = $0.03
or $1 = 33.33 penny
1 Droppings = $0.61
or $1 = 1.64 Droppings
1 catnip = $0.32
or $1 = 3.13 catnip
1 catnip = $0.32
or $1 = 3.13 catnip
1 catnip = $0.8
or $1 = 1.25 catnip
1 catnip = $0.34
or $1 = 2.94 catnip
1 catnip = $0.45
or $1 = 2.22 catnip
1 Commonwealth Interstel = $0.18
or $1 = 5.56 Commonwealth Interstel
1 Dirham = $0.18
or $1 = 5.56 Dirham
1 złoty = $0.91
or $1 = 1.10 złoty
1 Nationstate = $0.68
or $1 = 1.47 Nationstate
1 blip = $0.81
or $1 = 1.23 blip
1 Dollar = $0.18
or $1 = 5.56 Dollar
1 złoty = $0.56
or $1 = 1.79 złoty
1 florin = $0.45
or $1 = 2.22 florin
1 catnip = $1.02
or $1 = 0.98 catnip
1 catnip = $0.69
or $1 = 1.45 catnip
1 catnip = $0.63
or $1 = 1.59 catnip
1 catnip = $1.09
or $1 = 0.92 catnip
1 Amaanah = $0.13
or $1 = 7.69 Amaanah
1 złoty = $1.01
or $1 = 0.99 złoty
1 złoty = $0.85
or $1 = 1.18 złoty
1 złoty = $0.87
or $1 = 1.15 złoty
1 ₳rgent = $1.24
or $1 = 0.81 ₳rgent
1 Fǎbì = $1.14
or $1 = 0.88 Fǎbì
1 Rallod = $0.6
or $1 = 1.67 Rallod
1 Ost Ruble = $0.46
or $1 = 2.17 Ost Ruble
1 złoty = $0.5
or $1 = 2.00 złoty
1 złoty = $0.09
or $1 = 11.11 złoty
1 złoty = $0.85
or $1 = 1.18 złoty
1 florin = $0.28
or $1 = 3.57 florin
1 catnip = $0.22
or $1 = 4.55 catnip
1 catnip = $1.02
or $1 = 0.98 catnip
1 catnip = $0.66
or $1 = 1.52 catnip
1 catnip = $0.6
or $1 = 1.67 catnip
1 catnip = $0.26
or $1 = 3.85 catnip
1 Dollar = $0.46
or $1 = 2.17 Dollar
1 Dollar = $0.69
or $1 = 1.45 Dollar
1 Dollar = $0.49
or $1 = 2.04 Dollar
1 lydia = $1.19
or $1 = 0.84 lydia
1 złoty = $1.05
or $1 = 0.95 złoty
1 złoty = $0.34
or $1 = 2.94 złoty
1 złoty = $0.9
or $1 = 1.11 złoty
1 złoty = $0.81
or $1 = 1.23 złoty
1 złoty = $0.79
or $1 = 1.27 złoty
1 Continental = $0.58
or $1 = 1.72 Continental
1 ruble = $0.1
or $1 = 10.00 ruble
1 Mark = $0.17
or $1 = 5.88 Mark
1 Arraki = $0.16
or $1 = 6.25 Arraki
1 lira = $0.15
or $1 = 6.67 lira
1 catnip = $0.49
or $1 = 2.04 catnip
1 catnip = $0.83
or $1 = 1.20 catnip
1 catnip = $0.71
or $1 = 1.41 catnip
1 gold bar = $0.63
or $1 = 1.59 gold bar
1 Lumen = $0.79
or $1 = 1.27 Lumen
1 złoty = $0.3
or $1 = 3.33 złoty
1 credit = $0.61
or $1 = 1.64 credit
1 bitcoin = $0.62
or $1 = 1.61 bitcoin
1 credit = $0.65
or $1 = 1.54 credit
1 Joule = $0.36
or $1 = 2.78 Joule
1 Vale-Trabalho = $1.1
or $1 = 0.91 Vale-Trabalho
1 preting = $0.24
or $1 = 4.17 preting
1 złoty = $0.69
or $1 = 1.45 złoty
1 złoty = $0.49
or $1 = 2.04 złoty
1 złoty = $0.5
or $1 = 2.00 złoty
1 Euros = $0.59
or $1 = 1.69 Euros
1 catnip = $0.94
or $1 = 1.06 catnip
1 catnip = $1.07
or $1 = 0.93 catnip
1 catnip = $0.7
or $1 = 1.43 catnip
1 Bacon Barbecue Burger = $0.2
or $1 = 5.00 Bacon Barbecue Burger
1 dollar = $1.63
or $1 = 0.61 dollar
1 złoty = $0.46
or $1 = 2.17 złoty
1 złoty = $0.95
or $1 = 1.05 złoty
1 złoty = $0.82
or $1 = 1.22 złoty
1 złoty = $0.71
or $1 = 1.41 złoty
1 złoty = $0.91
or $1 = 1.10 złoty
1 złoty = $0.82
or $1 = 1.22 złoty
1 złoty = $0.29
or $1 = 3.45 złoty
1 złoty = $0.62
or $1 = 1.61 złoty
1 catnip = $0.79
or $1 = 1.27 catnip
1 złoty = $0.34
or $1 = 2.94 złoty
1 złoty = $0.52
or $1 = 1.92 złoty
1 złoty = $0.34
or $1 = 2.94 złoty
1 złoty = $0.72
or $1 = 1.39 złoty
1 złoty = $0.73
or $1 = 1.37 złoty
1 złoty = $0.84
or $1 = 1.19 złoty
1 złoty = $0.56
or $1 = 1.79 złoty
1 złoty = $0.31
or $1 = 3.23 złoty
1 Root = $0.07
or $1 = 14.29 Root
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 catnip = $1.02
or $1 = 0.98 catnip
1 izern = $0.33
or $1 = 3.03 izern
1 bitcoin = $0.22
or $1 = 4.55 bitcoin
1 pound = $0.18
or $1 = 5.56 pound
1 bitcoin = $0.19
or $1 = 5.26 bitcoin
1 Oricalchos = $0.24
or $1 = 4.17 Oricalchos
1 catnip = $0.38
or $1 = 2.63 catnip
1 catnip = $0.22
or $1 = 4.55 catnip
1 leonar = $1.05
or $1 = 0.95 leonar
1 Dollar = $0.44
or $1 = 2.27 Dollar
1 luciferum = $0.14
or $1 = 7.14 luciferum
1 leonar = $1.33
or $1 = 0.75 leonar
1 mark = $0.19
or $1 = 5.26 mark
1 mark = $0.18
or $1 = 5.56 mark
1 Krone = $0.2
or $1 = 5.00 Krone
1 rock = $0.06
or $1 = 16.67 rock
1 Reichsmark = $0.31
or $1 = 3.23 Reichsmark
1 oxigen = $0.85
or $1 = 1.18 oxigen
1 catnip = $0.66
or $1 = 1.52 catnip
1 Kordat = $0.29
or $1 = 3.45 Kordat
1 Transitional Currency = $0.21
or $1 = 4.76 Transitional Currency
1 nanner = $0.32
or $1 = 3.13 nanner
1 venas = $0.22
or $1 = 4.55 venas
1 catnip = $0.83
or $1 = 1.20 catnip
1 catnip = $0.11
or $1 = 9.09 catnip
1 catnip = $0.23
or $1 = 4.35 catnip
1 Flower = $0.03
or $1 = 33.33 Flower
1 Kaleran Mark = $0.24
or $1 = 4.17 Kaleran Mark
1 yunas pound = $0.44
or $1 = 2.27 yunas pound
1 catnip = $1.04
or $1 = 0.96 catnip
1 catnip = $0.31
or $1 = 3.23 catnip
1 catnip = $0.29
or $1 = 3.45 catnip
1 catnip = $0.49
or $1 = 2.04 catnip
1 catnip = $0.76
or $1 = 1.32 catnip
1 catnip = $0.83
or $1 = 1.20 catnip
1 luxen pound = $0.66
or $1 = 1.52 luxen pound
1 ruble = $0.45
or $1 = 2.22 ruble
1 pound = $0.47
or $1 = 2.13 pound
1 velia rubels = $0.3
or $1 = 3.33 velia rubels
1 florin = $0.65
or $1 = 1.54 florin
1 mark = $0.19
or $1 = 5.26 mark
1 pound = $0.44
or $1 = 2.27 pound
1 guilder = $0.27
or $1 = 3.70 guilder
1 Krowne = $0.03
or $1 = 33.33 Krowne
1 Dollar = $0.28
or $1 = 3.57 Dollar
1 cajar = $0.48
or $1 = 2.08 cajar
1 baht = $0.77
or $1 = 1.30 baht
1 Norwegian Krone = $0.19
or $1 = 5.26 Norwegian Krone
1 riam = $0.29
or $1 = 3.45 riam
1 Shell = $0.42
or $1 = 2.38 Shell
1 Dabluums = $0.11
or $1 = 9.09 Dabluums
1 dollar = $0.34
or $1 = 2.94 dollar
1 liver = $0.2
or $1 = 5.00 liver
1 mark = $0.97
or $1 = 1.03 mark
1 smackaroo = $0.77
or $1 = 1.30 smackaroo
1 goldiene = $0.5
or $1 = 2.00 goldiene
1 peso = $0.15
or $1 = 6.67 peso
1 złoty = $0.25
or $1 = 4.00 złoty
1 złoty = $0.48
or $1 = 2.08 złoty
1 złoty = $0.61
or $1 = 1.64 złoty
1 Ruble = $0.48
or $1 = 2.08 Ruble
1 Arbeitmark = $0.15
or $1 = 6.67 Arbeitmark
1 Keyhole = $0.22
or $1 = 4.55 Keyhole
1 catnip = $0.45
or $1 = 2.22 catnip
1 catnip = $0.31
or $1 = 3.23 catnip
1 catnip = $0.33
or $1 = 3.03 catnip
1 krona = $0.42
or $1 = 2.38 krona
1 Sandpaper-coated New Y = $0.74
or $1 = 1.35 Sandpaper-coated New Y
1 złoty = $0.48
or $1 = 2.08 złoty
1 złoty = $0.26
or $1 = 3.85 złoty
1 złoty = $0.32
or $1 = 3.13 złoty
1 złoty = $0.31
or $1 = 3.23 złoty
1 dollar = $0.03
or $1 = 33.33 dollar
1 Dinar = $0.37
or $1 = 2.70 Dinar
1 catnip = $0.47
or $1 = 2.13 catnip
1 catnip = $0.93
or $1 = 1.08 catnip
1 catnip = $0.76
or $1 = 1.32 catnip
1 catnip = $0.32
or $1 = 3.13 catnip
1 catnip = $0.86
or $1 = 1.16 catnip
1 Ham = $0.22
or $1 = 4.55 Ham
1 Thinking Cap = $0.19
or $1 = 5.26 Thinking Cap
1 pound = $0.17
or $1 = 5.88 pound
1 mark = $0.35
or $1 = 2.86 mark
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
1 catnip = $0.73
or $1 = 1.37 catnip
1 Glow = $0.44
or $1 = 2.27 Glow
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 sweetener 2lp = $0.19
or $1 = 5.26 sweetener 2lp
1 Ponphai Rupee = $0.29
or $1 = 3.45 Ponphai Rupee
1 Crown = $0.23
or $1 = 4.35 Crown
1 rial = $0.2
or $1 = 5.00 rial
1 bottle cap = $0.4
or $1 = 2.50 bottle cap
1 rian = $0.02
or $1 = 50.00 rian
1 akhel = $0.11
or $1 = 9.09 akhel
1 leu = $0.14
or $1 = 7.14 leu
1 toebean = $0.01
or $1 = 100.00 toebean
1 fire = $0.19
or $1 = 5.26 fire
1 Lirette = $1.21
or $1 = 0.83 Lirette
1 Dollar = $0.84
or $1 = 1.19 Dollar
1 bei = $0.71
or $1 = 1.41 bei
1 Games = $0.86
or $1 = 1.16 Games
1 Games = $0.24
or $1 = 4.17 Games
1 Games = $0.44
or $1 = 2.27 Games
1 Games = $0.69
or $1 = 1.45 Games
1 Games = $1
or $1 = 1.00 Games
1 peso = $0.1
or $1 = 10.00 peso
1 Games = $0.44
or $1 = 2.27 Games
1 Games = $0.74
or $1 = 1.35 Games
1 Games = $0.52
or $1 = 1.92 Games
1 Games = $0.67
or $1 = 1.49 Games
1 Gold Star = $0.18
or $1 = 5.56 Gold Star
1 Sturo = $0.13
or $1 = 7.69 Sturo
1 Kolays rupiah = $0.24
or $1 = 4.17 Kolays rupiah
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 denier = $0.22
or $1 = 4.55 denier
1 Platorian Filo = $0.16
or $1 = 6.25 Platorian Filo
1 miaha = $0.08
or $1 = 12.50 miaha
1 Yorus = $0.13
or $1 = 7.69 Yorus
1 catnip = $0.4
or $1 = 2.50 catnip
1 catnip = $0.47
or $1 = 2.13 catnip
1 ruble = $0.19
or $1 = 5.26 ruble
1 Nyakomfy's Nose Boop = $0.29
or $1 = 3.45 Nyakomfy's Nose Boop
1 catnip = $0.2
or $1 = 5.00 catnip
1 catnip = $0.23
or $1 = 4.35 catnip
1 dollar = $0.57
or $1 = 1.75 dollar
1 kyber = $0.19
or $1 = 5.26 kyber
1 pound = $0.16
or $1 = 6.25 pound
1 catnip = $0.56
or $1 = 1.79 catnip
1 bitcoin = $0.21
or $1 = 4.76 bitcoin
1 Gulu = $0.19
or $1 = 5.26 Gulu
1 Velar = $0.18
or $1 = 5.56 Velar
1 Marc = $0.63
or $1 = 1.59 Marc
1 Freedom = $0.64
or $1 = 1.56 Freedom
1 Nekonania = $0.48
or $1 = 2.08 Nekonania
1 mark = $0.33
or $1 = 3.03 mark
1 Denarius = $0.13
or $1 = 7.69 Denarius
1 Tugrik = $0.17
or $1 = 5.88 Tugrik
1 Games = $0.42
or $1 = 2.38 Games
1 dollars tropicanadian = $0.18
or $1 = 5.56 dollars tropicanadian
1 Birdbrains = $0.15
or $1 = 6.67 Birdbrains
1 Bibos = $0.62
or $1 = 1.61 Bibos
1 krona = $0.36
or $1 = 2.78 krona
1 Hornworm = $0.22
or $1 = 4.55 Hornworm
1 Paisa = $0.73
or $1 = 1.37 Paisa
1 Gold Coins = $1.2
or $1 = 0.83 Gold Coins
1 dollar = $0.24
or $1 = 4.17 dollar
1 marque = $0.14
or $1 = 7.14 marque
1 catnip = $0.36
or $1 = 2.78 catnip
1 catnip = $0.21
or $1 = 4.76 catnip
1 catnip = $0.59
or $1 = 1.69 catnip
1 catnip = $0.21
or $1 = 4.76 catnip
1 catnip = $0.27
or $1 = 3.70 catnip
1 catnip = $0.27
or $1 = 3.70 catnip
1 catnip = $0.59
or $1 = 1.69 catnip
1 catnip = $0.24
or $1 = 4.17 catnip
1 catnip = $0.23
or $1 = 4.35 catnip
1 catnip = $0.46
or $1 = 2.17 catnip
1 catnip = $0.32
or $1 = 3.13 catnip
1 catnip = $0.31
or $1 = 3.23 catnip
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
1 catnip = $0.44
or $1 = 2.27 catnip
1 dollar = $0.03
or $1 = 33.33 dollar
1 dollar = $0.52
or $1 = 1.92 dollar
1 lira vellina = $0.08
or $1 = 12.50 lira vellina
1 Coalition Credit = $0.58
or $1 = 1.72 Coalition Credit
1 seashell = $0.32
or $1 = 3.13 seashell
1 Sckellk = $0.37
or $1 = 2.70 Sckellk
1 squared watermelons = $0.38
or $1 = 2.63 squared watermelons
1 dinar = $0.16
or $1 = 6.25 dinar
1 Amerikanermark = $0.14
or $1 = 7.14 Amerikanermark
1 franc = $0.77
or $1 = 1.30 franc
1 Despot = $0.55
or $1 = 1.82 Despot
1 catnip = $0.52
or $1 = 1.92 catnip
1 catnip = $0.38
or $1 = 2.63 catnip
1 catnip = $0.32
or $1 = 3.13 catnip
1 catnip = $0.55
or $1 = 1.82 catnip
1 catnip = $0.42
or $1 = 2.38 catnip
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
1 catnip = $0.49
or $1 = 2.04 catnip
1 catnip = $0.34
or $1 = 2.94 catnip
1 catnip = $0.26
or $1 = 3.85 catnip
1 catnip = $0.23
or $1 = 4.35 catnip
1 catnip = $0.37
or $1 = 2.70 catnip
1 złoty = $0.32
or $1 = 3.13 złoty
1 złoty = $0.24
or $1 = 4.17 złoty
1 krona = $0.31
or $1 = 3.23 krona
1 card = $0.05
or $1 = 20.00 card
1 dollar = $0.33
or $1 = 3.03 dollar
1 bitcoin = $0.58
or $1 = 1.72 bitcoin
1 złoty = $0.49
or $1 = 2.04 złoty
1 Zinggit = $0.49
or $1 = 2.04 Zinggit
1 Load = $0.22
or $1 = 4.55 Load
1 złoty = $0.16
or $1 = 6.25 złoty
1 dollar = $0.97
or $1 = 1.03 dollar
1 catnip = $0.42
or $1 = 2.38 catnip
1 catnip = $0.23
or $1 = 4.35 catnip
1 catnip = $0.66
or $1 = 1.52 catnip
1 catnip = $0.48
or $1 = 2.08 catnip
1 catnip = $0.85
or $1 = 1.18 catnip
1 catnip = $0.58
or $1 = 1.72 catnip
1 catnip = $0.28
or $1 = 3.57 catnip
1 catnip = $0.49
or $1 = 2.04 catnip
1 catnip = $0.33
or $1 = 3.03 catnip
1 catnip = $0.31
or $1 = 3.23 catnip
1 catnip = $0.57
or $1 = 1.75 catnip
1 catnip = $0.31
or $1 = 3.23 catnip
1 catnip = $0.26
or $1 = 3.85 catnip
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
1 złoty = $0.63
or $1 = 1.59 złoty
1 złoty = $0.76
or $1 = 1.32 złoty
1 złoty = $0.31
or $1 = 3.23 złoty
1 złoty = $0.67
or $1 = 1.49 złoty
1 złoty = $0.23
or $1 = 4.35 złoty
1 złoty = $0.1
or $1 = 10.00 złoty
1 Relshimbo = $0.02
or $1 = 50.00 Relshimbo
1 złoty = $0.61
or $1 = 1.64 złoty
1 złoty = $0.33
or $1 = 3.03 złoty
1 złoty = $0.39
or $1 = 2.56 złoty
1 złoty = $0.44
or $1 = 2.27 złoty
1 Peso = $0.14
or $1 = 7.14 Peso
1 Krans = $0.87
or $1 = 1.15 Krans
1 Baffanian Dollar = $0.15
or $1 = 6.67 Baffanian Dollar
1 catnip = $0.28
or $1 = 3.57 catnip
1 catnip = $0.16
or $1 = 6.25 catnip
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
1 catnip = $0.54
or $1 = 1.85 catnip
1 catnip = $0.43
or $1 = 2.33 catnip
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
1 catnip = $0.25
or $1 = 4.00 catnip
1 catnip = $0.43
or $1 = 2.33 catnip
1 The guilder = $0.78
or $1 = 1.28 The guilder
1 franc = $1.1
or $1 = 0.91 franc
1 lira = $0.21
or $1 = 4.76 lira
1 chickenbucks = $0.13
or $1 = 7.69 chickenbucks
1 chickenbucks = $0.21
or $1 = 4.76 chickenbucks
1 chickenbucks = $0.29
or $1 = 3.45 chickenbucks
1 chickenbucks = $0.19
or $1 = 5.26 chickenbucks
1 chickenbucks = $0.19
or $1 = 5.26 chickenbucks
1 chickenbucks = $0.31
or $1 = 3.23 chickenbucks
1 chickenbucks = $0.21
or $1 = 4.76 chickenbucks
1 chickenbucks = $0.22
or $1 = 4.55 chickenbucks
1 chickenbucks = $0.25
or $1 = 4.00 chickenbucks
1 gc = $0.02
or $1 = 50.00 gc
1 Ven = $0.12
or $1 = 8.33 Ven
1 Love ❤️ = $0.04
or $1 = 25.00 Love ❤️
1 catnip = $0.24
or $1 = 4.17 catnip
1 catnip = $0.25
or $1 = 4.00 catnip
1 catnip = $0.26
or $1 = 3.85 catnip
1 catnip = $0.21
or $1 = 4.76 catnip
1 catnip = $0.22
or $1 = 4.55 catnip
1 catnip = $0.47
or $1 = 2.13 catnip
1 catnip = $0.48
or $1 = 2.08 catnip
1 catnip = $0.33
or $1 = 3.03 catnip
1 catnip = $0.31
or $1 = 3.23 catnip
1 catnip = $0.28
or $1 = 3.57 catnip
1 catnip = $0.31
or $1 = 3.23 catnip
1 catnip = $0.43
or $1 = 2.33 catnip
1 Gold = $0.12
or $1 = 8.33 Gold
1 pound = $0.12
or $1 = 8.33 pound
1 Lumen = $0.14
or $1 = 7.14 Lumen
1 Dollar = $0.07
or $1 = 14.29 Dollar
1 Losbergien Rut = $0.18
or $1 = 5.56 Losbergien Rut
1 catnip = $0.15
or $1 = 6.67 catnip
1 catnip = $0.46
or $1 = 2.17 catnip
1 catnip = $0.15
or $1 = 6.67 catnip
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
1 catnip = $0.27
or $1 = 3.70 catnip
1 catnip = $0.26
or $1 = 3.85 catnip
1 guilder = $0.37
or $1 = 2.70 guilder
1 thielbux = $0.15
or $1 = 6.67 thielbux
1 tiktok shop = $0.54
or $1 = 1.85 tiktok shop
1 Dolar = $0.49
or $1 = 2.04 Dolar
1 catnip = $0.23
or $1 = 4.35 catnip
1 catnip = $0.26
or $1 = 3.85 catnip
1 catnip = $0.65
or $1 = 1.54 catnip
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
1 catnip = $0.24
or $1 = 4.17 catnip
1 catnip = $0.17
or $1 = 5.88 catnip
1 catnip = $0.22
or $1 = 4.55 catnip
1 catnip = $0.44
or $1 = 2.27 catnip
1 catnip = $0.28
or $1 = 3.57 catnip
1 catnip = $0.62
or $1 = 1.61 catnip
1 catnip = $0.28
or $1 = 3.57 catnip
1 catnip = $0.22
or $1 = 4.55 catnip
1 catnip = $0.21
or $1 = 4.76 catnip
1 catnip = $0.24
or $1 = 4.17 catnip
1 catnip = $0.24
or $1 = 4.17 catnip
1 catnip = $0.32
or $1 = 3.13 catnip
1 catnip = $0.21
or $1 = 4.76 catnip
1 catnip = $0.19
or $1 = 5.26 catnip
1 catnip = $0.28
or $1 = 3.57 catnip
1 catnip = $0.13
or $1 = 7.69 catnip
1 catnip = $0.56
or $1 = 1.79 catnip
1 catnip = $0.23
or $1 = 4.35 catnip
1 catnip = $0.28
or $1 = 3.57 catnip
1 catnip = $0.21
or $1 = 4.76 catnip
1 catnip = $0.73
or $1 = 1.37 catnip
1 catnip = $0.34
or $1 = 2.94 catnip
1 catnip = $0.46
or $1 = 2.17 catnip
1 catnip = $0.33
or $1 = 3.03 catnip
1 catnip = $0.27
or $1 = 3.70 catnip
1 catnip = $0.41
or $1 = 2.44 catnip
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 krona = $0.01
or $1 = 100.00 krona
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 Volkmark = $0.02
or $1 = 50.00 Volkmark
1 Random Access Memory = $0.87
or $1 = 1.15 Random Access Memory
1 Kord Credit = $0.24
or $1 = 4.17 Kord Credit
1 Latverien Franc = $0.38
or $1 = 2.63 Latverien Franc
1 Games = $0.32
or $1 = 3.13 Games
1 Games = $0.29
or $1 = 3.45 Games
1 Warning = $0.1
or $1 = 10.00 Warning
1 Rian = $0.22
or $1 = 4.55 Rian
1 Nimes = $0.76
or $1 = 1.32 Nimes
1 pound = $0.21
or $1 = 4.76 pound
1 Shtenetian Florin = $0.06
or $1 = 16.67 Shtenetian Florin
1 Lithium Dinar = $0.71
or $1 = 1.41 Lithium Dinar
1 catnip = $0.1
or $1 = 10.00 catnip
1 catnip = $0.23
or $1 = 4.35 catnip
1 catnip = $0.31
or $1 = 3.23 catnip
1 catnip = $0.23
or $1 = 4.35 catnip
1 catnip = $0.18
or $1 = 5.56 catnip
1 catnip = $0.14
or $1 = 7.14 catnip
1 catnip = $0.21
or $1 = 4.76 catnip
1 catnip = $0.28
or $1 = 3.57 catnip
1 catnip = $0.22
or $1 = 4.55 catnip
1 catnip = $0.21
or $1 = 4.76 catnip
1 catnip = $0.28
or $1 = 3.57 catnip
1 catnip = $0.29
or $1 = 3.45 catnip
1 catnip = $0.27
or $1 = 3.70 catnip
1 rupee = $0.31
or $1 = 3.23 rupee
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
1 drachma = $0.19
or $1 = 5.26 drachma
1 catnip = $0.22
or $1 = 4.55 catnip
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
1 pound = $0.6
or $1 = 1.67 pound
1 Alonze = $0.11
or $1 = 9.09 Alonze
1 Hugos = $0.25
or $1 = 4.00 Hugos
1 Jenny = $0.35
or $1 = 2.86 Jenny
1 Cabuyan Dollar = $0.02
or $1 = 50.00 Cabuyan Dollar
1 Lira-Pound = $1.07
or $1 = 0.93 Lira-Pound
1 Briza = $0.17
or $1 = 5.88 Briza
1 Dollar = $0.08
or $1 = 12.50 Dollar
1 bitcoin = $0.13
or $1 = 7.69 bitcoin
1 Esmeralda imperial = $0.13
or $1 = 7.69 Esmeralda imperial
1 baht = $0.15
or $1 = 6.67 baht
1 American Dollar = $0.4
or $1 = 2.50 American Dollar
1 ceiniog = $0.06
or $1 = 16.67 ceiniog
1 Shuyan = $0.35
or $1 = 2.86 Shuyan
1 złoty = $0.75
or $1 = 1.33 złoty
1 złoty = $0.23
or $1 = 4.35 złoty
1 złoty = $0.44
or $1 = 2.27 złoty
1 złoty = $0.47
or $1 = 2.13 złoty
1 złoty = $0.23
or $1 = 4.35 złoty
1 złoty = $0.22
or $1 = 4.55 złoty
1 złoty = $0.27
or $1 = 3.70 złoty
1 złoty = $0.21
or $1 = 4.76 złoty
1 złoty = $0.64
or $1 = 1.56 złoty
1 mark = $0.2
or $1 = 5.00 mark
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 złoty = $0.3
or $1 = 3.33 złoty
1 złoty = $0.26
or $1 = 3.85 złoty
1 złoty = $0.27
or $1 = 3.70 złoty
1 złoty = $0.24
or $1 = 4.17 złoty
1 złoty = $0.42
or $1 = 2.38 złoty
1 złoty = $0.24
or $1 = 4.17 złoty
1 pound = $0.17
or $1 = 5.88 pound
1 Dollar = $0.53
or $1 = 1.89 Dollar
1 Australian Dollar = $0.19
or $1 = 5.26 Australian Dollar
1 Peso = $0.34
or $1 = 2.94 Peso
1 Yokedanland Pound = $0.39
or $1 = 2.56 Yokedanland Pound
1 Cas = $0.36
or $1 = 2.78 Cas
1 dollar = $0.16
or $1 = 6.25 dollar
1 Bhai = $0.17
or $1 = 5.88 Bhai
1 franc = $0.12
or $1 = 8.33 franc
1 Pound Sterling = $0.58
or $1 = 1.72 Pound Sterling
1 florin = $0.06
or $1 = 16.67 florin
1 thread = $0.11
or $1 = 9.09 thread
1 Reis = $0.03
or $1 = 33.33 Reis
1 Euro = $0.65
or $1 = 1.54 Euro
1 Tivice = $0.32
or $1 = 3.13 Tivice
1 bl?haj = $0.18
or $1 = 5.56 bl?haj
1 pound = $0.17
or $1 = 5.88 pound
1 West Korea Won = $0.21
or $1 = 4.76 West Korea Won
1 NCS = $0.1
or $1 = 10.00 NCS
1 dinar = $0.01
or $1 = 100.00 dinar
1 Eurodollars = $0.54
or $1 = 1.85 Eurodollars
1 Emero = $0.22
or $1 = 4.55 Emero
1 dollar = $0.44
or $1 = 2.27 dollar
1 lira = $0.1
or $1 = 10.00 lira
1 Ciobe = $0.34
or $1 = 2.94 Ciobe
1 dollar = $0.33
or $1 = 3.03 dollar
1 Eagle = $0.26
or $1 = 3.85 Eagle
1 〔RSR ♡ 지역표준란코인〕 = $0.15
or $1 = 6.67 〔RSR ♡ 지역표준란코인〕
1 korund = $0.32
or $1 = 3.13 korund
1 LunaMark = $0.21
or $1 = 4.76 LunaMark
1 Note = $0.1
or $1 = 10.00 Note
1 peso = $0.65
or $1 = 1.54 peso
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
1 Byte = $0.12
or $1 = 8.33 Byte
1 En = $0.57
or $1 = 1.75 En
1 American Dollar = $0.75
or $1 = 1.33 American Dollar
1 Dollar = $0.2
or $1 = 5.00 Dollar
1 Redback = $0.3
or $1 = 3.33 Redback
1 pallo = $0.14
or $1 = 7.14 pallo
1 franc = $0.21
or $1 = 4.76 franc
1 Zenith = $0.25
or $1 = 4.00 Zenith
1 Vermin buck = $0.28
or $1 = 3.57 Vermin buck
1 Ducat = $0.19
or $1 = 5.26 Ducat
1 Dollar = $0.16
or $1 = 6.25 Dollar
1 dollar = $0.27
or $1 = 3.70 dollar
1 dollar = $0.33
or $1 = 3.03 dollar
1 Kronor = $0.24
or $1 = 4.17 Kronor
1 pound = $0.23
or $1 = 4.35 pound
1 USD = $0.18
or $1 = 5.56 USD
1 CAD = $0.27
or $1 = 3.70 CAD
1 Banana = $0.18
or $1 = 5.56 Banana
1 pound = $0.12
or $1 = 8.33 pound
1 denier = $0.23
or $1 = 4.35 denier
1 GH = $0.29
or $1 = 3.45 GH
1 catnip = $0.13
or $1 = 7.69 catnip
1 catnip = $0.06
or $1 = 16.67 catnip
1 catnip = $0.22
or $1 = 4.55 catnip
1 catnip = $0.27
or $1 = 3.70 catnip
1 catnip = $0.16
or $1 = 6.25 catnip
1 catnip = $0.13
or $1 = 7.69 catnip
1 catnip = $0.52
or $1 = 1.92 catnip
1 catnip = $0.16
or $1 = 6.25 catnip
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
1 catnip = $0.31
or $1 = 3.23 catnip
1 catnip = $0.2
or $1 = 5.00 catnip
1 catnip = $0.18
or $1 = 5.56 catnip
1 catnip = $0.21
or $1 = 4.76 catnip
1 catnip = $0.19
or $1 = 5.26 catnip
1 catnip = $0.15
or $1 = 6.67 catnip
1 catnip = $0.19
or $1 = 5.26 catnip
1 catnip = $0.27
or $1 = 3.70 catnip
1 franc = $0.32
or $1 = 3.13 franc
1 Dinar = $0.27
or $1 = 3.70 Dinar
1 fivedollars = $0.19
or $1 = 5.26 fivedollars
1 fivedollars = $0.19
or $1 = 5.26 fivedollars
1 fivedollars = $0.17
or $1 = 5.88 fivedollars
1 fivedollars = $0.2
or $1 = 5.00 fivedollars
1 fivedollars = $0.2
or $1 = 5.00 fivedollars
1 US Dollar = $0.24
or $1 = 4.17 US Dollar
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 Lunda = $0.09
or $1 = 11.11 Lunda
1 Smegger = $0.4
or $1 = 2.50 Smegger
1 catnip = $0.26
or $1 = 3.85 catnip
1 catnip = $0.21
or $1 = 4.76 catnip
1 catnip = $0.56
or $1 = 1.79 catnip
1 catnip = $0.13
or $1 = 7.69 catnip
1 catnip = $0.19
or $1 = 5.26 catnip
1 Quality Credit = $0.74
or $1 = 1.35 Quality Credit
1 catnip = $0.22
or $1 = 4.55 catnip
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
1 catnip = $0.21
or $1 = 4.76 catnip
1 dollar = $0.57
or $1 = 1.75 dollar
1 catnip = $0.18
or $1 = 5.56 catnip
1 catnip = $0.13
or $1 = 7.69 catnip
1 catnip = $0.27
or $1 = 3.70 catnip
1 catnip = $0.22
or $1 = 4.55 catnip
1 Rūpya = $0.18
or $1 = 5.56 Rūpya
1 Pakka = $0.12
or $1 = 8.33 Pakka
1 Zantil = $0.12
or $1 = 8.33 Zantil
1 fivedollars = $0.19
or $1 = 5.26 fivedollars
1 fivedollars = $0.21
or $1 = 4.76 fivedollars
1 fivedollars = $0.18
or $1 = 5.56 fivedollars
1 fivedollars = $0.18
or $1 = 5.56 fivedollars
1 fivedollars = $0.18
or $1 = 5.56 fivedollars
1 fivedollars = $0.2
or $1 = 5.00 fivedollars
1 fivedollars = $0.19
or $1 = 5.26 fivedollars
1 fivedollars = $0.2
or $1 = 5.00 fivedollars
1 dollar = $0.26
or $1 = 3.85 dollar
1 pound of flesh = $0.11
or $1 = 9.09 pound of flesh
1 Bras?o = $0.72
or $1 = 1.39 Bras?o
1 shekel = $0.09
or $1 = 11.11 shekel
1 venom coin = $0.42
or $1 = 2.38 venom coin
1 games = $0.14
or $1 = 7.14 games
1 Yen = $0.64
or $1 = 1.56 Yen
1 Games = $0.21
or $1 = 4.76 Games
1 RMB = $0.1
or $1 = 10.00 RMB
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 dollar = $0.77
or $1 = 1.30 dollar
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 Dollar = $0.2
or $1 = 5.00 Dollar
1 Soviet = $0.1
or $1 = 10.00 Soviet
1 dollar = $0.25
or $1 = 4.00 dollar
1 Paintballs = $0.17
or $1 = 5.88 Paintballs
1 dollar = $0.43
or $1 = 2.33 dollar
1 dinar = $0.16
or $1 = 6.25 dinar
1 Otacali = $0.53
or $1 = 1.89 Otacali
1 Commonwealth Credit = $0.09
or $1 = 11.11 Commonwealth Credit
1 pound = $0.1
or $1 = 10.00 pound
1 baht = $0.16
or $1 = 6.25 baht
1 Imperial Credit = $0.18
or $1 = 5.56 Imperial Credit
1 dollar = $0.43
or $1 = 2.33 dollar
1 Mark = $0.15
or $1 = 6.67 Mark
1 Krone = $0.45
or $1 = 2.22 Krone
1 rupee = $0.17
or $1 = 5.88 rupee
1 Curnce = $0.44
or $1 = 2.27 Curnce
1 ruble = $0.14
or $1 = 7.14 ruble
1 peso = $0.19
or $1 = 5.26 peso
1 ? = $0.23
or $1 = 4.35 ?
1 Rublen = $0.2
or $1 = 5.00 Rublen
1 Baumpfenning = $0.17
or $1 = 5.88 Baumpfenning
1 Cricet = $0.22
or $1 = 4.55 Cricet
1 afinnian tranne = $0.24
or $1 = 4.17 afinnian tranne
1 mexican peso = $0.22
or $1 = 4.55 mexican peso
1 Ascurian Mark = $0.22
or $1 = 4.55 Ascurian Mark
1 dollar = $0.52
or $1 = 1.92 dollar
1 Türk Lirası = $0.34
or $1 = 2.94 Türk Lirası
1 dollar = $0.54
or $1 = 1.85 dollar
1 dollar = $0.35
or $1 = 2.86 dollar
1 CAS = $0.29
or $1 = 3.45 CAS
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 whisper = $0.13
or $1 = 7.69 whisper
1 krona = $0.32
or $1 = 3.13 krona
1 franc = $0.15
or $1 = 6.67 franc
1 Yuan = $0.16
or $1 = 6.25 Yuan
1 mark = $0.42
or $1 = 2.38 mark
1 yen = $0.4
or $1 = 2.50 yen
1 ching = $0.38
or $1 = 2.63 ching
1 coconut dollar = $0.24
or $1 = 4.17 coconut dollar
1 Kerant = $0.64
or $1 = 1.56 Kerant
1 Monqui = $0.21
or $1 = 4.76 Monqui
1 won = $0.23
or $1 = 4.35 won
1 Freihalis = $0.17
or $1 = 5.88 Freihalis
1 Labor Credit = $0.01
or $1 = 100.00 Labor Credit
1 złoty = $0.28
or $1 = 3.57 złoty
1 złoty = $0.3
or $1 = 3.33 złoty
1 złoty = $0.23
or $1 = 4.35 złoty
1 złoty = $0.14
or $1 = 7.14 złoty
1 Saros = $0.15
or $1 = 6.67 Saros
1 franc = $0.17
or $1 = 5.88 franc
1 dollar = $0.15
or $1 = 6.67 dollar
1 Ranwem = $0.34
or $1 = 2.94 Ranwem
1 Funk marks = $0.26
or $1 = 3.85 Funk marks
1 krona = $0.06
or $1 = 16.67 krona
1 avar = $0.02
or $1 = 50.00 avar
1 guilder = $0.4
or $1 = 2.50 guilder
1 mark = $0.2
or $1 = 5.00 mark
1 Pound Sterling = $0.65
or $1 = 1.54 Pound Sterling
1 scudu = $0.12
or $1 = 8.33 scudu
1 sheqel = $0.26
or $1 = 3.85 sheqel
1 Dollar = $0.21
or $1 = 4.76 Dollar
1 peso = $0.22
or $1 = 4.55 peso
1 guilder = $0.17
or $1 = 5.88 guilder
1 Continental dollar = $0.17
or $1 = 5.88 Continental dollar
1 Tintan = $0.12
or $1 = 8.33 Tintan
1 lira = $0.37
or $1 = 2.70 lira
1 babyeyes = $0.17
or $1 = 5.88 babyeyes
1 smiskis = $0.02
or $1 = 50.00 smiskis
1 bitcoin = $0.17
or $1 = 5.88 bitcoin
1 Super Credits = $0.15
or $1 = 6.67 Super Credits
1 Contru = $0.24
or $1 = 4.17 Contru
1 Amiibo = $0.19
or $1 = 5.26 Amiibo
1 Shells = $0.44
or $1 = 2.27 Shells
1 ruble = $0.03
or $1 = 33.33 ruble
1 Shiny rocks = $0.2
or $1 = 5.00 Shiny rocks
1 dollar = $0.53
or $1 = 1.89 dollar
1 Seed = $0.31
or $1 = 3.23 Seed
1 TATRA T813 = $0.2
or $1 = 5.00 TATRA T813
1 Dirham = $0.01
or $1 = 100.00 Dirham
1 Labor point = $0.45
or $1 = 2.22 Labor point
1 Empyrean = $0.13
or $1 = 7.69 Empyrean
1 Solaire = $0.13
or $1 = 7.69 Solaire
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
1 Skelvarn pound = $0.11
or $1 = 9.09 Skelvarn pound
1 dollar = $0.33
or $1 = 3.03 dollar
1 Rupee = $0.29
or $1 = 3.45 Rupee
1 Bacon and cheese burge = $0.3
or $1 = 3.33 Bacon and cheese burge
1 Danish Krona = $0.16
or $1 = 6.25 Danish Krona
1 Tugrik = $0.41
or $1 = 2.44 Tugrik
1 neusmark = $0.19
or $1 = 5.26 neusmark
1 Aureus = $0.18
or $1 = 5.56 Aureus
1 golden dragon = $0.06
or $1 = 16.67 golden dragon
1 złoty = $0.26
or $1 = 3.85 złoty
1 złoty = $0.29
or $1 = 3.45 złoty
1 złoty = $0.24
or $1 = 4.17 złoty
1 złoty = $0.17
or $1 = 5.88 złoty
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 florin = $0.17
or $1 = 5.88 florin
1 renmin = $0.29
or $1 = 3.45 renmin
1 dollar = $0.12
or $1 = 8.33 dollar
1 Reichsmark = $0.32
or $1 = 3.13 Reichsmark
1 Butvo = $0.22
or $1 = 4.55 Butvo
1 Dollar = $0.13
or $1 = 7.69 Dollar
1 ʞɔnqɹɐlloᗡ = $0.32
or $1 = 3.13 ʞɔnqɹɐlloᗡ
1 Ore = $0.2
or $1 = 5.00 Ore
1 Bonoman Sika = $0.17
or $1 = 5.88 Bonoman Sika
1 Thron = $0.46
or $1 = 2.17 Thron
1 Shiny Rock = $0.04
or $1 = 25.00 Shiny Rock
1 Iranian rial = $0.01
or $1 = 100.00 Iranian rial
1 DK = $0.25
or $1 = 4.00 DK
1 Dollar = $0.18
or $1 = 5.56 Dollar
1 peso = $0.23
or $1 = 4.35 peso
1 dollar = $0.13
or $1 = 7.69 dollar
1 Gold = $0.66
or $1 = 1.52 Gold
1 Crom = $0.57
or $1 = 1.75 Crom
1 Crosur = $0.29
or $1 = 3.45 Crosur
1 Blox = $0.25
or $1 = 4.00 Blox
1 Monera = $0.45
or $1 = 2.22 Monera
1 1x1 studs = $0.25
or $1 = 4.00 1x1 studs
1 baht = $0.22
or $1 = 4.55 baht
1 ruble = $0.04
or $1 = 25.00 ruble
1 jade = $0.03
or $1 = 33.33 jade
1 shell = $0.02
or $1 = 50.00 shell
1 pound = $0.16
or $1 = 6.25 pound
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 Inglars = $0.18
or $1 = 5.56 Inglars
1 liberty dollar = $0.33
or $1 = 3.03 liberty dollar
1 Palm = $0.24
or $1 = 4.17 Palm
1 Baramelldorian Pound = $0.16
or $1 = 6.25 Baramelldorian Pound
1 Dollar = $0.13
or $1 = 7.69 Dollar
1 Pound = $0.15
or $1 = 6.67 Pound
1 johnathans = $0.13
or $1 = 7.69 johnathans
1 Crosper = $0.39
or $1 = 2.56 Crosper
1 S₽ Светлоградский рубл = $0.41
or $1 = 2.44 S₽ Светлоградский рубл
1 krona = $0.21
or $1 = 4.76 krona
1 lira = $0.51
or $1 = 1.96 lira
1 Panstater = $0.35
or $1 = 2.86 Panstater
1 rac = $0.67
or $1 = 1.49 rac
1 Ayhodan krona = $0.21
or $1 = 4.76 Ayhodan krona
1 dollar = $0.34
or $1 = 2.94 dollar
1 Zenab = $0.12
or $1 = 8.33 Zenab
1 Thero = $0.19
or $1 = 5.26 Thero
1 card = $0.15
or $1 = 6.67 card
1 Leaf = $0.12
or $1 = 8.33 Leaf
1 Dollar = $0.26
or $1 = 3.85 Dollar
1 ducat = $0.16
or $1 = 6.25 ducat
1 Lamp Dollar = $0.01
or $1 = 100.00 Lamp Dollar
1 cinder = $1.05
or $1 = 0.95 cinder
1 pound = $0.27
or $1 = 3.70 pound
1 Wheat = $0.02
or $1 = 50.00 Wheat
1 Ascottian Carle = $0.42
or $1 = 2.38 Ascottian Carle
1 euro = $0.29
or $1 = 3.45 euro
1 altopeso = $0.12
or $1 = 8.33 altopeso
1 Mortens = $0.02
or $1 = 50.00 Mortens
1 dollar = $0.52
or $1 = 1.92 dollar
1 LegoStore = $0.38
or $1 = 2.63 LegoStore
1 dollar = $0.25
or $1 = 4.00 dollar
1 kurkstans = $0.25
or $1 = 4.00 kurkstans
1 Estrogen = $0.21
or $1 = 4.76 Estrogen
1 dabloon = $0.1
or $1 = 10.00 dabloon
1 Kupro = $0.11
or $1 = 9.09 Kupro
1 Ultimatum Credit = $0.27
or $1 = 3.70 Ultimatum Credit
1 Lamen = $0.48
or $1 = 2.08 Lamen
1 Vietnamese dong = $0.25
or $1 = 4.00 Vietnamese dong
1 vlang = $0.01
or $1 = 100.00 vlang
1 euro = $0.14
or $1 = 7.14 euro
1 Mark = $0.15
or $1 = 6.67 Mark
1 people's tax money = $0.62
or $1 = 1.61 people's tax money
1 banknote = $0.4
or $1 = 2.50 banknote
1 Sean Yuan = $0.24
or $1 = 4.17 Sean Yuan
1 Cash = $0.1
or $1 = 10.00 Cash
1 Cursed Energy = $0.14
or $1 = 7.14 Cursed Energy
1 Klaravian Crowns = $0.14
or $1 = 7.14 Klaravian Crowns
1 Darkdollars = $0.03
or $1 = 33.33 Darkdollars
1 denier = $0.08
or $1 = 12.50 denier
1 ingot = $0.55
or $1 = 1.82 ingot
1 cheese = $0.2
or $1 = 5.00 cheese
1 technology = $0.25
or $1 = 4.00 technology
1 WOW = $0.19
or $1 = 5.26 WOW
1 Money = $0.01
or $1 = 100.00 Money
1 Sky = $0.51
or $1 = 1.96 Sky
1 Egyptian pounds = $0.17
or $1 = 5.88 Egyptian pounds
1 ader = $0.01
or $1 = 100.00 ader
1 Bat = $0.18
or $1 = 5.56 Bat
1 Bat = $0.3
or $1 = 3.33 Bat
1 Bat = $0.19
or $1 = 5.26 Bat
1 Bat = $0.22
or $1 = 4.55 Bat
1 Bat = $0.16
or $1 = 6.25 Bat
1 Bat = $0.19
or $1 = 5.26 Bat
1 Bat = $0.07
or $1 = 14.29 Bat
1 Pound = $0.01
or $1 = 100.00 Pound
1 Daun = $0.17
or $1 = 5.88 Daun
1 Shatsan Dollar = $0.22
or $1 = 4.55 Shatsan Dollar
1 Yano = $0.16
or $1 = 6.25 Yano
1 copper bead = $0.33
or $1 = 3.03 copper bead
1 coin = $0.02
or $1 = 50.00 coin
1 Weston = $0.42
or $1 = 2.38 Weston
1 Lambrosian Lire = $0.45
or $1 = 2.22 Lambrosian Lire
1 Bonde = $0.36
or $1 = 2.78 Bonde
1 Wasabi = $0.17
or $1 = 5.88 Wasabi
1 guilder = $0.01
or $1 = 100.00 guilder
1 Jacob = $0.01
or $1 = 100.00 Jacob
1 dollar = $0.26
or $1 = 3.85 dollar
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 Coalition Credit = $0.45
or $1 = 2.22 Coalition Credit
1 Kr?na Aethelgardiana = $0.04
or $1 = 25.00 Kr?na Aethelgardiana
1 starla bucks = $0.07
or $1 = 14.29 starla bucks
1 Sace = $0.24
or $1 = 4.17 Sace
1 Anchor = $0.7
or $1 = 1.43 Anchor
1 Elos = $0.22
or $1 = 4.55 Elos
1 glitter = $0.22
or $1 = 4.55 glitter
1 peso = $0.21
or $1 = 4.76 peso
1 Flat = $0.09
or $1 = 11.11 Flat
1 afro = $0.19
or $1 = 5.26 afro
1 yuan = $0.25
or $1 = 4.00 yuan
1 ruble = $0.15
or $1 = 6.67 ruble
1 Dollie = $0.17
or $1 = 5.88 Dollie
1 krona = $0.13
or $1 = 7.69 krona
1 Cronta = $0.27
or $1 = 3.70 Cronta
1 florin = $0.11
or $1 = 9.09 florin
1 pound = $0.22
or $1 = 4.55 pound
1 pound = $0.21
or $1 = 4.76 pound
1 Dollar = $0.18
or $1 = 5.56 Dollar
1 Dollar = $0.87
or $1 = 1.15 Dollar
1 Euro = $0.19
or $1 = 5.26 Euro
1 AER Yield = $0.03
or $1 = 33.33 AER Yield
1 Yuan = $0.52
or $1 = 1.92 Yuan
1 cows = $0.41
or $1 = 2.44 cows
1 dollar = $0.32
or $1 = 3.13 dollar
1 dollar = $0.24
or $1 = 4.17 dollar
1 don = $0.17
or $1 = 5.88 don
1 Pehlt = $0.19
or $1 = 5.26 Pehlt
1 rupee = $0.17
or $1 = 5.88 rupee
1 bitcoin = $0.23
or $1 = 4.35 bitcoin
1 pubia = $0.26
or $1 = 3.85 pubia
1 franc = $0.29
or $1 = 3.45 franc
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
1 Real = $0.15
or $1 = 6.67 Real
1 99999999999999999999 = $0.24
or $1 = 4.17 99999999999999999999
1 dollar = $0.29
or $1 = 3.45 dollar
1 Mark = $0.25
or $1 = 4.00 Mark
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 lira = $0.44
or $1 = 2.27 lira
1 Dollar = $0.79
or $1 = 1.27 Dollar
1 guilder = $0.01
or $1 = 100.00 guilder
1 Salt = $0.23
or $1 = 4.35 Salt
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1 MnO2 = $0.16
or $1 = 6.25 MnO2
1 krona = $0.01
or $1 = 100.00 krona
1 Real KJ = $0.18
or $1 = 5.56 Real KJ
1 Denar = $0.23
or $1 = 4.35 Denar
1 blong = $0.03
or $1 = 33.33 blong
1 bitcoin = $0.22
or $1 = 4.55 bitcoin
1 dollar = $0.13
or $1 = 7.69 dollar
1 dollar = $0.07
or $1 = 14.29 dollar
1 Euro = $0.15
or $1 = 6.67 Euro
1 Franco = $0.16
or $1 = 6.25 Franco
1 Гривни = $0.15
or $1 = 6.67 Гривни
1 Flit = $0.29
or $1 = 3.45 Flit
1 zloty = $0.15
or $1 = 6.67 zloty
1 Gold = $0.3
or $1 = 3.33 Gold
1 ruble = $0.04
or $1 = 25.00 ruble
1 Lucky = $0.25
or $1 = 4.00 Lucky
1 markka = $0.12
or $1 = 8.33 markka
1 lira = $0.21
or $1 = 4.76 lira
1 ravar = $0.14
or $1 = 7.14 ravar
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
1 ruble = $0.02
or $1 = 50.00 ruble
1 none = $0.2
or $1 = 5.00 none
1 Cruzeiro Amaz?nico = $0.21
or $1 = 4.76 Cruzeiro Amaz?nico
1 cheddar = $0.1
or $1 = 10.00 cheddar
1 Daraman = $0.2
or $1 = 5.00 Daraman
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 ducks = $0.21
or $1 = 4.76 ducks
1 Yutro = $0.2
or $1 = 5.00 Yutro
1 Acro = $0.23
or $1 = 4.35 Acro
1 neobay = $0.12
or $1 = 8.33 neobay
1 ₰Korv = $0.18
or $1 = 5.56 ₰Korv
1 guilder = $0.1
or $1 = 10.00 guilder
1 Rodeet = $0.13
or $1 = 7.69 Rodeet
1 striker = $0.14
or $1 = 7.14 striker
1 guilder = $0.04
or $1 = 25.00 guilder
1 Euro = $0.31
or $1 = 3.23 Euro
1 Shell = $0.19
or $1 = 5.26 Shell
1 florin = $0.17
or $1 = 5.88 florin
1 denier = $0.13
or $1 = 7.69 denier
1 unit = $0.19
or $1 = 5.26 unit
1 time = $0.2
or $1 = 5.00 time
1 second = $0.2
or $1 = 5.00 second
1 Krona = $0.08
or $1 = 12.50 Krona
1 rebalanced dinar = $0.16
or $1 = 6.25 rebalanced dinar
1 mono = $0.12
or $1 = 8.33 mono
1 card = $0.12
or $1 = 8.33 card
1 euro = $0.09
or $1 = 11.11 euro
1 dinar = $0.14
or $1 = 7.14 dinar
1 Карточка = $0.16
or $1 = 6.25 Карточка
1 Dollar = $0.2
or $1 = 5.00 Dollar
1 hcedhycfb = $0.17
or $1 = 5.88 hcedhycfb
1 TohaGold = $0.12
or $1 = 8.33 TohaGold
1 Eco = $0.01
or $1 = 100.00 Eco
1 Euro = $0.3
or $1 = 3.33 Euro
1 Lunai = $0.22
or $1 = 4.55 Lunai
1 Aurolean = $0.24
or $1 = 4.17 Aurolean
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
1 Карточка = $0.12
or $1 = 8.33 Карточка
1 Banini = $0.22
or $1 = 4.55 Banini
1 Voller = $0.25
or $1 = 4.00 Voller
1 mark = $0.17
or $1 = 5.88 mark
1 dollar = $0.15
or $1 = 6.67 dollar
1 Korj = $0.35
or $1 = 2.86 Korj
1 Dollero = $0.1
or $1 = 10.00 Dollero
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1 denier = $0.31
or $1 = 3.23 denier
1 Michason = $0.18
or $1 = 5.56 Michason
1 lira = $0.07
or $1 = 14.29 lira
1 Dollar = $0.23
or $1 = 4.35 Dollar
1 Dollar = $0.22
or $1 = 4.55 Dollar
1 Bodies = $0.15
or $1 = 6.67 Bodies
1 denier = $0.15
or $1 = 6.67 denier
1 pound = $0.1
or $1 = 10.00 pound
1 Pi = $0.18
or $1 = 5.56 Pi
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1 guilder = $0.01
or $1 = 100.00 guilder
1 pound sterling = $0.33
or $1 = 3.03 pound sterling
1 guilder = $0.19
or $1 = 5.26 guilder
1 SER = $0.31
or $1 = 3.23 SER
1 Ola = $0.07
or $1 = 14.29 Ola
1 Plitzer Dollar = $0.2
or $1 = 5.00 Plitzer Dollar
1 Baht = $0.57
or $1 = 1.75 Baht
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
1 peso = $0.2
or $1 = 5.00 peso
1 guilder = $0.2
or $1 = 5.00 guilder
1 guilder = $0.2
or $1 = 5.00 guilder
1 bitcoin = $0.23
or $1 = 4.35 bitcoin
1 E-valence = $0.3
or $1 = 3.33 E-valence
1 baht = $0.17
or $1 = 5.88 baht
1 credit = $0.14
or $1 = 7.14 credit
1 Capsig = $0.3
or $1 = 3.33 Capsig
1 Power = $0.32
or $1 = 3.13 Power
1 Qiunches = $0.3
or $1 = 3.33 Qiunches
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 peso = $0.19
or $1 = 5.26 peso
1 dadas = $0.19
or $1 = 5.26 dadas
1 dollar = $0.16
or $1 = 6.25 dollar
1 dollar = $0.13
or $1 = 7.69 dollar
1 denier = $0.41
or $1 = 2.44 denier
1 fish token = $0.21
or $1 = 4.76 fish token
1 blubbas = $0.32
or $1 = 3.13 blubbas
1 Dairg = $0.08
or $1 = 12.50 Dairg
1 Jesse's = $0.1
or $1 = 10.00 Jesse's
1 noros = $0.16
or $1 = 6.25 noros
1 Mark = $0.35
or $1 = 2.86 Mark
1 lira = $0.06
or $1 = 16.67 lira
1 yen = $0.21
or $1 = 4.76 yen
1 alfaiate lira = $0.13
or $1 = 7.69 alfaiate lira
1 florin = $0.06
or $1 = 16.67 florin
1 Euros = $0.41
or $1 = 2.44 Euros
1 pound = $0.17
or $1 = 5.88 pound
1 Ny = $0.01
or $1 = 100.00 Ny
1 dollar = $0.07
or $1 = 14.29 dollar
1 American Social Credit = $0.19
or $1 = 5.26 American Social Credit
1 Bruno coin = $0.02
or $1 = 50.00 Bruno coin
1 mark = $0.18
or $1 = 5.56 mark
1 Franc = $0.22
or $1 = 4.55 Franc
1 krona = $0.15
or $1 = 6.67 krona
1 Volx = $0.21
or $1 = 4.76 Volx
1 Coca = $0.02
or $1 = 50.00 Coca
1 Blessed Coin = $0.23
or $1 = 4.35 Blessed Coin
1 Euro = $0.25
or $1 = 4.00 Euro
1 lira = $0.03
or $1 = 33.33 lira
1 Lumin = $0.16
or $1 = 6.25 Lumin
1 ruble = $0.22
or $1 = 4.55 ruble
1 dollar = $0.27
or $1 = 3.70 dollar
1 Q Dollar = $0.06
or $1 = 16.67 Q Dollar
1 CASH = $0.03
or $1 = 33.33 CASH
1 ero = $0.07
or $1 = 14.29 ero
1 Nukes = $0.2
or $1 = 5.00 Nukes
1 Nukes = $0.19
or $1 = 5.26 Nukes
1 Nukes = $0.18
or $1 = 5.56 Nukes
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
1 Yohn = $0.02
or $1 = 50.00 Yohn
1 markka = $0.32
or $1 = 3.13 markka
1 Gold Dollar Bill = $0.31
or $1 = 3.23 Gold Dollar Bill
1 onyx = $0.17
or $1 = 5.88 onyx
1 florin = $0.03
or $1 = 33.33 florin
1 Mo Ce yuan = $0.31
or $1 = 3.23 Mo Ce yuan
1 pound = $0.02
or $1 = 50.00 pound
1 Crown = $0.19
or $1 = 5.26 Crown
1 Libre = $0.26
or $1 = 3.85 Libre
1 Nukes = $0.19
or $1 = 5.26 Nukes
1 denier = $0.22
or $1 = 4.55 denier
1 Strand-Krona = $0.56
or $1 = 1.79 Strand-Krona
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 baht = $0.13
or $1 = 7.69 baht
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 RK = $0.16
or $1 = 6.25 RK
1 Eri = $0.21
or $1 = 4.76 Eri
1 Lei = $0.24
or $1 = 4.17 Lei
1 Theocracy Dollar = $0.02
or $1 = 50.00 Theocracy Dollar
1 Macedonian Dollar = $0.13
or $1 = 7.69 Macedonian Dollar
1 Viritedian mark = $0.43
or $1 = 2.33 Viritedian mark
1 Dollars = $0.31
or $1 = 3.23 Dollars
1 Krona = $0.34
or $1 = 2.94 Krona
1 bitcoin = $0.18
or $1 = 5.56 bitcoin
1 Dollar = $0.51
or $1 = 1.96 Dollar
1 Quak = $0.16
or $1 = 6.25 Quak
1 Green = $0.07
or $1 = 14.29 Green
1 rupee = $0.21
or $1 = 4.76 rupee
1 dough = $0.12
or $1 = 8.33 dough
1 krabby patty = $0.1
or $1 = 10.00 krabby patty
1 human workers = $0.2
or $1 = 5.00 human workers
1 sprinkles = $0.26
or $1 = 3.85 sprinkles
1 United Monroe Dollar = $0.29
or $1 = 3.45 United Monroe Dollar
1 Burny Bucks = $0.04
or $1 = 25.00 Burny Bucks
1 Blooms = $0.18
or $1 = 5.56 Blooms
1 hair = $0.23
or $1 = 4.35 hair
1 Bussy Bucks = $0.17
or $1 = 5.88 Bussy Bucks
1 claymation = $0.24
or $1 = 4.17 claymation
1 franc = $0.22
or $1 = 4.55 franc
1 Dollars = $0.1
or $1 = 10.00 Dollars
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
1 latino = $0.01
or $1 = 100.00 latino
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 Drachma = $0.48
or $1 = 2.08 Drachma
1 Oz emerald = $0.18
or $1 = 5.56 Oz emerald
1 barney = $0.22
or $1 = 4.55 barney
1 guilder = $0.21
or $1 = 4.76 guilder
1 copper = $0.1
or $1 = 10.00 copper
1 meowcoin = $0.32
or $1 = 3.13 meowcoin
1 Denarius = $0.09
or $1 = 11.11 Denarius
1 guilder = $0.19
or $1 = 5.26 guilder
1 Bitcoin = $0.13
or $1 = 7.69 Bitcoin
1 gold = $0.42
or $1 = 2.38 gold
1 Khresthorvkean Shield = $0.22
or $1 = 4.55 Khresthorvkean Shield
1 Nukes = $0.19
or $1 = 5.26 Nukes
1 Nukes = $0.2
or $1 = 5.00 Nukes
1 Federative Credit = $0.41
or $1 = 2.44 Federative Credit
1 Gutizka Mark = $0.24
or $1 = 4.17 Gutizka Mark
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 Gramme = $0.23
or $1 = 4.35 Gramme
1 baht = $0.15
or $1 = 6.67 baht
1 Xoron = $0.32
or $1 = 3.13 Xoron
1 Vaark = $0.22
or $1 = 4.55 Vaark
1 Credits = $0.36
or $1 = 2.78 Credits
1 RLL = $0.17
or $1 = 5.88 RLL
1 Kronor = $0.23
or $1 = 4.35 Kronor
1 Dollars = $0.21
or $1 = 4.76 Dollars
1 Ruble = $0.21
or $1 = 4.76 Ruble
1 peseta = $0.17
or $1 = 5.88 peseta
1 Credit = $0.33
or $1 = 3.03 Credit
1 Rand = $0.16
or $1 = 6.25 Rand
1 Virtual coin = $0.42
or $1 = 2.38 Virtual coin
1 Dystea Government-Awar = $0.32
or $1 = 3.13 Dystea Government-Awar
1 doubloon = $0.19
or $1 = 5.26 doubloon
1 peso = $0.06
or $1 = 16.67 peso
1 denier = $0.19
or $1 = 5.26 denier
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
1 Pln = $0.21
or $1 = 4.76 Pln
1 Laca = $0.2
or $1 = 5.00 Laca
1 Honobe Dollar = $0.19
or $1 = 5.26 Honobe Dollar
1 ducat = $0.14
or $1 = 7.14 ducat
1 TBC = $0.22
or $1 = 4.55 TBC
1 Kutsu = $0.12
or $1 = 8.33 Kutsu
1 ruble = $0.17
or $1 = 5.88 ruble
1 Real = $0.16
or $1 = 6.25 Real
1 mark = $0.22
or $1 = 4.55 mark
1 Reis PARA = $0.22
or $1 = 4.55 Reis PARA
1 Lupi = $0.21
or $1 = 4.76 Lupi
1 frank = $0.22
or $1 = 4.55 frank
1 dollar = $0.11
or $1 = 9.09 dollar
1 mark = $0.22
or $1 = 4.55 mark
1 Cripto = $0.1
or $1 = 10.00 Cripto
1 Crowns = $0.29
or $1 = 3.45 Crowns
1 dollar = $0.27
or $1 = 3.70 dollar
1 The fl? = $0.06
or $1 = 16.67 The fl?
1 Monument = $0.57
or $1 = 1.75 Monument
1 Garcian Krao = $0.13
or $1 = 7.69 Garcian Krao
1 dollar = $0.34
or $1 = 2.94 dollar
1 Tealeon = $0.31
or $1 = 3.23 Tealeon
1 bones = $0.42
or $1 = 2.38 bones
1 Pax?s = $0.22
or $1 = 4.55 Pax?s
1 Mythos = $0.19
or $1 = 5.26 Mythos
1 Euro = $0.14
or $1 = 7.14 Euro
1 pound = $0.27
or $1 = 3.70 pound
1 Hyperions = $0.2
or $1 = 5.00 Hyperions
1 Fanta = $0.21
or $1 = 4.76 Fanta
1 ruble = $0.17
or $1 = 5.88 ruble
1 Dollar = $0.41
or $1 = 2.44 Dollar
1 ruble = $0.19
or $1 = 5.26 ruble
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
1 Euro = $0.18
or $1 = 5.56 Euro
1 Mongke = $0.16
or $1 = 6.25 Mongke
1 currency = $0.17
or $1 = 5.88 currency
1 Dram = $0.2
or $1 = 5.00 Dram
1 Frog = $0.26
or $1 = 3.85 Frog
1 Rangi Ɍ̄ = $0.21
or $1 = 4.76 Rangi Ɍ̄
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
1 krona = $0.22
or $1 = 4.55 krona
1 ruble = $0.18
or $1 = 5.56 ruble
1 AETHER = $0.19
or $1 = 5.26 AETHER
1 Peso = $0.22
or $1 = 4.55 Peso
1 dd = $0.18
or $1 = 5.56 dd
1 Tugrik = $0.16
or $1 = 6.25 Tugrik
1 Cat food = $0.18
or $1 = 5.56 Cat food
1 dollar = $0.27
or $1 = 3.70 dollar
1 Gem = $0.16
or $1 = 6.25 Gem
1 florin = $0.22
or $1 = 4.55 florin
1 Pound = $0.21
or $1 = 4.76 Pound
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
1 mark = $0.22
or $1 = 4.55 mark
1 Cubanican Guara = $0.32
or $1 = 3.13 Cubanican Guara
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 Kgyr = $0.2
or $1 = 5.00 Kgyr
1 Dollaro Villandese = $0.21
or $1 = 4.76 Dollaro Villandese
1 Essentia = $0.01
or $1 = 100.00 Essentia
1 Makni Dinar = $0.16
or $1 = 6.25 Makni Dinar
1 Galad = $0.13
or $1 = 7.69 Galad
1 fjdfj = $0.13
or $1 = 7.69 fjdfj
1 Magnolia = $0.14
or $1 = 7.14 Magnolia
1 rupee = $0.22
or $1 = 4.55 rupee
1 Goop = $0.42
or $1 = 2.38 Goop
1 Oreos = $0.13
or $1 = 7.69 Oreos
1 in gold reserve = $0.28
or $1 = 3.57 in gold reserve
1 Imrpilsm = $0.2
or $1 = 5.00 Imrpilsm
1 guilder = $0.02
or $1 = 50.00 guilder
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
1 Zairos = $0.03
or $1 = 33.33 Zairos
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1 Alakskan Dollar = $0.05
or $1 = 20.00 Alakskan Dollar
1 Brilhante = $0.3
or $1 = 3.33 Brilhante
1 beriste = $0.22
or $1 = 4.55 beriste
1 Americo = $0.2
or $1 = 5.00 Americo
1 Zilber = $0.22
or $1 = 4.55 Zilber
1 baht = $0.43
or $1 = 2.33 baht
1 florin = $0.02
or $1 = 50.00 florin
1 Pyrebah = $0.23
or $1 = 4.35 Pyrebah
1 Rin ₼ = $0.23
or $1 = 4.35 Rin ₼
1 Kwanza = $0.23
or $1 = 4.35 Kwanza
1 guilder = $0.04
or $1 = 25.00 guilder
1 rupee = $0.13
or $1 = 7.69 rupee
1 guilder = $0.03
or $1 = 33.33 guilder
1 bitcoin = $0.23
or $1 = 4.35 bitcoin
1 Anzaria = $0.28
or $1 = 3.57 Anzaria
1 labu = $0.26
or $1 = 3.85 labu
1 Yan = $0.17
or $1 = 5.88 Yan
1 Anthonic = $0.16
or $1 = 6.25 Anthonic
1 Aurum = $0.14
or $1 = 7.14 Aurum
1 euro = $0.18
or $1 = 5.56 euro
1 Dollar = $0.3
or $1 = 3.33 Dollar
1 Veith = $0.19
or $1 = 5.26 Veith
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
1 Taka = $0.23
or $1 = 4.35 Taka
1 denier = $0.22
or $1 = 4.55 denier
1 ruble = $0.02
or $1 = 50.00 ruble
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 Coin = $0.16
or $1 = 6.25 Coin
1 Gold Chip = $0.3
or $1 = 3.33 Gold Chip
1 goon juice = $0.21
or $1 = 4.76 goon juice
1 Accelecharger = $0.17
or $1 = 5.88 Accelecharger
1 peso = $0.07
or $1 = 14.29 peso
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
1 euro = $0.22
or $1 = 4.55 euro
1 dollar = $0.44
or $1 = 2.27 dollar
1 Bitcoin = $0.26
or $1 = 3.85 Bitcoin
1 eddie = $0.21
or $1 = 4.76 eddie
1 florin = $0.06
or $1 = 16.67 florin
1 krona = $0.22
or $1 = 4.55 krona
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
1 Lire = $0.17
or $1 = 5.88 Lire
1 Millet = $0.04
or $1 = 25.00 Millet
1 lira = $0.15
or $1 = 6.67 lira
1 dollar = $0.06
or $1 = 16.67 dollar
1 Real = $0.23
or $1 = 4.35 Real
1 ruble = $0.07
or $1 = 14.29 ruble
1 Euro = $0.2
or $1 = 5.00 Euro
1 Dubloons = $0.21
or $1 = 4.76 Dubloons
1 Para = $0.28
or $1 = 3.57 Para
1 denier = $0.09
or $1 = 11.11 denier
1 dollar = $0.25
or $1 = 4.00 dollar
1 Euro = $0.17
or $1 = 5.88 Euro
1 Twous = $0.23
or $1 = 4.35 Twous
1 the holy pound = $0.22
or $1 = 4.55 the holy pound
1 franc = $0.18
or $1 = 5.56 franc
1 peso = $0.29
or $1 = 3.45 peso
1 CAMBENIAN FOOD STAMPS = $0.01
or $1 = 100.00 CAMBENIAN FOOD STAMPS
1 Pescia = $0.04
or $1 = 25.00 Pescia
1 bitcoin = $0.02
or $1 = 50.00 bitcoin
1 Peso = $0.17
or $1 = 5.88 Peso
1 Valen = $0.22
or $1 = 4.55 Valen
1 None = $0.03
or $1 = 33.33 None
1 krona = $0.21
or $1 = 4.76 krona
1 bitcoin = $0.22
or $1 = 4.55 bitcoin
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
1 mark = $0.21
or $1 = 4.76 mark
1 gaggagaggagaggagaggagg = $0.1
or $1 = 10.00 gaggagaggagaggagaggagg
1 Palmere = $0.03
or $1 = 33.33 Palmere
1 Peters = $0.2
or $1 = 5.00 Peters
1 Fern's = $0.2
or $1 = 5.00 Fern's
1 Liang = $0.2
or $1 = 5.00 Liang
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 poppy = $0.14
or $1 = 7.14 poppy
1 bitcoin = $0.09
or $1 = 11.11 bitcoin
1 Zillika = $0.17
or $1 = 5.88 Zillika
1 work note = $0.01
or $1 = 100.00 work note
1 duckling pound = $0.21
or $1 = 4.76 duckling pound
1 Azrelian dollar = $0.04
or $1 = 25.00 Azrelian dollar
1 Chicken Nugget = $0.18
or $1 = 5.56 Chicken Nugget
1 Lotus = $0.18
or $1 = 5.56 Lotus
1 Rev = $0.15
or $1 = 6.67 Rev
1 pound = $0.09
or $1 = 11.11 pound
1 Bins = $0.15
or $1 = 6.67 Bins
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
1 Yank = $0.04
or $1 = 25.00 Yank
1 Рубль = $0.01
or $1 = 100.00 Рубль
1 pound = $0.22
or $1 = 4.55 pound
1 franc = $0.23
or $1 = 4.35 franc
1 Tyrian Shekel = $0.2
or $1 = 5.00 Tyrian Shekel
1 security = $0.13
or $1 = 7.69 security
1 Shmeckle = $0.23
or $1 = 4.35 Shmeckle
1 Albertan Dollar = $0.25
or $1 = 4.00 Albertan Dollar
1 teeth = $0.24
or $1 = 4.17 teeth
1 florin = $0.25
or $1 = 4.00 florin
1 Shillings = $0.16
or $1 = 6.25 Shillings
1 Sokav = $0.25
or $1 = 4.00 Sokav
1 bitcoin = $0.1
or $1 = 10.00 bitcoin
1 peso = $0.18
or $1 = 5.56 peso
1 Farts in Jars = $0.14
or $1 = 7.14 Farts in Jars
1 State Credit = $0.34
or $1 = 2.94 State Credit
1 Intimacy = $0.03
or $1 = 33.33 Intimacy
1 Yomp = $0.01
or $1 = 100.00 Yomp
1 Wyatts = $0.21
or $1 = 4.76 Wyatts
1 Drachm = $0.43
or $1 = 2.33 Drachm
1 Stamps = $0.23
or $1 = 4.35 Stamps
1 Lazi = $0.17
or $1 = 5.88 Lazi
1 dollar = $0.13
or $1 = 7.69 dollar
1 Freedom IOU = $0.21
or $1 = 4.76 Freedom IOU
1 dollar = $0.14
or $1 = 7.14 dollar
1 bitcoin = $0.24
or $1 = 4.17 bitcoin
1 Itu = $0.29
or $1 = 3.45 Itu
1 ateez = $0.2
or $1 = 5.00 ateez
1 bitcoin = $0.23
or $1 = 4.35 bitcoin
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
1 Mark = $0.19
or $1 = 5.26 Mark
1 gulden = $0.17
or $1 = 5.88 gulden
1 bitcoin = $0.35
or $1 = 2.86 bitcoin
1 yen = $0.22
or $1 = 4.55 yen
1 Siamese Baht = $0.11
or $1 = 9.09 Siamese Baht
1 Corona Albertiana = $0.2
or $1 = 5.00 Corona Albertiana
1 Franchian Crown = $0.23
or $1 = 4.35 Franchian Crown
1 tulip = $0.21
or $1 = 4.76 tulip
1 Dollar = $0.41
or $1 = 2.44 Dollar
1 Rubel = $0.44
or $1 = 2.27 Rubel
1 Ahn = $0.22
or $1 = 4.55 Ahn
1 rupee = $0.14
or $1 = 7.14 rupee
1 denier = $0.19
or $1 = 5.26 denier
1 EIA = $0.22
or $1 = 4.55 EIA
1 baht = $0.19
or $1 = 5.26 baht
1 Euros = $0.36
or $1 = 2.78 Euros
1 Pound = $0.25
or $1 = 4.00 Pound
1 Paper money = $0.04
or $1 = 25.00 Paper money
1 Wonpen = $0.3
or $1 = 3.33 Wonpen
1 lira = $0.2
or $1 = 5.00 lira
1 tolma = $0.2
or $1 = 5.00 tolma
1 florin = $0.21
or $1 = 4.76 florin
1 Akča = $0.22
or $1 = 4.55 Akča
1 hoards treasure = $0.23
or $1 = 4.35 hoards treasure
1 ern = $0.16
or $1 = 6.25 ern
1 Kawuit = $0.18
or $1 = 5.56 Kawuit
1 Bastarvdini = $0.04
or $1 = 25.00 Bastarvdini
1 pesos = $0.22
or $1 = 4.55 pesos
1 Hryvnia = $0.22
or $1 = 4.55 Hryvnia
1 lira = $0.2
or $1 = 5.00 lira
1 what = $0.14
or $1 = 7.14 what
1 Mark = $0.12
or $1 = 8.33 Mark
1 PicaLu = $0.2
or $1 = 5.00 PicaLu
1 dollar = $0.47
or $1 = 2.13 dollar
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 florin = $0.2
or $1 = 5.00 florin
1 schlappenclapp = $0.27
or $1 = 3.70 schlappenclapp
1 bitcoin = $0.22
or $1 = 4.55 bitcoin
1 franc = $0.22
or $1 = 4.55 franc
1 rhiefvuhfe = $0.18
or $1 = 5.56 rhiefvuhfe
1 mark = $0.23
or $1 = 4.35 mark
1 pound = $0.27
or $1 = 3.70 pound
1 florin = $0.17
or $1 = 5.88 florin
1 Cr?dito = $0.24
or $1 = 4.17 Cr?dito
1 Ciscarian Dollar = $0.2
or $1 = 5.00 Ciscarian Dollar
1 matana = $0.01
or $1 = 100.00 matana
1 dollar = $0.29
or $1 = 3.45 dollar
1 Food = $0.17
or $1 = 5.88 Food
1 Teef = $0.12
or $1 = 8.33 Teef
1 Cook = $0.03
or $1 = 33.33 Cook
1 Aura = $0.15
or $1 = 6.67 Aura
1 money = $0.17
or $1 = 5.88 money
1 Axlwuns = $0.23
or $1 = 4.35 Axlwuns
1 Hilueekhillerellip = $0.27
or $1 = 3.70 Hilueekhillerellip
1 mark = $0.19
or $1 = 5.26 mark
1 shekels = $0.13
or $1 = 7.69 shekels
1 Food = $0.18
or $1 = 5.56 Food
1 Food = $0.19
or $1 = 5.26 Food
1 Food = $0.2
or $1 = 5.00 Food
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 dollar = $0.11
or $1 = 9.09 dollar
1 rupee = $0.06
or $1 = 16.67 rupee
1 ruble = $0.16
or $1 = 6.25 ruble
1 Socialism = $0.01
or $1 = 100.00 Socialism
1 Yen = $0.45
or $1 = 2.22 Yen
1 currency = $0.2
or $1 = 5.00 currency
1 Jaflis = $0.11
or $1 = 9.09 Jaflis
1 Unberian = $0.24
or $1 = 4.17 Unberian
1 yen = $0.14
or $1 = 7.14 yen
1 pound = $0.11
or $1 = 9.09 pound
1 R?al = $0.01
or $1 = 100.00 R?al
1 coins = $0.13
or $1 = 7.69 coins
1 Dureetight = $0.32
or $1 = 3.13 Dureetight
1 nubs = $0.25
or $1 = 4.00 nubs
1 dollar = $0.13
or $1 = 7.69 dollar
1 Riyals = $0.22
or $1 = 4.55 Riyals
1 Bitcoin = $0.12
or $1 = 8.33 Bitcoin
1 Dinar = $0.19
or $1 = 5.26 Dinar
1 lira = $0.21
or $1 = 4.76 lira
1 dollar = $0.04
or $1 = 25.00 dollar
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 flower = $0.15
or $1 = 6.67 flower
1 dollars = $0.22
or $1 = 4.55 dollars
1 dollar = $0.02
or $1 = 50.00 dollar
1 Nugget = $0.16
or $1 = 6.25 Nugget
1 MBAPPU = $0.1
or $1 = 10.00 MBAPPU
1 Currency = $0.19
or $1 = 5.26 Currency
1 Unit = $0.11
or $1 = 9.09 Unit
1 kal = $0.01
or $1 = 100.00 kal
1 indigenas = $0.01
or $1 = 100.00 indigenas
1 USD = $0.31
or $1 = 3.23 USD
1 Heks Bonds = $0.21
or $1 = 4.76 Heks Bonds
1 Veyr = $0.04
or $1 = 25.00 Veyr
1 Food = $0.19
or $1 = 5.26 Food
1 Gem = $0.07
or $1 = 14.29 Gem
1 ducat = $0.1
or $1 = 10.00 ducat
1 Food = $0.17
or $1 = 5.88 Food
1 Dollar = $0.17
or $1 = 5.88 Dollar
1 Euro = $0.17
or $1 = 5.88 Euro
1 frog = $0.27
or $1 = 3.70 frog
1 Euro = $0.13
or $1 = 7.69 Euro
1 złoty = $0.18
or $1 = 5.56 złoty
1 Utatchas Blessings = $0.22
or $1 = 4.55 Utatchas Blessings
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1 Melenos = $0.23
or $1 = 4.35 Melenos
1 Federation Credit = $0.26
or $1 = 3.85 Federation Credit
1 YCA = $0.16
or $1 = 6.25 YCA
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1 english dallor = $0.23
or $1 = 4.35 english dallor
1 Yul = $0.27
or $1 = 3.70 Yul
1 Lua = $0.04
or $1 = 25.00 Lua
1 Dollar = $0.21
or $1 = 4.76 Dollar
1 Peruvian phallus = $0.08
or $1 = 12.50 Peruvian phallus
1 mark = $0.2
or $1 = 5.00 mark
1 Klodt = $0.18
or $1 = 5.56 Klodt
1 Peruano = $0.4
or $1 = 2.50 Peruano
1 Euro = $0.22
or $1 = 4.55 Euro
1 Seprazan dinero = $0.28
or $1 = 3.57 Seprazan dinero
1 3ffd = $0.03
or $1 = 33.33 3ffd
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 mark = $0.19
or $1 = 5.26 mark
1 Crown = $0.17
or $1 = 5.88 Crown
1 Raji = $0.23
or $1 = 4.35 Raji
1 asgardian coins = $0.18
or $1 = 5.56 asgardian coins
1 Won = $0.1
or $1 = 10.00 Won
1 sevar = $0.17
or $1 = 5.88 sevar
1 Won = $0.11
or $1 = 9.09 Won
1 Won = $0.11
or $1 = 9.09 Won
1 Streimtak mark = $0.17
or $1 = 5.88 Streimtak mark
1 Nova = $0.15
or $1 = 6.67 Nova
1 Pound = $0.12
or $1 = 8.33 Pound
1 dollar = $0.26
or $1 = 3.85 dollar
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 real = $0.16
or $1 = 6.25 real
1 Dollar = $0.22
or $1 = 4.55 Dollar
1 pounds = $0.22
or $1 = 4.55 pounds
1 dollar = $0.14
or $1 = 7.14 dollar
1 ruble = $0.16
or $1 = 6.25 ruble
1 Universal Spring Soffi = $0.24
or $1 = 4.17 Universal Spring Soffi
1 HenryCoins = $0.2
or $1 = 5.00 HenryCoins
1 denier = $0.03
or $1 = 33.33 denier
1 Pound = $0.22
or $1 = 4.55 Pound
1 Parcel = $0.12
or $1 = 8.33 Parcel
1 sang = $0.16
or $1 = 6.25 sang
1 Zenner = $0.2
or $1 = 5.00 Zenner
1 YA = $0.19
or $1 = 5.26 YA
1 Dirham Populaire = $0.16
or $1 = 6.25 Dirham Populaire
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 Escudo = $0.04
or $1 = 25.00 Escudo
1 mark = $0.09
or $1 = 11.11 mark
1 money = $0.22
or $1 = 4.55 money
1 dabloons = $0.27
or $1 = 3.70 dabloons
1 Butterfly Buck = $0.01
or $1 = 100.00 Butterfly Buck
1 10 Percent of Your Mo = $0.19
or $1 = 5.26 10 Percent of Your Mo
1 Credits = $0.28
or $1 = 3.57 Credits
1 Rhodesian dollar = $0.06
or $1 = 16.67 Rhodesian dollar
1 pound = $0.19
or $1 = 5.26 pound
1 pound = $0.19
or $1 = 5.26 pound
1 guilder = $0.19
or $1 = 5.26 guilder
1 franc = $0.19
or $1 = 5.26 franc
1 Shadowcoin = $0.18
or $1 = 5.56 Shadowcoin
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 Euro = $0.2
or $1 = 5.00 Euro
1 euros = $0.16
or $1 = 6.25 euros
1 franc = $0.21
or $1 = 4.76 franc
1 Altur = $0.14
or $1 = 7.14 Altur
1 dollar = $0.09
or $1 = 11.11 dollar
1 Lat?n = $0.22
or $1 = 4.55 Lat?n
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 Carat = $0.04
or $1 = 25.00 Carat
1 Tridento = $0.27
or $1 = 3.70 Tridento
1 Pierogies = $0.01
or $1 = 100.00 Pierogies
1 Lidar = $0.46
or $1 = 2.17 Lidar
1 Tala T̷ = $0.2
or $1 = 5.00 Tala T̷
1 Lyra = $0.23
or $1 = 4.35 Lyra
1 Bug = $0.22
or $1 = 4.55 Bug
1 Unit = $0.03
or $1 = 33.33 Unit
1 ruble = $0.37
or $1 = 2.70 ruble
1 RUPPEE = $0.18
or $1 = 5.56 RUPPEE
1 Not = $0.19
or $1 = 5.26 Not
1 Platinum = $0.11
or $1 = 9.09 Platinum
1 dollar = $0.13
or $1 = 7.69 dollar
1 lira = $0.33
or $1 = 3.03 lira
1 Ness = $0.19
or $1 = 5.26 Ness
1 Letr = $0.36
or $1 = 2.78 Letr
1 card = $0.18
or $1 = 5.56 card
1 Love = $0.17
or $1 = 5.88 Love
1 florin = $0.26
or $1 = 3.85 florin
1 mora = $0.33
or $1 = 3.03 mora
1 Sol-hour = $0.08
or $1 = 12.50 Sol-hour
1 pound = $0.2
or $1 = 5.00 pound
1 Arik = $0.3
or $1 = 3.33 Arik
1 United States = $0.31
or $1 = 3.23 United States
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 peso = $0.18
or $1 = 5.56 peso
1 riyal = $0.23
or $1 = 4.35 riyal
1 pound = $0.32
or $1 = 3.13 pound
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 xttt = $0.27
or $1 = 3.70 xttt
1 Dlati = $0.03
or $1 = 33.33 Dlati
1 dollar = $0.32
or $1 = 3.13 dollar
1 krohl = $0.24
or $1 = 4.17 krohl
1 proto = $0.21
or $1 = 4.76 proto
1 Keir = $0.21
or $1 = 4.76 Keir
1 fivedollars = $0.22
or $1 = 4.55 fivedollars
1 fivedollars = $0.19
or $1 = 5.26 fivedollars
1 fivedollars = $0.19
or $1 = 5.26 fivedollars
1 fivedollars = $0.19
or $1 = 5.26 fivedollars
1 fivedollars = $0.19
or $1 = 5.26 fivedollars
1 fivedollars = $0.19
or $1 = 5.26 fivedollars
1 fivedollars = $0.18
or $1 = 5.56 fivedollars
1 fivedollars = $0.19
or $1 = 5.26 fivedollars
1 fivedollars = $0.18
or $1 = 5.56 fivedollars
1 fivedollars = $0.19
or $1 = 5.26 fivedollars
1 fivedollars = $0.21
or $1 = 4.76 fivedollars
1 fivedollars = $0.21
or $1 = 4.76 fivedollars
1 ruble = $0.23
or $1 = 4.35 ruble
1 Dollar = $0.19
or $1 = 5.26 Dollar
1 Realis = $0.22
or $1 = 4.55 Realis
1 denier = $0.2
or $1 = 5.00 denier
1 ruble = $0.02
or $1 = 50.00 ruble
1 Atoms = $0.18
or $1 = 5.56 Atoms
1 Atoms = $0.21
or $1 = 4.76 Atoms
1 Globle Dollar = $0.2
or $1 = 5.00 Globle Dollar
1 Encycurray = $0.21
or $1 = 4.76 Encycurray
1 Cabesan Peso = $0.13
or $1 = 7.69 Cabesan Peso
1 Games = $0.21
or $1 = 4.76 Games
1 Games = $0.2
or $1 = 5.00 Games
1 Games = $0.17
or $1 = 5.88 Games
1 Games = $0.19
or $1 = 5.26 Games
1 Gd = $0.24
or $1 = 4.17 Gd
1 LiberCoin = $0.26
or $1 = 3.85 LiberCoin
1 FUGI = $0.16
or $1 = 6.25 FUGI
1 Hekiis = $0.09
or $1 = 11.11 Hekiis
1 Valdrisian Ruble = $0.17
or $1 = 5.88 Valdrisian Ruble
1 Tree = $0.11
or $1 = 9.09 Tree
1 Kohtan = $0.19
or $1 = 5.26 Kohtan
1 Pira = $0.31
or $1 = 3.23 Pira
1 Rupey = $0.21
or $1 = 4.76 Rupey
1 Mark = $0.19
or $1 = 5.26 Mark
1 Lana = $0.01
or $1 = 100.00 Lana
1 auby = $0.13
or $1 = 7.69 auby
1 Laut = $0.1
or $1 = 10.00 Laut
1 Kuaroa = $0.22
or $1 = 4.55 Kuaroa
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
1 Kirin = $0.2
or $1 = 5.00 Kirin
1 pound = $0.22
or $1 = 4.55 pound
1 Pozium = $0.11
or $1 = 9.09 Pozium
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 Jayfablooms = $0.09
or $1 = 11.11 Jayfablooms
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1 lira = $0.23
or $1 = 4.35 lira
1 Dollar = $0.14
or $1 = 7.14 Dollar
1 Danzos = $0.17
or $1 = 5.88 Danzos
1 Alberns = $0.4
or $1 = 2.50 Alberns
1 banknote = $0.31
or $1 = 3.23 banknote
1 Yopa Money = $0.09
or $1 = 11.11 Yopa Money
1 krona = $0.03
or $1 = 33.33 krona
1 Euro = $0.23
or $1 = 4.35 Euro
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 pebbles = $0.2
or $1 = 5.00 pebbles
1 Escudo = $0.3
or $1 = 3.33 Escudo
1 Coin = $0.01
or $1 = 100.00 Coin
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 baht = $0.21
or $1 = 4.76 baht
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1 pound = $0.01
or $1 = 100.00 pound
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 specks = $0.15
or $1 = 6.67 specks
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 Torus = $0.13
or $1 = 7.69 Torus
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1 EqinoxMonymony = $0.4
or $1 = 2.50 EqinoxMonymony
1 Plethos = $0.15
or $1 = 6.67 Plethos
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 Delo = $0.25
or $1 = 4.00 Delo
1 dollar = $0.4
or $1 = 2.50 dollar
1 euns = $0.01
or $1 = 100.00 euns
1 I-Buck = $0.21
or $1 = 4.76 I-Buck
1 krona = $0.19
or $1 = 5.26 krona
1 zimbabe = $0.24
or $1 = 4.17 zimbabe
1 Nuro = $0.11
or $1 = 9.09 Nuro
1 mark = $0.17
or $1 = 5.88 mark
1 Golden Coins = $0.15
or $1 = 6.67 Golden Coins
1 pound = $0.01
or $1 = 100.00 pound
1 krona = $0.01
or $1 = 100.00 krona
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 Agony = $0.15
or $1 = 6.67 Agony
1 Mouse = $0.31
or $1 = 3.23 Mouse
1 SEK = $0.42
or $1 = 2.38 SEK
1 guilder = $0.18
or $1 = 5.56 guilder
1 Philippine Peso = $0.2
or $1 = 5.00 Philippine Peso
1 rupee = $0.17
or $1 = 5.88 rupee
1 dollar = $0.32
or $1 = 3.13 dollar
1 yen = $0.19
or $1 = 5.26 yen
1 US dollar = $0.21
or $1 = 4.76 US dollar
1 Strenght = $0.2
or $1 = 5.00 Strenght
1 Platinum Banana = $0.52
or $1 = 1.92 Platinum Banana
1 xaco = $0.2
or $1 = 5.00 xaco
1 Maraltan Piso = $0.07
or $1 = 14.29 Maraltan Piso
1 Liber = $0.3
or $1 = 3.33 Liber
1 Lek = $0.15
or $1 = 6.67 Lek
1 franc = $0.22
or $1 = 4.55 franc
1 Shambulese Shamboqukes = $0.16
or $1 = 6.25 Shambulese Shamboqukes
1 yorkos = $0.16
or $1 = 6.25 yorkos
1 Salt Packets = $0.17
or $1 = 5.88 Salt Packets
1 ruble = $0.4
or $1 = 2.50 ruble
1 dong = $0.01
or $1 = 100.00 dong
1 dollar = $0.27
or $1 = 3.70 dollar
1 krona = $0.01
or $1 = 100.00 krona
1 Byz = $0.01
or $1 = 100.00 Byz
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
1 rupee = $0.01
or $1 = 100.00 rupee
1 Dollar Mark = $0.17
or $1 = 5.88 Dollar Mark
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
1 123456787654 = $0.23
or $1 = 4.35 123456787654
1 dollar = $0.16
or $1 = 6.25 dollar
1 denier = $0.12
or $1 = 8.33 denier
1 Eelensian Dollar = $0.34
or $1 = 2.94 Eelensian Dollar
1 dollar = $0.1
or $1 = 10.00 dollar
1 SORDI = $0.13
or $1 = 7.69 SORDI
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 baht = $0.01
or $1 = 100.00 baht
1 Koruna = $0.14
or $1 = 7.14 Koruna
1 bitcoin = $0.32
or $1 = 3.13 bitcoin
1 Australitstan Disk = $0.01
or $1 = 100.00 Australitstan Disk
1 ajessian = $0.2
or $1 = 5.00 ajessian
1 Raht = $0.18
or $1 = 5.56 Raht
1 Ironstamp = $0.45
or $1 = 2.22 Ironstamp
1 Skeins = $0.2
or $1 = 5.00 Skeins
1 Skeins = $0.19
or $1 = 5.26 Skeins
1 Skeins = $0.19
or $1 = 5.26 Skeins
1 feley = $0.2
or $1 = 5.00 feley
1 Skeins = $0.19
or $1 = 5.26 Skeins
1 Skeins = $0.18
or $1 = 5.56 Skeins
1 Skeins = $0.18
or $1 = 5.56 Skeins
1 Skeins = $0.2
or $1 = 5.00 Skeins
1 Ehemian Dollar = $0.32
or $1 = 3.13 Ehemian Dollar
1 ruble = $0.18
or $1 = 5.56 ruble
1 Villi = $0.23
or $1 = 4.35 Villi
1 Pab = $0.16
or $1 = 6.25 Pab
1 iens = $0.01
or $1 = 100.00 iens
1 pound = $0.24
or $1 = 4.17 pound
1 Xiaanda = $0.08
or $1 = 12.50 Xiaanda
1 dollar = $0.16
or $1 = 6.25 dollar
1 USA money = $0.17
or $1 = 5.88 USA money
1 Peso = $0.2
or $1 = 5.00 Peso
1 rupes = $0.13
or $1 = 7.69 rupes
1 Crystal = $0.24
or $1 = 4.17 Crystal
1 Emeralds = $0.31
or $1 = 3.23 Emeralds
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
1 mark = $0.24
or $1 = 4.17 mark
1 Soviet = $0.01
or $1 = 100.00 Soviet
1 reo = $0.24
or $1 = 4.17 reo
1 Rebel = $0.11
or $1 = 9.09 Rebel
1 Denarius = $0.01
or $1 = 100.00 Denarius
1 bitcoin = $0.15
or $1 = 6.67 bitcoin
1 Hour = $0.03
or $1 = 33.33 Hour
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1 bbjjjjjjbbbbbbbjjjjj = $0.34
or $1 = 2.94 bbjjjjjjbbbbbbbjjjjj
1 guilder = $0.01
or $1 = 100.00 guilder
1 Purr = $0.16
or $1 = 6.25 Purr
1 baht = $0.22
or $1 = 4.55 baht
1 Bucks = $0.33
or $1 = 3.03 Bucks
1 Engolp = $0.17
or $1 = 5.88 Engolp
1 iens = $0.01
or $1 = 100.00 iens
1 bolsonarinhos = $0.22
or $1 = 4.55 bolsonarinhos
1 Schilling = $0.4
or $1 = 2.50 Schilling
1 rice = $0.32
or $1 = 3.13 rice
1 standard cash credit = $0.33
or $1 = 3.03 standard cash credit
1 ruble = $0.13
or $1 = 7.69 ruble
1 krona = $0.01
or $1 = 100.00 krona
1 krona = $0.14
or $1 = 7.14 krona
1 MEOW = $0.21
or $1 = 4.76 MEOW
1 notenisis = $0.02
or $1 = 50.00 notenisis
1 ruble = $0.1
or $1 = 10.00 ruble
1 Poun Skohc = $0.12
or $1 = 8.33 Poun Skohc
1 Dinar Executivo = $0.2
or $1 = 5.00 Dinar Executivo
1 ruble = $0.17
or $1 = 5.88 ruble
1 lira = $0.21
or $1 = 4.76 lira
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 throne gelt = $0.15
or $1 = 6.67 throne gelt
1 rupee = $0.06
or $1 = 16.67 rupee
1 Gand = $0.22
or $1 = 4.55 Gand
1 Capital Dollar = $0.34
or $1 = 2.94 Capital Dollar
1 Lun = $0.18
or $1 = 5.56 Lun
1 Karpathian dinar = $0.25
or $1 = 4.00 Karpathian dinar
1 Mouse = $0.31
or $1 = 3.23 Mouse
1 Mouse = $0.31
or $1 = 3.23 Mouse
1 Mouse = $0.3
or $1 = 3.33 Mouse
1 Mouse = $0.32
or $1 = 3.13 Mouse
1 Dollar = $0.16
or $1 = 6.25 Dollar
1 OT'PAKI = $0.22
or $1 = 4.55 OT'PAKI
1 New Equanimia sekren = $0.2
or $1 = 5.00 New Equanimia sekren
1 FH = $0.12
or $1 = 8.33 FH
1 Navro = $0.39
or $1 = 2.56 Navro
1 Largees = $0.39
or $1 = 2.56 Largees
1 guilten = $0.02
or $1 = 50.00 guilten
1 Azuro = $0.23
or $1 = 4.35 Azuro
1 euro = $0.23
or $1 = 4.35 euro
1 ruble = $0.24
or $1 = 4.17 ruble
1 dih = $0.22
or $1 = 4.55 dih
1 krona = $0.2
or $1 = 5.00 krona
1 Melania coin = $0.01
or $1 = 100.00 Melania coin
1 ruble = $0.28
or $1 = 3.57 ruble
1 aurum = $0.24
or $1 = 4.17 aurum
1 peso = $0.01
or $1 = 100.00 peso
1 Canithor = $0.07
or $1 = 14.29 Canithor
1 Koide = $0.22
or $1 = 4.55 Koide
1 Dara = $0.16
or $1 = 6.25 Dara
1 denier = $0.12
or $1 = 8.33 denier
1 bitcoin = $0.2
or $1 = 5.00 bitcoin
1 Dollar = $0.04
or $1 = 25.00 Dollar
1 mark = $0.19
or $1 = 5.26 mark
1 dollar = $0.14
or $1 = 7.14 dollar
1 bitcoin = $0.14
or $1 = 7.14 bitcoin
1 Tourk Dollar = $0.31
or $1 = 3.23 Tourk Dollar
1 dollar = $0.39
or $1 = 2.56 dollar
1 Rubel = $0.47
or $1 = 2.13 Rubel
1 Larpies = $0.32
or $1 = 3.13 Larpies
1 Kirk = $0.04
or $1 = 25.00 Kirk
1 pickle = $0.03
or $1 = 33.33 pickle
1 Totorize Regi?o = $0.23
or $1 = 4.35 Totorize Regi?o
1 D?lar = $0.17
or $1 = 5.88 D?lar
1 دينار عراقي = $0.21
or $1 = 4.76 دينار عراقي
1 baht = $0.23
or $1 = 4.35 baht
1 baht = $0.22
or $1 = 4.55 baht
1 Denari = $0.16
or $1 = 6.25 Denari
1 Us dollar = $0.2
or $1 = 5.00 Us dollar
1 Dolor = $0.22
or $1 = 4.55 Dolor
1 lira = $0.1
or $1 = 10.00 lira
1 mark = $0.2
or $1 = 5.00 mark
1 won = $0.16
or $1 = 6.25 won
1 jojjis = $0.02
or $1 = 50.00 jojjis
1 Beat = $0.2
or $1 = 5.00 Beat
1 Dollar = $0.31
or $1 = 3.23 Dollar
1 RURU = $0.22
or $1 = 4.55 RURU
1 Fruit slices = $0.22
or $1 = 4.55 Fruit slices
1 Zakhari = $0.21
or $1 = 4.76 Zakhari
1 Rupiah = $0.22
or $1 = 4.55 Rupiah
1 Nyuga = $0.21
or $1 = 4.76 Nyuga
1 denier = $0.04
or $1 = 25.00 denier
1 dollar = $0.03
or $1 = 33.33 dollar
1 florin = $0.2
or $1 = 5.00 florin
1 Euro = $0.22
or $1 = 4.55 Euro
1 dollar = $0.16
or $1 = 6.25 dollar
1 Mitazi = $0.17
or $1 = 5.88 Mitazi
1 Dollar = $0.17
or $1 = 5.88 Dollar
1 Dollar = $0.18
or $1 = 5.56 Dollar
1 honds = $0.23
or $1 = 4.35 honds
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
1 denier = $0.08
or $1 = 12.50 denier
1 florin = $0.19
or $1 = 5.26 florin
1 Valdonians = $0.34
or $1 = 2.94 Valdonians
1 florin = $0.1
or $1 = 10.00 florin
1 Krone = $0.63
or $1 = 1.59 Krone
1 Trilor = $0.21
or $1 = 4.76 Trilor
1 Gabriel do Piora do He = $0.08
or $1 = 12.50 Gabriel do Piora do He
1 dollar = $0.16
or $1 = 6.25 dollar
1 ruble = $0.17
or $1 = 5.88 ruble
1 Tribo = $0.25
or $1 = 4.00 Tribo
1 baht = $0.32
or $1 = 3.13 baht
1 German marks = $0.01
or $1 = 100.00 German marks
1 commune = $0.24
or $1 = 4.17 commune
1 KEKITAS = $0.22
or $1 = 4.55 KEKITAS
1 KEKITAS = $0.22
or $1 = 4.55 KEKITAS
1 rupiah = $0.25
or $1 = 4.00 rupiah
1 chain = $0.02
or $1 = 50.00 chain
1 SPR = $0.07
or $1 = 14.29 SPR
1 lira = $0.2
or $1 = 5.00 lira
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
1 Yen = $0.22
or $1 = 4.55 Yen
1 T0MP3L = $0.23
or $1 = 4.35 T0MP3L
1 krona = $0.32
or $1 = 3.13 krona
1 Pound = $0.23
or $1 = 4.35 Pound
1 Tymosha = $0.17
or $1 = 5.88 Tymosha
1 Какашки = $0.09
or $1 = 11.11 Какашки
1 whatever you like = $0.1
or $1 = 10.00 whatever you like
1 Euro = $0.24
or $1 = 4.17 Euro
1 pound = $0.02
or $1 = 50.00 pound
1 Punami Riat = $0.06
or $1 = 16.67 Punami Riat
1 dollar = $0.16
or $1 = 6.25 dollar
1 Goff Dollars = $0.29
or $1 = 3.45 Goff Dollars
1 Water = $0.21
or $1 = 4.76 Water
1 Fimel = $0.09
or $1 = 11.11 Fimel
1 franc = $0.19
or $1 = 5.26 franc
1 Spitball = $0.15
or $1 = 6.67 Spitball
1 lira = $0.23
or $1 = 4.35 lira
1 guilder = $0.13
or $1 = 7.69 guilder
1 dollers = $0.29
or $1 = 3.45 dollers
1 pound = $0.15
or $1 = 6.67 pound
1 vaco = $0.11
or $1 = 9.09 vaco
1 Coins = $0.21
or $1 = 4.76 Coins
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 Flower = $0.19
or $1 = 5.26 Flower
1 Euro = $0.17
or $1 = 5.88 Euro
1 httjgbvmc = $0.19
or $1 = 5.26 httjgbvmc
1 Euro = $0.2
or $1 = 5.00 Euro
1 florin = $0.29
or $1 = 3.45 florin
1 Coin = $0.02
or $1 = 50.00 Coin
1 Skeins = $0.18
or $1 = 5.56 Skeins
1 Skeins = $0.18
or $1 = 5.56 Skeins
1 Skeins = $0.17
or $1 = 5.88 Skeins
1 Skeins = $0.17
or $1 = 5.88 Skeins
1 Skeins = $0.19
or $1 = 5.26 Skeins
1 Frank = $0.02
or $1 = 50.00 Frank
1 Skeins = $0.19
or $1 = 5.26 Skeins
1 Skeins = $0.18
or $1 = 5.56 Skeins
1 Skeins = $0.17
or $1 = 5.88 Skeins
1 Skeins = $0.17
or $1 = 5.88 Skeins
1 Skeins = $0.19
or $1 = 5.26 Skeins
1 Skeins = $0.19
or $1 = 5.26 Skeins
1 PetecoDolar = $0.22
or $1 = 4.55 PetecoDolar
1 Petal = $0.25
or $1 = 4.00 Petal
1 florin = $0.3
or $1 = 3.33 florin
1 mark = $0.02
or $1 = 50.00 mark
1 Baucis peso = $0.13
or $1 = 7.69 Baucis peso
1 Matriz = $0.03
or $1 = 33.33 Matriz
1 lira = $0.26
or $1 = 3.85 lira
1 Ruble = $0.35
or $1 = 2.86 Ruble
1 peso = $0.33
or $1 = 3.03 peso
1 Sam?s bucks = $0.22
or $1 = 4.55 Sam?s bucks
1 Ci = $0.13
or $1 = 7.69 Ci
1 Gennish Fagrow = $0.18
or $1 = 5.56 Gennish Fagrow
1 Euro = $0.3
or $1 = 3.33 Euro
1 Gins = $0.43
or $1 = 2.33 Gins
1 Truth = $0.29
or $1 = 3.45 Truth
1 N?quel = $0.22
or $1 = 4.55 N?quel
1 دیجیتال = $0.06
or $1 = 16.67 دیجیتال
1 Iritul dizhal = $0.02
or $1 = 50.00 Iritul dizhal
1 Yen = $0.17
or $1 = 5.88 Yen
1 mark = $0.16
or $1 = 6.25 mark
1 Pounda = $0.21
or $1 = 4.76 Pounda
1 Lorany = $0.21
or $1 = 4.76 Lorany
1 AUD = $0.2
or $1 = 5.00 AUD
1 ruble = $0.09
or $1 = 11.11 ruble
1 dollar = $0.06
or $1 = 16.67 dollar
1 DDS = $0.22
or $1 = 4.55 DDS
1 Kys = $0.21
or $1 = 4.76 Kys
1 laser = $0.23
or $1 = 4.35 laser
1 Skeins = $0.19
or $1 = 5.26 Skeins
1 Bitcoin = $0.23
or $1 = 4.35 Bitcoin
1 New Equanimia sekren = $0.21
or $1 = 4.76 New Equanimia sekren
1 shilling = $0.27
or $1 = 3.70 shilling
1 Dhan = $0.17
or $1 = 5.88 Dhan
1 Квинт = $0.16
or $1 = 6.25 Квинт
1 mark = $0.06
or $1 = 16.67 mark
1 BattleNET Balance = $0.18
or $1 = 5.56 BattleNET Balance
1 Riot Point = $0.45
or $1 = 2.22 Riot Point
1 Destiny 2 Silver = $0.45
or $1 = 2.22 Destiny 2 Silver
1 Reward Points = $0.17
or $1 = 5.88 Reward Points
1 Occidrian Crown = $0.13
or $1 = 7.69 Occidrian Crown
1 Ripp = $0.13
or $1 = 7.69 Ripp
1 euro = $0.24
or $1 = 4.17 euro
1 Muncie Dollar = $0.18
or $1 = 5.56 Muncie Dollar
1 peso = $0.22
or $1 = 4.55 peso
1 Stinko = $0.23
or $1 = 4.35 Stinko
1 Rivagian Crown = $0.28
or $1 = 3.57 Rivagian Crown
1 bitcoin = $0.27
or $1 = 3.70 bitcoin
1 Troutian trout = $0.28
or $1 = 3.57 Troutian trout
1 Leaf = $0.1
or $1 = 10.00 Leaf
1 lira = $0.19
or $1 = 5.26 lira
1 pelato = $0.22
or $1 = 4.55 pelato
1 flurbo = $0.14
or $1 = 7.14 flurbo
1 yuan = $0.35
or $1 = 2.86 yuan
1 pound = $0.2
or $1 = 5.00 pound
1 Yin = $0.2
or $1 = 5.00 Yin
1 rice = $0.24
or $1 = 4.17 rice
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 rice = $0.2
or $1 = 5.00 rice
1 rice = $0.22
or $1 = 4.55 rice
1 rice = $0.17
or $1 = 5.88 rice
1 bitcoin = $0.2
or $1 = 5.00 bitcoin
1 rice = $0.03
or $1 = 33.33 rice
1 Skeins = $0.21
or $1 = 4.76 Skeins
1 rice = $0.26
or $1 = 3.85 rice
1 Kaiser = $0.17
or $1 = 5.88 Kaiser
1 crown = $0.06
or $1 = 16.67 crown
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 ruble = $0.33
or $1 = 3.03 ruble
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 krona = $0.2
or $1 = 5.00 krona
1 crown = $0.24
or $1 = 4.17 crown
1 baht = $0.21
or $1 = 4.76 baht
1 dfsag = $0.02
or $1 = 50.00 dfsag
1 ewfrdtsfdghjl = $0.02
or $1 = 50.00 ewfrdtsfdghjl
1 esfrgd = $0.02
or $1 = 50.00 esfrgd
1 bitcoin = $0.17
or $1 = 5.88 bitcoin
1 ghaltinam = $0.09
or $1 = 11.11 ghaltinam
1 rupee = $0.21
or $1 = 4.76 rupee
1 jdyg = $0.02
or $1 = 50.00 jdyg
1 franc = $0.19
or $1 = 5.26 franc
1 thdea = $0.02
or $1 = 50.00 thdea
1 ghaltinam = $0.09
or $1 = 11.11 ghaltinam
1 Blood Pound = $0.31
or $1 = 3.23 Blood Pound
1 hfxg = $0.02
or $1 = 50.00 hfxg
1 fhg = $0.02
or $1 = 50.00 fhg
1 dfg = $0.02
or $1 = 50.00 dfg
1 fdga = $0.02
or $1 = 50.00 fdga
1 dfs = $0.02
or $1 = 50.00 dfs
1 dhaf = $0.02
or $1 = 50.00 dhaf
1 fhjgd = $0.02
or $1 = 50.00 fhjgd
1 fgds = $0.02
or $1 = 50.00 fgds
1 Vardan = $0.14
or $1 = 7.14 Vardan
1 Drachma = $0.03
or $1 = 33.33 Drachma
1 dollar = $0.08
or $1 = 12.50 dollar
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
1 Korea = $0.21
or $1 = 4.76 Korea
1 Pound = $0.2
or $1 = 5.00 Pound
1 Vikbuck = $0.09
or $1 = 11.11 Vikbuck
1 dollar = $0.03
or $1 = 33.33 dollar
1 SUL = $0.22
or $1 = 4.55 SUL
1 dollar = $0.07
or $1 = 14.29 dollar
1 stone = $0.11
or $1 = 9.09 stone
1 red egg = $0.02
or $1 = 50.00 red egg
1 Gd = $0.2
or $1 = 5.00 Gd
1 dark soul = $0.02
or $1 = 50.00 dark soul
1 black coin = $0.32
or $1 = 3.13 black coin
1 black coin = $0.09
or $1 = 11.11 black coin
1 lira = $0.02
or $1 = 50.00 lira
1 black coin = $0.21
or $1 = 4.76 black coin
1 Yugoslav Dinar = $0.23
or $1 = 4.35 Yugoslav Dinar
1 Ec = $0.21
or $1 = 4.76 Ec
1 florin = $0.32
or $1 = 3.13 florin
1 black coin = $0.01
or $1 = 100.00 black coin
1 verticoins = $0.17
or $1 = 5.88 verticoins
1 Lies = $0.18
or $1 = 5.56 Lies
1 Lies = $0.18
or $1 = 5.56 Lies
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 Lies = $0.18
or $1 = 5.56 Lies
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 black coin = $0.09
or $1 = 11.11 black coin
1 black coin = $0.22
or $1 = 4.55 black coin
1 black coin = $0.2
or $1 = 5.00 black coin
1 black coin = $0.26
or $1 = 3.85 black coin
1 Lich = $0.21
or $1 = 4.76 Lich
1 black coin = $0.12
or $1 = 8.33 black coin
1 Lies = $0.2
or $1 = 5.00 Lies
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 black coin = $0.14
or $1 = 7.14 black coin
1 Lies = $0.17
or $1 = 5.88 Lies
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 gold coin = $0.17
or $1 = 5.88 gold coin
1 gold coin = $0.17
or $1 = 5.88 gold coin
1 gold coin = $0.17
or $1 = 5.88 gold coin
1 gold coin = $0.17
or $1 = 5.88 gold coin
1 peso = $0.19
or $1 = 5.26 peso
1 Crap = $0.3
or $1 = 3.33 Crap
1 BigBuck = $0.14
or $1 = 7.14 BigBuck
1 denier = $0.19
or $1 = 5.26 denier
1 florin = $0.19
or $1 = 5.26 florin
1 euro = $0.22
or $1 = 4.55 euro
1 krona = $0.16
or $1 = 6.25 krona
1 guilder = $0.01
or $1 = 100.00 guilder
1 Dollar = $0.33
or $1 = 3.03 Dollar
1 pound = $0.01
or $1 = 100.00 pound
1 Sikra = $0.04
or $1 = 25.00 Sikra
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 Coroa Belanortina = $0.17
or $1 = 5.88 Coroa Belanortina
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 krona = $0.01
or $1 = 100.00 krona
1 Ringgit = $0.56
or $1 = 1.79 Ringgit
1 Dagmark = $0.19
or $1 = 5.26 Dagmark
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1 krona = $0.1
or $1 = 10.00 krona
1 guilder = $0.01
or $1 = 100.00 guilder
1 guilder = $0.01
or $1 = 100.00 guilder
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 Dollar comorien = $0.14
or $1 = 7.14 Dollar comorien
1 mark = $0.03
or $1 = 33.33 mark
1 dollar = $0.16
or $1 = 6.25 dollar
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 florin = $0.17
or $1 = 5.88 florin
1 denier = $0.2
or $1 = 5.00 denier
1 ounce = $0.19
or $1 = 5.26 ounce
1 denier = $0.19
or $1 = 5.26 denier
1 Lies = $0.2
or $1 = 5.00 Lies
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 ounce = $0.22
or $1 = 4.55 ounce
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 Rev = $0.16
or $1 = 6.25 Rev
1 ounce = $0.19
or $1 = 5.26 ounce
1 CRUZEIRO = $0.07
or $1 = 14.29 CRUZEIRO
1 ruble = $0.19
or $1 = 5.26 ruble
1 florin = $0.2
or $1 = 5.00 florin
1 mark = $0.2
or $1 = 5.00 mark
1 Lies = $0.18
or $1 = 5.56 Lies
1 lira = $0.2
or $1 = 5.00 lira
1 Vijon = $0.21
or $1 = 4.76 Vijon
1 euro = $0.01
or $1 = 100.00 euro
1 guilder = $0.02
or $1 = 50.00 guilder
1 florin = $0.17
or $1 = 5.88 florin
1 ounce = $0.19
or $1 = 5.26 ounce
1 Bitcoin = $0.31
or $1 = 3.23 Bitcoin
1 ounce = $0.21
or $1 = 4.76 ounce
1 ounce = $0.2
or $1 = 5.00 ounce
1 ounce = $0.21
or $1 = 4.76 ounce
1 bitcoin = $0.28
or $1 = 3.57 bitcoin
1 orthro = $0.18
or $1 = 5.56 orthro
1 rupee = $0.23
or $1 = 4.35 rupee
1 ounce = $0.18
or $1 = 5.56 ounce
1 ounce = $0.19
or $1 = 5.26 ounce
1 ounce = $0.18
or $1 = 5.56 ounce
1 ounce = $0.2
or $1 = 5.00 ounce
1 ounce = $0.23
or $1 = 4.35 ounce
1 ounce = $0.19
or $1 = 5.26 ounce
1 ounce = $0.17
or $1 = 5.88 ounce
1 bitcoin = $0.23
or $1 = 4.35 bitcoin
1 sepwin = $0.02
or $1 = 50.00 sepwin
1 dragon nails = $0.22
or $1 = 4.55 dragon nails
1 dragon nails = $0.13
or $1 = 7.69 dragon nails
1 dragon nails = $0.02
or $1 = 50.00 dragon nails
1 dragon nails = $0.15
or $1 = 6.67 dragon nails
1 goal = $0.24
or $1 = 4.17 goal
1 Skeins = $0.2
or $1 = 5.00 Skeins
1 Skeins = $0.21
or $1 = 4.76 Skeins
1 Skeins = $0.18
or $1 = 5.56 Skeins
1 Skeins = $0.18
or $1 = 5.56 Skeins
1 Skeins = $0.19
or $1 = 5.26 Skeins
1 Skeins = $0.2
or $1 = 5.00 Skeins
1 black coin = $0.16
or $1 = 6.25 black coin
1 black coin = $0.3
or $1 = 3.33 black coin
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 black coin = $0.26
or $1 = 3.85 black coin
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 Lies = $0.18
or $1 = 5.56 Lies
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 ruble = $0.05
or $1 = 20.00 ruble
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 rupee = $0.04
or $1 = 25.00 rupee
1 Crown = $0.19
or $1 = 5.26 Crown
1 Crown = $0.19
or $1 = 5.26 Crown
1 Crown = $0.2
or $1 = 5.00 Crown
1 Crown = $0.18
or $1 = 5.56 Crown
1 rupee = $0.19
or $1 = 5.26 rupee
1 Labor Credit = $0.02
or $1 = 50.00 Labor Credit
1 mark = $0.19
or $1 = 5.26 mark
1 bitcoin = $0.21
or $1 = 4.76 bitcoin
1 uranium = $0.02
or $1 = 50.00 uranium
1 uranium = $0.03
or $1 = 33.33 uranium
1 ruble = $0.33
or $1 = 3.03 ruble
1 Colors = $0.18
or $1 = 5.56 Colors
1 Currency = $0.19
or $1 = 5.26 Currency
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
1 Lies = $0.2
or $1 = 5.00 Lies
1 krona = $0.19
or $1 = 5.26 krona
1 Fiat = $0.17
or $1 = 5.88 Fiat
1 pound = $0.17
or $1 = 5.88 pound
1 rupee = $0.2
or $1 = 5.00 rupee
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 rupee = $0.19
or $1 = 5.26 rupee
1 baht = $0.32
or $1 = 3.13 baht
1 peso = $0.19
or $1 = 5.26 peso
1 lira = $0.18
or $1 = 5.56 lira
1 Currency = $0.18
or $1 = 5.56 Currency
1 fracture = $0.03
or $1 = 33.33 fracture
1 rupee = $0.2
or $1 = 5.00 rupee
1 glorymeow = $0.17
or $1 = 5.88 glorymeow
1 glorymeow = $0.19
or $1 = 5.26 glorymeow
1 glorymeow = $0.18
or $1 = 5.56 glorymeow
1 glorymeow = $0.2
or $1 = 5.00 glorymeow
1 glorymeow = $0.2
or $1 = 5.00 glorymeow
1 baht = $0.16
or $1 = 6.25 baht
1 baht = $0.19
or $1 = 5.26 baht
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 Lies = $0.2
or $1 = 5.00 Lies
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 lira = $0.17
or $1 = 5.88 lira
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 glorymeow = $0.2
or $1 = 5.00 glorymeow
1 pound = $0.17
or $1 = 5.88 pound
1 bitcoin = $0.21
or $1 = 4.76 bitcoin
1 florin = $0.19
or $1 = 5.26 florin
1 Lies = $0.21
or $1 = 4.76 Lies
1 florin = $0.21
or $1 = 4.76 florin
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1 Lies = $0.21
or $1 = 4.76 Lies
1 ruble = $0.18
or $1 = 5.56 ruble
1 Currency = $0.22
or $1 = 4.55 Currency
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 guilder = $0.01
or $1 = 100.00 guilder
1 Canaberan Sol = $0.24
or $1 = 4.17 Canaberan Sol
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1 franc = $0.19
or $1 = 5.26 franc
1 Lies = $0.18
or $1 = 5.56 Lies
1 florin = $0.19
or $1 = 5.26 florin
1 guilder = $0.22
or $1 = 4.55 guilder
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 krona = $0.22
or $1 = 4.55 krona
1 spell counter = $0.01
or $1 = 100.00 spell counter
1 dollar = $0.03
or $1 = 33.33 dollar
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1 glorymeow = $0.2
or $1 = 5.00 glorymeow
1 Scrav = $0.14
or $1 = 7.14 Scrav
1 lira = $0.19
or $1 = 5.26 lira
1 pound = $0.16
or $1 = 6.25 pound
1 baht = $0.19
or $1 = 5.26 baht
1 Currency = $0.19
or $1 = 5.26 Currency
1 Currency = $0.17
or $1 = 5.88 Currency
1 guilder = $0.01
or $1 = 100.00 guilder
1 krona = $0.45
or $1 = 2.22 krona
1 Currency = $0.18
or $1 = 5.56 Currency
1 peso = $0.19
or $1 = 5.26 peso
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
1 krona = $0.43
or $1 = 2.33 krona
1 guilder = $0.45
or $1 = 2.22 guilder
1 gold coin = $0.01
or $1 = 100.00 gold coin
1 Currency = $0.2
or $1 = 5.00 Currency
1 gold coin = $0.07
or $1 = 14.29 gold coin
1 lira = $0.2
or $1 = 5.00 lira
1 krona = $0.2
or $1 = 5.00 krona
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 bitcoin = $0.18
or $1 = 5.56 bitcoin
1 glorymeow = $0.18
or $1 = 5.56 glorymeow
1 pound = $0.01
or $1 = 100.00 pound
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 pound = $0.01
or $1 = 100.00 pound
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 Rublas = $0.28
or $1 = 3.57 Rublas
1 Krouna = $0.3
or $1 = 3.33 Krouna
1 florin = $0.21
or $1 = 4.76 florin
1 Lux = $0.15
or $1 = 6.67 Lux
1 guilder = $0.01
or $1 = 100.00 guilder
1 guilder = $0.01
or $1 = 100.00 guilder
1 Nutte = $0.14
or $1 = 7.14 Nutte
1 dollar = $0.12
or $1 = 8.33 dollar
1 bubbles = $0.13
or $1 = 7.69 bubbles
1 Dollah = $0.14
or $1 = 7.14 Dollah
1 Universit? = $0.01
or $1 = 100.00 Universit?
1 Морткоин = $0.23
or $1 = 4.35 Морткоин
1 denier = $0.19
or $1 = 5.26 denier
1 Pen = $0.22
or $1 = 4.55 Pen
1 mark = $0.15
or $1 = 6.67 mark
1 Dollars = $0.31
or $1 = 3.23 Dollars
1 pretty princess point = $0.01
or $1 = 100.00 pretty princess point
1 glorymeow = $0.2
or $1 = 5.00 glorymeow
1 glorymeow = $0.19
or $1 = 5.26 glorymeow
1 glorymeow = $0.18
or $1 = 5.56 glorymeow
1 Gnashvillian Numismati = $0.12
or $1 = 8.33 Gnashvillian Numismati
1 DINNARS = $0.31
or $1 = 3.23 DINNARS
1 Islamic Dinar = $0.02
or $1 = 50.00 Islamic Dinar
1 Volksmark = $0.01
or $1 = 100.00 Volksmark
1 US dollar = $0.26
or $1 = 3.85 US dollar
1 glorymeow = $0.17
or $1 = 5.88 glorymeow
1 1 billion = $0.16
or $1 = 6.25 1 billion
1 Ruble = $0.11
or $1 = 9.09 Ruble
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
1 dollars = $0.16
or $1 = 6.25 dollars
1 pound = $0.13
or $1 = 7.69 pound
1 mark = $0.02
or $1 = 50.00 mark
1 dollar = $0.05
or $1 = 20.00 dollar
1 peso = $0.11
or $1 = 9.09 peso
1 lira = $0.06
or $1 = 16.67 lira
1 franc = $0.19
or $1 = 5.26 franc
1 Dollars = $0.12
or $1 = 8.33 Dollars
1 florin = $0.39
or $1 = 2.56 florin
1 Peso = $0.08
or $1 = 12.50 Peso
1 Crunch = $0.39
or $1 = 2.56 Crunch
1 Php = $0.15
or $1 = 6.67 Php
1 glorymeow = $0.18
or $1 = 5.56 glorymeow
1 glorymeow = $0.18
or $1 = 5.56 glorymeow
1 Token = $0.17
or $1 = 5.88 Token
1 Ruble = $0.22
or $1 = 4.55 Ruble
1 min = $0.07
or $1 = 14.29 min
1 Austrian schilling = $0.23
or $1 = 4.35 Austrian schilling
1 VND = $0.2
or $1 = 5.00 VND
1 riya = $0.22
or $1 = 4.55 riya
1 Hryvnia = $0.19
or $1 = 5.26 Hryvnia
1 money = $0.2
or $1 = 5.00 money
1 Florin = $0.33
or $1 = 3.03 Florin
1 money = $0.24
or $1 = 4.17 money
1 VND = $0.14
or $1 = 7.14 VND
1 THIS CURRENCY = $0.08
or $1 = 12.50 THIS CURRENCY
1 Rho = $0.22
or $1 = 4.55 Rho
1 Takan = $0.22
or $1 = 4.55 Takan
1 Bansacl = $0.17
or $1 = 5.88 Bansacl
1 krona = $0.19
or $1 = 5.26 krona
1 Chalnom = $0.09
or $1 = 11.11 Chalnom
1 Brazilian real = $0.02
or $1 = 50.00 Brazilian real
1 Real = $0.13
or $1 = 7.69 Real
1 dollas = $0.01
or $1 = 100.00 dollas
1 Cesium Hydroxide coin = $0.43
or $1 = 2.33 Cesium Hydroxide coin
1 Dollar = $0.23
or $1 = 4.35 Dollar
1 krona = $0.2
or $1 = 5.00 krona
1 li = $0.13
or $1 = 7.69 li
1 Hermar = $0.01
or $1 = 100.00 Hermar
1 Dollar = $0.25
or $1 = 4.00 Dollar
1 Conco = $0.15
or $1 = 6.67 Conco
1 syons = $0.21
or $1 = 4.76 syons
1 pound = $0.19
or $1 = 5.26 pound
1 DOLLERS = $0.22
or $1 = 4.55 DOLLERS
1 Novaskan Dollar = $0.52
or $1 = 1.92 Novaskan Dollar
1 Stors = $0.03
or $1 = 33.33 Stors
1 Runts = $0.04
or $1 = 25.00 Runts
1 florin = $0.09
or $1 = 11.11 florin
1 dollar = $0.15
or $1 = 6.67 dollar
1 dollar = $0.07
or $1 = 14.29 dollar
1 Kroneyue = $0.18
or $1 = 5.56 Kroneyue
1 franc = $0.26
or $1 = 3.85 franc
1 Dollar = $0.01
or $1 = 100.00 Dollar
1 mark = $0.25
or $1 = 4.00 mark
1 pound = $0.01
or $1 = 100.00 pound
1 franc = $0.21
or $1 = 4.76 franc
1 lira = $0.26
or $1 = 3.85 lira
1 krona = $0.01
or $1 = 100.00 krona
1 franc = $0.2
or $1 = 5.00 franc
1 handshake = $0.19
or $1 = 5.26 handshake
1 Gind Dollar = $0.32
or $1 = 3.13 Gind Dollar
1 mark = $0.22
or $1 = 4.55 mark
1 The Andwardenese Nul = $0.14
or $1 = 7.14 The Andwardenese Nul
1 denier = $0.16
or $1 = 6.25 denier
1 Kuna = $0.32
or $1 = 3.13 Kuna
1 peso = $0.02
or $1 = 50.00 peso
1 guilder = $0.21
or $1 = 4.76 guilder
1 glorymeow = $0.2
or $1 = 5.00 glorymeow
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 glorymeow = $0.19
or $1 = 5.26 glorymeow
1 glorymeow = $0.17
or $1 = 5.88 glorymeow
1 glorymeow = $0.18
or $1 = 5.56 glorymeow
1 krona = $0.01
or $1 = 100.00 krona
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1 glorymeow = $0.19
or $1 = 5.26 glorymeow
1 glorymeow = $0.2
or $1 = 5.00 glorymeow
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1 glorymeow = $0.21
or $1 = 4.76 glorymeow
1 glorymeow = $0.2
or $1 = 5.00 glorymeow
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 glorymeow = $0.19
or $1 = 5.26 glorymeow
1 Guangzi Yuan = $0.29
or $1 = 3.45 Guangzi Yuan
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
1 Deutsche Mark = $0.22
or $1 = 4.55 Deutsche Mark
1 Kharn = $0.19
or $1 = 5.26 Kharn
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 Faey = $0.13
or $1 = 7.69 Faey
1 Bat = $0.24
or $1 = 4.17 Bat
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1 guilder = $0.01
or $1 = 100.00 guilder
1 guilder = $0.01
or $1 = 100.00 guilder
1 guilder = $0.01
or $1 = 100.00 guilder
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1 cebuliony = $0.04
or $1 = 25.00 cebuliony
1 Austin = $0.11
or $1 = 9.09 Austin
1 Raam = $0.21
or $1 = 4.76 Raam
1 Soviet ruble = $0.22
or $1 = 4.55 Soviet ruble
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1 Money = $0.02
or $1 = 50.00 Money
1 northern dollar = $0.27
or $1 = 3.70 northern dollar
1 krona = $0.01
or $1 = 100.00 krona
1 kronah = $0.06
or $1 = 16.67 kronah
1 1500 = $0.22
or $1 = 4.55 1500
1 shiny rocks = $0.11
or $1 = 9.09 shiny rocks
1 Silver coin = $0.21
or $1 = 4.76 Silver coin
1 krona = $0.17
or $1 = 5.88 krona
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1 Kotmo = $0.22
or $1 = 4.55 Kotmo
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 guilder = $0.01
or $1 = 100.00 guilder
1 Jade = $0.19
or $1 = 5.26 Jade
1 bitcoin = $0.01
or $1 = 100.00 bitcoin
1 peso = $0.06
or $1 = 16.67 peso
1 bitcoin = $0.01
or $1 = 100.00 bitcoin
1 euro = $0.33
or $1 = 3.03 euro
1 bitcoin = $0.01
or $1 = 100.00 bitcoin
1 Utopian pounds = $0.09
or $1 = 11.11 Utopian pounds
1 Prata = $0.15
or $1 = 6.67 Prata
1 ruble = $0.17
or $1 = 5.88 ruble
1 bread = $0.01
or $1 = 100.00 bread
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1 доллар = $0.15
or $1 = 6.67 доллар
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 ruble = $0.01
or $1 = 100.00 ruble
1 dollar = $0.41
or $1 = 2.44 dollar
1 Halevi Shekel = $0.21
or $1 = 4.76 Halevi Shekel
1 Real = $0.23
or $1 = 4.35 Real
1 Rev = $0.28
or $1 = 3.57 Rev
1 Eeks = $0.06
or $1 = 16.67 Eeks
1 Skk = $0.21
or $1 = 4.76 Skk
1 Xcoin = $0.25
or $1 = 4.00 Xcoin
1 Anarcho-Coin = $0.1
or $1 = 10.00 Anarcho-Coin
1 peso = $0.16
or $1 = 6.25 peso
1 gnomon = $0.18
or $1 = 5.56 gnomon
1 Creulo = $0.14
or $1 = 7.14 Creulo
1 bitcoin = $0.18
or $1 = 5.56 bitcoin
1 1700 = $0.21
or $1 = 4.76 1700
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 BNL Dollar = $0.4
or $1 = 2.50 BNL Dollar
1 Empyrean = $0.1
or $1 = 10.00 Empyrean
1 Pots = $0.15
or $1 = 6.67 Pots
1 SGD = $0.18
or $1 = 5.56 SGD
1 rupee = $0.23
or $1 = 4.35 rupee
1 Shire = $0.19
or $1 = 5.26 Shire
1 guilder = $0.23
or $1 = 4.35 guilder
1 Peso = $0.24
or $1 = 4.17 Peso
1 guilder = $0.2
or $1 = 5.00 guilder
1 lira = $0.11
or $1 = 9.09 lira
1 Petra = $0.02
or $1 = 50.00 Petra
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
1 franc = $0.03
or $1 = 33.33 franc
1 denier = $0.18
or $1 = 5.56 denier
1 peso = $0.08
or $1 = 12.50 peso
1 Aidian dollar = $0.14
or $1 = 7.14 Aidian dollar
1 crowb = $0.03
or $1 = 33.33 crowb
1 Yen = $0.17
or $1 = 5.88 Yen
1 Eurollar = $0.28
or $1 = 3.57 Eurollar
1 Riel = $0.1
or $1 = 10.00 Riel
1 Euro = $0.42
or $1 = 2.38 Euro
1 Cruzeiro = $0.15
or $1 = 6.67 Cruzeiro
1 pound = $0.05
or $1 = 20.00 pound
1 florin = $0.07
or $1 = 14.29 florin
1 Richness = $0.2
or $1 = 5.00 Richness
1 dollar = $0.16
or $1 = 6.25 dollar
1 XrI = $0.2
or $1 = 5.00 XrI
1 florin = $0.17
or $1 = 5.88 florin
1 sazipetian rouble = $0.22
or $1 = 4.55 sazipetian rouble
1 gfgfgffg = $0.12
or $1 = 8.33 gfgfgffg
1 SUDU = $0.25
or $1 = 4.00 SUDU
1 Pounds = $0.1
or $1 = 10.00 Pounds
1 Pounds = $0.14
or $1 = 7.14 Pounds
1 Nut = $0.34
or $1 = 2.94 Nut
1 Cheese Pasta Kraft box = $0.23
or $1 = 4.35 Cheese Pasta Kraft box
1 none = $0.08
or $1 = 12.50 none
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 Fish Credit = $0.02
or $1 = 50.00 Fish Credit
1 Crown = $0.02
or $1 = 50.00 Crown
1 Elo = $0.19
or $1 = 5.26 Elo
1 Gwong = $0.13
or $1 = 7.69 Gwong
1 gold coins = $0.04
or $1 = 25.00 gold coins
1 ₡ Civic Standard = $0.17
or $1 = 5.88 ₡ Civic Standard
1 mark = $0.12
or $1 = 8.33 mark
1 love = $0.14
or $1 = 7.14 love
1 Euro = $0.11
or $1 = 9.09 Euro
1 ID = $0.17
or $1 = 5.88 ID
1 Don = $0.08
or $1 = 12.50 Don
1 Scap Credit = $0.12
or $1 = 8.33 Scap Credit
1 Assignat = $0.2
or $1 = 5.00 Assignat
1 franc = $0.12
or $1 = 8.33 franc
1 Light = $0.15
or $1 = 6.67 Light
1 Sterling = $0.26
or $1 = 3.85 Sterling
1 Bognas = $0.22
or $1 = 4.55 Bognas
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 pound = $0.01
or $1 = 100.00 pound
1 67 = $0.27
or $1 = 3.70 67
1 Krakon = $0.2
or $1 = 5.00 Krakon
1 denier = $0.09
or $1 = 11.11 denier
1 gneh = $0.19
or $1 = 5.26 gneh
1 rupee = $0.28
or $1 = 3.57 rupee
1 Bol?var = $0.12
or $1 = 8.33 Bol?var
1 ruble = $0.02
or $1 = 50.00 ruble
1 Euro = $0.21
or $1 = 4.76 Euro
1 carts = $0.19
or $1 = 5.26 carts
1 Crab = $0.01
or $1 = 100.00 Crab
1 dullar = $0.21
or $1 = 4.76 dullar
1 Malmir Marin = $0.11
or $1 = 9.09 Malmir Marin
1 Food = $0.02
or $1 = 50.00 Food
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1 Califate = $0.06
or $1 = 16.67 Califate
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
1 bitcoin = $0.09
or $1 = 11.11 bitcoin
1 candy bar = $0.07
or $1 = 14.29 candy bar
1 soviet mark = $0.04
or $1 = 25.00 soviet mark
1 Varen = $0.19
or $1 = 5.26 Varen
1 Unamoneta = $0.19
or $1 = 5.26 Unamoneta
1 franc = $0.02
or $1 = 50.00 franc
1 Dollar = $0.16
or $1 = 6.25 Dollar
1 das = $0.22
or $1 = 4.55 das
1 bitcoin = $0.22
or $1 = 4.55 bitcoin
1 Gold = $0.12
or $1 = 8.33 Gold
1 poop = $0.38
or $1 = 2.63 poop
1 dollar = $0.15
or $1 = 6.67 dollar
1 Nelodin = $0.27
or $1 = 3.70 Nelodin
1 Cha-chings = $0.13
or $1 = 7.69 Cha-chings
1 Gold = $0.15
or $1 = 6.67 Gold
1 Shiny Platinum Medal = $0.15
or $1 = 6.67 Shiny Platinum Medal
1 Loi = $0.3
or $1 = 3.33 Loi
1 Holy Coins = $0.15
or $1 = 6.67 Holy Coins
1 Franc congolais = $0.2
or $1 = 5.00 Franc congolais
1 Dollars = $0.33
or $1 = 3.03 Dollars
1 Argentine peso = $0.02
or $1 = 50.00 Argentine peso
1 Libertymark = $0.13
or $1 = 7.69 Libertymark
1 dojlek = $0.33
or $1 = 3.03 dojlek
1 Justini = $0.21
or $1 = 4.76 Justini
1 dollar = $0.29
or $1 = 3.45 dollar
1 grain = $0.13
or $1 = 7.69 grain
1 bitcoin = $0.26
or $1 = 3.85 bitcoin
1 justini = $0.2
or $1 = 5.00 justini
1 raphaeis = $0.36
or $1 = 2.78 raphaeis
1 ruble = $0.09
or $1 = 11.11 ruble
1 Vereinsthaler = $0.2
or $1 = 5.00 Vereinsthaler
1 Morvik = $0.03
or $1 = 33.33 Morvik
1 Dinar = $0.14
or $1 = 7.14 Dinar
1 Barter System = $0.15
or $1 = 6.67 Barter System
1 lira = $0.36
or $1 = 2.78 lira
1 franc = $0.14
or $1 = 7.14 franc
1 Z?ro con du saucisson = $0.15
or $1 = 6.67 Z?ro con du saucisson
1 Euro = $0.25
or $1 = 4.00 Euro
1 dollar = $0.14
or $1 = 7.14 dollar
1 Crown = $0.07
or $1 = 14.29 Crown
1 lira = $0.2
or $1 = 5.00 lira
1 guilder = $0.21
or $1 = 4.76 guilder
1 pound = $0.31
or $1 = 3.23 pound
1 Fole = $0.11
or $1 = 9.09 Fole
1 ducat = $0.12
or $1 = 8.33 ducat
1 Shimal = $0.49
or $1 = 2.04 Shimal
1 real = $0.23
or $1 = 4.35 real
1 Tat = $0.45
or $1 = 2.22 Tat
1 lira = $0.18
or $1 = 5.56 lira
1 Mark = $0.28
or $1 = 3.57 Mark
1 Likes = $0.23
or $1 = 4.35 Likes
1 Dabloon = $0.02
or $1 = 50.00 Dabloon
1 Karle = $0.23
or $1 = 4.35 Karle
1 dinar = $0.07
or $1 = 14.29 dinar
1 euro = $0.14
or $1 = 7.14 euro
1 denier = $0.03
or $1 = 33.33 denier
1 rupee = $0.16
or $1 = 6.25 rupee
1 Taleron = $0.23
or $1 = 4.35 Taleron
1 euro = $0.16
or $1 = 6.25 euro
1 Crown = $0.09
or $1 = 11.11 Crown
1 pound = $0.31
or $1 = 3.23 pound
1 dollar = $0.31
or $1 = 3.23 dollar
1 Papel = $0.21
or $1 = 4.76 Papel
1 pound = $0.31
or $1 = 3.23 pound
1 guilder = $0.31
or $1 = 3.23 guilder
1 krona = $0.31
or $1 = 3.23 krona
1 Games = $0.18
or $1 = 5.56 Games
1 Bloom = $0.09
or $1 = 11.11 Bloom
1 denier = $0.31
or $1 = 3.23 denier
1 krona = $0.3
or $1 = 3.33 krona
1 Omr = $0.16
or $1 = 6.25 Omr
1 Illka = $0.02
or $1 = 50.00 Illka
1 Nederlandian Euro = $0.19
or $1 = 5.26 Nederlandian Euro
1 bitcoin = $0.21
or $1 = 4.76 bitcoin
1 rupee = $0.23
or $1 = 4.35 rupee
1 shan = $0.17
or $1 = 5.88 shan
1 Dollar = $0.23
or $1 = 4.35 Dollar
1 Awed = $0.01
or $1 = 100.00 Awed
1 Levra = $0.3
or $1 = 3.33 Levra
1 krona = $0.31
or $1 = 3.23 krona
1 Dollar = $0.32
or $1 = 3.13 Dollar
1 pound = $0.31
or $1 = 3.23 pound
1 Credits = $0.29
or $1 = 3.45 Credits
1 Quarik Grok = $0.04
or $1 = 25.00 Quarik Grok
1 denier = $0.31
or $1 = 3.23 denier
1 yes = $0.27
or $1 = 3.70 yes
1 lira = $0.31
or $1 = 3.23 lira
1 cr = $0.22
or $1 = 4.55 cr
1 guilder = $0.31
or $1 = 3.23 guilder
1 Stella = $0.21
or $1 = 4.76 Stella
1 Skeins = $0.19
or $1 = 5.26 Skeins
1 denier = $0.31
or $1 = 3.23 denier
1 guilder = $0.31
or $1 = 3.23 guilder
1 denier = $0.31
or $1 = 3.23 denier
1 mark = $0.31
or $1 = 3.23 mark
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 pound = $0.01
or $1 = 100.00 pound
1 krona = $0.01
or $1 = 100.00 krona
1 Bobby pins = $0.15
or $1 = 6.67 Bobby pins
1 Capital = $0.3
or $1 = 3.33 Capital
1 krona = $0.31
or $1 = 3.23 krona
1 bitcoin = $0.31
or $1 = 3.23 bitcoin
1 Solvar = $0.01
or $1 = 100.00 Solvar
1 guilder = $0.31
or $1 = 3.23 guilder
1 pound = $0.31
or $1 = 3.23 pound
1 lira = $0.31
or $1 = 3.23 lira
1 Harp = $0.08
or $1 = 12.50 Harp
1 Nourer = $0.12
or $1 = 8.33 Nourer
1 krona = $0.26
or $1 = 3.85 krona
1 florin = $0.22
or $1 = 4.55 florin
1 Rainit = $0.07
or $1 = 14.29 Rainit
1 menora = $0.03
or $1 = 33.33 menora
1 Vapian Lira = $0.2
or $1 = 5.00 Vapian Lira
1 ペル = $0.21
or $1 = 4.76 ペル
1 united states dollar = $0.31
or $1 = 3.23 united states dollar
1 guilder = $0.16
or $1 = 6.25 guilder
1 baht = $0.06
or $1 = 16.67 baht
1 pound = $0.2
or $1 = 5.00 pound
1 lira = $0.22
or $1 = 4.55 lira
1 Aricos = $0.02
or $1 = 50.00 Aricos
1 ruble = $0.15
or $1 = 6.67 ruble
1 Dollar = $0.21
or $1 = 4.76 Dollar
1 krona = $0.11
or $1 = 9.09 krona
1 ruble = $0.02
or $1 = 50.00 ruble
1 papa = $0.21
or $1 = 4.76 papa
1 Peso = $0.31
or $1 = 3.23 Peso
1 money = $0.12
or $1 = 8.33 money
1 cabraka = $0.24
or $1 = 4.17 cabraka
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
1 Ringgit = $0.19
or $1 = 5.26 Ringgit
1 Marco = $0.12
or $1 = 8.33 Marco
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 florin = $0.13
or $1 = 7.69 florin
1 Goatling = $0.3
or $1 = 3.33 Goatling
1 dollar = $0.27
or $1 = 3.70 dollar
1 Platin = $0.31
or $1 = 3.23 Platin
1 denier = $0.23
or $1 = 4.35 denier
1 Rohr = $0.17
or $1 = 5.88 Rohr
1 Won = $0.12
or $1 = 8.33 Won
1 Srebrny = $0.01
or $1 = 100.00 Srebrny
1 Tudant = $0.21
or $1 = 4.76 Tudant
1 Dollars = $0.16
or $1 = 6.25 Dollars
1 The Lay = $0.22
or $1 = 4.55 The Lay
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
1 Zakorial Dollar = $0.22
or $1 = 4.55 Zakorial Dollar
1 Carlsvadian Franc = $0.23
or $1 = 4.35 Carlsvadian Franc
1 USD = $0.22
or $1 = 4.55 USD
1 Omolo = $0.17
or $1 = 5.88 Omolo
1 Pounds Sterling = $0.12
or $1 = 8.33 Pounds Sterling
1 Krona = $0.41
or $1 = 2.44 Krona
1 tenga = $0.2
or $1 = 5.00 tenga
1 kidney = $0.08
or $1 = 12.50 kidney
1 krona = $0.31
or $1 = 3.23 krona
1 dollar = $0.31
or $1 = 3.23 dollar
1 pound = $0.31
or $1 = 3.23 pound
1 Stones = $0.22
or $1 = 4.55 Stones
1 Gold Sovereign = $0.23
or $1 = 4.35 Gold Sovereign
1 Kinzu and kinsu = $0.06
or $1 = 16.67 Kinzu and kinsu
1 baht = $0.23
or $1 = 4.35 baht
1 Dollar = $0.02
or $1 = 50.00 Dollar
1 ahn = $0.26
or $1 = 3.85 ahn
1 peso = $0.01
or $1 = 100.00 peso
1 ASB = $0.14
or $1 = 7.14 ASB
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
1 Velorian Crown = $0.16
or $1 = 6.25 Velorian Crown
1 credit = $0.14
or $1 = 7.14 credit
1 Bundesthaler = $0.26
or $1 = 3.85 Bundesthaler
1 Balls = $0.22
or $1 = 4.55 Balls
1 kilort = $0.21
or $1 = 4.76 kilort
1 Beaver Buck = $0.2
or $1 = 5.00 Beaver Buck
1 Sliver = $0.15
or $1 = 6.67 Sliver
1 baht = $0.29
or $1 = 3.45 baht
1 Germs = $0.32
or $1 = 3.13 Germs
1 pound = $0.26
or $1 = 3.85 pound
1 puns = $0.07
or $1 = 14.29 puns
1 krona = $0.16
or $1 = 6.25 krona
1 guilder = $0.18
or $1 = 5.56 guilder
1 ruble = $0.26
or $1 = 3.85 ruble
1 LL = $0.11
or $1 = 9.09 LL
1 Furballlandian Zez- Ar = $0.02
or $1 = 50.00 Furballlandian Zez- Ar
1 Doubloon = $0.28
or $1 = 3.57 Doubloon
1 Euros = $0.36
or $1 = 2.78 Euros
1 meow = $0.04
or $1 = 25.00 meow
1 K?runs = $0.12
or $1 = 8.33 K?runs
1 Matao = $0.16
or $1 = 6.25 Matao
1 Sohithenoobest = $0.05
or $1 = 20.00 Sohithenoobest
1 Indian Rupee = $0.17
or $1 = 5.88 Indian Rupee
1 usd = $0.21
or $1 = 4.76 usd
1 Iko = $0.28
or $1 = 3.57 Iko
1 Plurple Coin = $0.22
or $1 = 4.55 Plurple Coin
1 pound = $0.14
or $1 = 7.14 pound
1 Ttt = $0.13
or $1 = 7.69 Ttt
1 Appropriations = $0.24
or $1 = 4.17 Appropriations
1 JackDollar = $0.19
or $1 = 5.26 JackDollar
1 mark = $0.31
or $1 = 3.23 mark
1 Goon = $0.02
or $1 = 50.00 Goon
1 dollar = $0.14
or $1 = 7.14 dollar
1 lira = $0.45
or $1 = 2.22 lira
1 lira = $0.04
or $1 = 25.00 lira
1 Kaanin = $0.25
or $1 = 4.00 Kaanin
1 Barropolbezvillesands = $0.01
or $1 = 100.00 Barropolbezvillesands
1 thb = $0.32
or $1 = 3.13 thb
1 node = $0.16
or $1 = 6.25 node
1 DanDan = $0.13
or $1 = 7.69 DanDan
1 Spenit = $0.12
or $1 = 8.33 Spenit
1 unit = $0.27
or $1 = 3.70 unit
1 Mark = $0.04
or $1 = 25.00 Mark
1 Euro = $0.02
or $1 = 50.00 Euro
1 Marx = $0.04
or $1 = 25.00 Marx
1 JDOLLAR = $0.16
or $1 = 6.25 JDOLLAR
1 Aurell = $0.27
or $1 = 3.70 Aurell
1 Pounds = $0.23
or $1 = 4.35 Pounds
1 Liria = $0.09
or $1 = 11.11 Liria
1 Cuppa = $0.08
or $1 = 12.50 Cuppa
1 Aris = $0.02
or $1 = 50.00 Aris
1 Pound = $0.22
or $1 = 4.55 Pound
1 Centrumulyd = $0.16
or $1 = 6.25 Centrumulyd
1 krona = $0.16
or $1 = 6.25 krona
1 baht = $0.24
or $1 = 4.17 baht
1 $ Dollar = $0.21
or $1 = 4.76 $ Dollar
1 korona = $0.26
or $1 = 3.85 korona
1 Alexaer = $0.2
or $1 = 5.00 Alexaer
1 Baik-baik = $0.4
or $1 = 2.50 Baik-baik
1 Fengs = $0.22
or $1 = 4.55 Fengs
1 lira = $0.34
or $1 = 2.94 lira
1 lira = $0.22
or $1 = 4.55 lira
1 krona = $0.31
or $1 = 3.23 krona
1 lira = $0.32
or $1 = 3.13 lira


